Продам остатки по 16к.

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем garik1, 10 лют 2016.

  1. Продавец garik1

    garik1 Oberschütze

    Повідомлення:
    110
    Адреса:
    Сумы
    Продам остатки по 16к. Находится в г.Сумы.Оплата на карту приват банка. Отправлю Новой почтой или личная встреча т.0667022907
    1.Гильзы однострел 16к. 50шт. -50грн. Продано
    2.Ручная закрутка на 16к-100грн
    3.Пыжерубка на 16к.- 50грн.
    4.Носка самодельная-30грн.
    5.Манок на лисицу(Крик раненого зайца) -75грн.Продано
    6.Манок на косулю -120грн.
    Манки купленые пару лет назад но не раз не были на охоте.(у квартире покричали и все)))
     

    Images:

    IMG_1922.JPG
    IMG_1924.JPG
    IMG_1925.JPG
    Иван Чонкин та R.O.M.A.N подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Капсулі діаметр 5.6. .
      205 грн.
    2. (в наявності 12 шт.)
      Коробка на 66 набоїв 7.62х25 ТТ ✅ Кольори: олива ✅ Матеріали: Корпус – PLA Внутрішні соти – PETG...
      330 грн.
    3. Триклер Marksman Powder Trickler – незамінний інструмент, який знадобиться там, де точне дозування п...
      1125 грн.
    4. Лот трассирующих пуль 100 шт .
      1350 грн.
    5. Кулі 9х19 люгер 124GR. також підходять на калібр 9х21 просайжена до 9мм.
      299 грн.
  3. R.O.M.A.N

    R.O.M.A.N Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    320
    Адреса:
    Украина
    Пыжерубку пожалуйста в резерв.
     
  4. Strelok5997

    Strelok5997 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    1.478
    Адреса:
    Украина
    6.Манок на косулю -120грн. в резерв.
     
  5. Продавец garik1

    garik1 Oberschütze

    Повідомлення:
    110
    Адреса:
    Сумы
    3.Пыжерубка на 16к.- 50грн.Продано
    6.Манок на косулю -120грн.Продано