Макеты в США

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Hedonist, 7 лют 2016.

  1. Hedonist

    Hedonist Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    23
    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Київська область
    Здравствуйте, товарищи! На нашел другого места для публикации, администрация - просьба перенести в соответствующий раздел и строго не наказывать. Может кто знает, на каких интернет ресурсах США можно купить макеты оружия? И как с перевозом в Украину обстоят дела, не будет ли проблем, спасибо!
     
    ingener007 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ящик з-під гранат RG-F1. Стан та розміри див на фото. Харківщина, зима 2024р.
      515 грн.
    2. (в наявності 20 шт.)
      Порожній герметичний металевий ящик від набоїв НАТО дуже гарний стан Знижка від 5 шт в приватні пита...
      360 грн.
    3. Цілий не ушкоджений, герметично закривається. В лоті 1 одиниця Всі кошти від продажу підуть хлопцям...
      500 грн.
    4. Ящик деревʼяний міцний порожній Ширина -32 см Висота -19 см Довжина -90 см Відправка в пакування за...
      600 грн.
    5. (в наявності 28 шт.)
      Герметичні металеві ящики. стан гарний. Приблизні розміри - Зовнішній 30/15/18см Внутрішній 28/14.5/...
      260 грн.
  3. ingener007

    ingener007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    809
    Адреса:
    Ukraina
    Цікаво також
     
  4. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.635
    Адреса:
    Украї́на
    Проблемы обычные:могут не принять к пересылу, изъять на таможне,а затаможенное нужно растаможить.
    Растаможка съест столько денег,что макет нафиг не нужен будет.
     
    Andrew Scott, Балу, dengora та 7 іншим подобається це.
  5. Hedonist

    Hedonist Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    23
    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Київська область
    ingener007 подобається це.
  6. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.635
    Адреса:
    Украї́на
    Все плачут и вы плачьте....
     
    Чиж, deserter, Балу та ще 1-му подобається це.
  7. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.635
    Адреса:
    Украї́на
    И кстати,в США дешево стоит рабочее огнестрельное оружие,а убитое стоит в пару раз дороже.
     
    ->Alexander. подобається це.
  8. Jakes

    Jakes Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    2.650
    Адреса:
    Kyiv
    Проблем не буде, якщо макет відповідає українським стандартам деактивації зброї(які є на сайті ДНДЕКЦ МВС). Розмитнення теж живі люди роблять, не марсіани. Мито, ПДВ, інші збори - ось що треба заздалегідь вираховувати точно. Тому що є сенс везти або щось дороге, або надто рідкісне. Якщо офіційно піде, то на пару тижнів станете киянином. Бо пошлють певніше за все, авіадоставкою на аеропорт Бориспіль, і почнеться - то в митницю, то в ДНДЕКЦ. Але можливо.
    Варто пам'ятати, що дешеве та масове сенсу мало, простіше тут знайти. І мала кількість також себе мало виправдовує(якщо на бізнес розраховуєте), краще більшу кількість. На стороні продавця одразу нехай він складає листа до авіакомпанії, що буде виконувати рейс - щоб прийняли на доставку такий вантаж. Не всі погоджуються. Є й перевага такого способу купівлі макетів - при офиційному імпорті є з кого питати за форс-мажор. Простим контрабасом ризики очевидні у порівнянні. Тож вирішуйте, наскільки воно варте уваги, часу, витрат, і що важливіше.
     
    Останнє редагування: 7 лют 2016
  9. Балу

    Балу Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.139
    Друзи... через жену товарища приобрел в США (на ЕБЕЙ) НОВОДЕЛЬНУЮ кабуру под британскую ракетницу.
    Официальные перевозчики на отрез отказались везти, предлог - двойное использование (можно под макет, а можно и по прямому предназначению). Мой товарищ, в разговоре с перевозчиками предлагает отказаться импортировать в Украину джинсы и т.д. потому-что карманы брюк, трико, шорт и т.д. тоже можно использовать для переноски оружия.
    Жду, надеюсь, что его жена прилетит и привезет кусок новодельной кожи с собою.
     
    Туземец подобається це.
  10. Туземец

    Туземец Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    96
  11. Туземец

    Туземец Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    96
    _AURUM_ подобається це.
  12. Туземец

    Туземец Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    96
    Балу подобається це.
  13. Saddam47

    Saddam47 Oberleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.560
    Адреса:
    Галиция
    Это Denix - не макет, а поганая копия

    А здесь, без американских документов, Вы ничего не сможете купить.
     
    НЕМЕЦ1970 та Andrew Scott подобається це.
  14. Туземец

    Туземец Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    96
    Насчет ДЕНИКСА полностью согласен . Но по второму замечанию могу поспорить. )) " ... здесь, без американских документов, Вы ничего не сможете купить.[/QUOTE]
    щщщ.JPG
     
  15. НЕМЕЦ1970

    НЕМЕЦ1970 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    1.439
    Адреса:
    Херсон
    image.png ММГ в США выглядят так:
     
    David Jäger подобається це.
  16. НЕМЕЦ1970

    НЕМЕЦ1970 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    1.439
    Адреса:
    Херсон
    Рама Скорпиона.... 100$
     
    David Jäger подобається це.