Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Ось знайшов цикавий метод гиба трубки.
    гну без трубогиба гординные трубки.
    Заливаю их водой,и замораживаю.После заморозки находим где зацепиться трубой,я использую метровый кусок 2х дюймовой трубы,вставляешь в нее до определенного места и гнешь чуть,потом сантиметр вытягиваешь и опять подгинаешь,и так далее.2 изгиба делаются пару минут.[​IMG]
     
  2. Интересные лоты

    1. Чехол на флягу из недостатк о в написана фамилия бойца не очень заметно.больше проблем нет.
      300 грн.
    2. (в наличии 2 шт.)
      Подсумок для гидратора, крепится на плитоноску при помощи стандартных строп системы M.O.L.L.E. на сп...
      750 грн.
    3. Изготовлена из полиэтилена высокой плотности (HDPE) без использования вредного для здоровья бисфенол...
      560 грн.
    4. Пластикова фляга американського типу в нейлоновому чохлі з термобоксом та невеликою зовнішньою кишен...
      250 грн.
    5. Великий комплект з портативного фільтра води та всього необхідного на природі для кемпінгу, походів,...
      390 грн.
  3. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
  4. Lakki

    Lakki Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    113
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    224
    Beiträge:
    2.597
    Ort:
    УкраЇна
    Всій чесній компанії-доброго дня.
    Встиг,ще пятниця.
    Значить бана не буде.:D
    tumblr_lzbqwgIWZp1qz737go1_500_thumb.jpg tumblr_m4u1tzhCq21qz737go1_1280_thumb.jpg 1375045957_bonus1.jpg
     
    Roma_1985, Luftwaffen, obuch59 und 11 anderen gefällt das.
  5. овва! аж цілих 150 грамів!:D:D:D
     
  6. я таки поломив сьогодні ключку свою:D:D:D узяв у руки та почав вертіти руків'я і тріснуло. ну то воно і добре що вдома та зараз, є час зробити бо якщо десь по серед копу ото б було набагато гірше. та і все єдно переробляти її треба було, руків'я було перпендікулярно до ключки а воно не зручно, рука швидко заморюється. так що є чим зайнятись поки сніг не зійшов остаточно
     
  7. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    Викидайте хвотки Вашої проблеми,а тама шось придумаїмо:beer:
     
  8. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    Доброї ночі камради:beer:
     
  9. дякую,:beer: але проблеми нема. я відріжу шматок від трубки тонкостіної чи то нержавійка чи тітан але легенька, та прикручу під кутом до ключки.
     
    obuch59 und Саня ZP.UA gefällt das.
  10. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.068
    Ort:
    Лісостеп
    Шалом, православні. З шабатом вас.
    Ось вам шабатна пісня і танець (з 0.20):

     
  11. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Ага зроби , і ше обов"язково на коп вдівай оті кирзові черевики із залізними носаками :D .
    Соромно повинно бути , таке питати , а ше називаєшся професійним копарем :p .
    Зовні на деус схоже , але якшо просять 600даларів то до деуса йому далеко , як і до майнлабів проф рівня .
    Ото добре шо ти сусіда не зробив того дельтаплана , бо мать скрутив би собі в"язи :D
     
  12. і тобі не кашляти. а чого це цицьницю прогуляв, гапитаю. пан модератор вже сварився та обіцяв тебе до бану запроторити за те що прогулюєш та цицьки не показуєш. отакоєот
     
  13. таке! це зараз і можливе тае тому і не роблю а тоді нічого б не сталось, літав би над селом що той орел та ще б і на голови декому сцяв та срав.
     
    Саня ZP.UA und ejnalej gefällt das.
  14. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Мать всілякий ценний крам на складі списували .
     
  15. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.068
    Ort:
    Лісостеп
    Не читав тему останні два дні. Набридло. Одні цицьки та кулемети. Зима, мабуть. :p
    Хоч би хто кальоса відшукав, чи підписну фуражку Йодля...:rolleyes:
     
  16. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Фі , шо за манери , а ше шляхтичем звешся . Вже краще б ото гранати кидав чи мінометні міни .
     
  17. то не зима, то в тебе старість:p
    а те що не читав сьогодні то дарма. багато цікавого пропустив. гарну та рідку річ пан Ейналєй знайшов та і пан Грінго теж цікаву світлину виклав. ти полистай та мо і побачиш та слиною поперхнешся:D
     
  18. то не гуманно. а так напудив на довбешку довбневі, дивишся а він вже і порозумнішав трошки. отакоєот
     
    obuch59, Саня ZP.UA und ejnalej gefällt das.
  19. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Та нажаль молоді не цікаво оте чим ми тут займаємося і обговорюємо . Лишилися тіко старі та пристаркуваті яким вже дурниці робити чи писати лінь . Он пан К не хоче дельтаплану робить . Зробивби дельтаплану із фанери , пофарбував у червоне і хрести фашиськ на крилах обов"язково . І літавби на лугандоном як червоний барон , наводив би жах на ватніків .
     
  20. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.068
    Ort:
    Лісостеп
    :smile_6:
     
  21. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Та навряд чи порозумніє , якшо Бог не дав то й не буде того розуму і до смерті . Від того довбня обпудженого , ше й шматком цеглини отримаєш , а для дельтоалана це як для сучасного літака отримати ракетою земля-повітря .
     
    Tayfun_U gefällt das.
  22. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.068
    Ort:
    Лісостеп
    Спробував. Але там не продертися крізь дикі нетрі цицьок, котрих накидав 15 сторінок пан Саня ZP.UA. :eek:o_O

    Йому скоро за ті світлини генерала присвоять, тільки погони будуть інакші.
    Все, як писав класик: "... цицьки гойдаються на плечах, як здоровеннi еполєти" (с). :):beer:

    Разом з тим, варто зауважити, що художній смак у людини є.
     
  23. от ледащо! на тримай та дякуй мені за мою доброту
    https://reibert.info/threads/budni-i-pobut-koparja.237247/page-4432
     
    Allex761 gefällt das.
  24. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.068
    Ort:
    Лісостеп
    Дякую.
    Народ геть здурів. Там такий раритетний автомат лежить...:eek: А вони гранату-блокадницю обговорюють. :confused:
     
    casio und ejnalej gefällt das.
  25. там по посиланню вони два ппд підняли і якийсь міномьйот легенький. посилання на вконтаГтіГ
     
  26. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Beiträge:
    9.328
    Ort:
    Сектор_М
    Усім бобраніч!
    А Канцервайтору хай насниться хванерний дельтаплан...

    eve-03.jpg
     
    casio, obuch59, Саня ZP.UA und 6 anderen gefällt das.