2 Шпаги Solingen + штик ніж Ремінгтон 1913. Допоможіть!

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Kopatel122, 29 січ 2016.

  1. Kopatel122

    Kopatel122 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    240
    Адреса:
    Україна
    Що за шпагі ? всі на номерах , на клеймах .. на довшій E.r/Horster Solingen .На коротшій- Waffen Fabrik NEUHAUSEN .. Лезо добре зберіглось , не КОПАНІ ! чердачного сохрану .! штик ніж ремінгтон 1913 .. оцініть все будьласка ..
     

    Images:

    Фото-0202.jpg
    Фото-0203.jpg
    Фото-0204.jpg
    Фото-0205.jpg
    Фото-0206.jpg
    Фото-0207.jpg
    Фото-0208.jpg
    Фото-0209.jpg
    Фото-0210.jpg
    Фото-0211.jpg
    Фото-0212.jpg
    Фото-0213.jpg
    Фото-0214.jpg
    Фото-0215.jpg
    Фото-0216.jpg
    Фото-0217.jpg
    Фото-0218.jpg
    Фото-0219.jpg
    Фото-0220.jpg
    Фото-0221.jpg
    Rudolf Ribbentrop та Slawius подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты!!! Лоты разбиваю и комбинирую!!!
      2000 грн.
    2. Знак за поранення 3 ступінь (чорний), з наградним документом на 44 рік. Знак в бунтметалі, чудовий с...
      5000 грн.
    3. Железный Крест 2 класса. "24" Hanau. --------- Производитель "24" , Firma Arbeit...
      11125 грн.
    4. Оригінал. Рідна коробочка. Почесний нагрудний знак офіцера резерву японської імператорської армії та...
      845 грн.
    5. Знак Зінітчік. Цинковий. Матеріал, міцний, не кришиться. Голка працюе, добре. Голка магнітна.
      3000 грн.
  3. Kopatel122

    Kopatel122 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    240
    Адреса:
    Україна
    .
     

    Images:

    Фото-0222.jpg
    Фото-0223.jpg
    Фото-0224.jpg
    Фото-0225.jpg
    Фото-0226.jpg
    Фото-0227.jpg
    Roma_1985 та Slawius подобається це.
  4. Freeman 2

    Freeman 2 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    1.511
    Щось сильно часто ці фото мелькають в останній час.
     
    Rombil подобається це.
  5. Rudolf Ribbentrop

    Rudolf Ribbentrop Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    35
    Повідомлення:
    3.517
    Адреса:
    Україна
    Андрій,якість фото не відповідає серйозності предметів,або роби кращі фото, або ж таку й оцінку отримаєш.
    Шпаги оцінювати не берусь,іще не доріс до них(проте з нетерпінням чекаю оцінку що до них).
    А от Ремінгтон порядка 1000грн,лезо наче оминуло злу руку "колхозу",накладки іще б до нього пошукати і інтерес безперечно буде!
    Відштовхуйся від аналогу в хорошому стані таку й став ціну за яку не шкода з ним попрощатись.
    https://reibert.info/threads/shtyk-remington-1913.707190/
     
    Slawius та БЛК подобається це.
  6. Rombil

    Rombil Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    1.866
    Адреса:
    Украина
    По этим фото,Ремингтон пострадал,накладок и ножен нет,по цене 700-800,шпаги без ручек,ножен тоже нет,та что по меньше какая то обгоревшая и гарду нужно реставрировать,надо еще найти человека который смог бы выполнит эту работу,та что по меньше порядка 50$ ,та что побольше 60$
     
    Slawius, БЛК та rezyxa подобається це.
  7. Гамалія

    Гамалія Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    24
    Повідомлення:
    1.047
    щось мені здається що нарушена геометрія римингтона, а точніше самого клинка.
     

    Images:

    Великобритания   штык обр. 1917 г. (Remington  M 14)  78,-.jpg
    Rombil подобається це.
  8. rezyxa

    rezyxa General-major

    Повідомлення:
    5.643
    Адреса:
    Украина
    Поддержу мнение камрада...
     
    Slawius, БЛК та Rombil подобається це.
  9. Rombil

    Rombil Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    1.866
    Адреса:
    Украина
    По моему Вы правы,недосмотрел!
     
    Slawius, БЛК, rezyxa та ще 1-му подобається це.
  10. LEON 53

    LEON 53 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    867
    Адреса:
    Киев
    Гарда треснута.
     

    Images:

    Фото-0221.jpg
  11. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    8.132
    Это не трещина, это окалина, штык побывал в огне, или вынут из болота.Как в прочем и шпаги.
     
    Georg., Reshik, Slawius та ще 1-му подобається це.
  12. Rombil

    Rombil Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    1.866
    Адреса:
    Украина
    Смотрю что Я с ценой погарячился,наверное еще дешевле будет,просто с телефона смотрел фотки,не все нюансы видно!
     
    Slawius та БЛК подобається це.
  13. LEON 53

    LEON 53 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    867
    Адреса:
    Киев
    Хозяин акцентирует о чердачном сохране.
     
    БЛК подобається це.
  14. Rombil

    Rombil Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    1.866
    Адреса:
    Украина
    Может как раз крыша и сгорела!
     
    Slawius, LEON 53 та БЛК подобається це.
  15. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    8.132
    Поэтому и нужны хорошие фото, плюс макросъёмка клейм.
     
    Georg., Slawius та LEON 53 подобається це.
  16. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    8.132
    Так тут иногда и коп за чердак или склад выдают.
     
    Georg., Slawius, Rombil та ще 1-му подобається це.
  17. Slawius

    Slawius Feldwebel

    Повідомлення:
    415
    Адреса:
    Украина
    а что здесь с геометрией,вы имеете ввиду что сточен ?
     
  18. kilslook

    kilslook Gefreiter

    Рейтинг:
    -2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    38
    Адреса:
    Украина
    палаші думаю десь по 2500-3000грн можна оцініти.Палаші швейцарські.
     
    rikochet подобається це.
  19. rikochet

    rikochet Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    328
    Адреса:
    украина
    Поддерживаю-2500-3000 грн
     
  20. Slawius

    Slawius Feldwebel

    Повідомлення:
    415
    Адреса:
    Украина
    Шпага Waffen Fabrik NEUHAUSEN швейцарская 1941 г. выпуска,если не ошибаюсь,а по умному :
    Шпага младших офицеров артиллерии обр. 1899 года. баксов 150 стоит .
     
    Kopatel122 подобається це.
  21. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    246
    Повідомлення:
    6.312
    Адреса:
    украина
    не горело ничего. это перепад температур. может возле трубы отопления прятали. окалина. геометрия штыка не нарушена.