нужна хоть пара зимних шлемофонов

Тема у розділі 'Допомога армії та добровольцям', створена користувачем Николаша, 29 січ 2016.

  1. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    5.617
    Адреса:
    Южный полюс
    Нашему форумчанину и его славным боевым танкистам в зоне АТО не хватает зимних шлемофонов.
    Зимой вообще холодно, а в танке и подавно.
    Если у кого есть, может подарить, знает где достать, купить по адекватной цене. Любые варианты пишите сюда или в личку. Хоть парочку
    Главное наличие гарнитуры,ларингофонов и розетки тангенты
    Надо такое как на фото
     

    Images:

    шлемофон.jpg
    Кошкин подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Cube h7 blue, аналог orange тільки виробництво США, топ зі своєї серії
      4000 грн.
    2. По фото. Візуально все ціле. Не тонув, не простріляний. Видимих пошкоджень, крім провів - не бачу, а...
      69999 грн.
    3. 899 грн.
    4. FPV
      Стан максимально показа на фото. Новий у використанні не був. Все що знав повідомив більше додати ні...
      1550 грн.
    5. Прокручується, наче не проблемний, не тонув. В Дніпрі можлива перевірка.
      1333 грн.
  3. Унг

    Унг Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    540
    Адреса:
    Україна
    Маю такий.Ларингофони і навушники на місці,а от шнура нема.Якщо треба,можу вислати.
     
    Николаша подобається це.
  4. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    5.617
    Адреса:
    Южный полюс
    уточню, можно ли шнур установить и где взять. Сам в этом темный человек
    в любом случае СПАСИБО
     
  5. андрей петрович

    андрей петрович Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Україна
    Есть такой б/у. Но штекер металлический.
     
    Николаша подобається це.
  6. Друг Хімік

    Друг Хімік Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    653
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    Слава Україні.Є один зимовий шлемофон.Номер для звязку мені в лічку.З пов.g K f K.
     
    Николаша подобається це.
  7. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    5.617
    Адреса:
    Южный полюс
    Спасибо большое за помощь и желание помочь
    уже не актуально, нашлись
    С уважением
     
    Друг Хімік подобається це.