50 коп 1922 г. (пл)

Тема у розділі 'Монеты РСФСР, СССР и РФ', створена користувачем володя1950, 27 гру 2015.

  1. Продавец володя1950

    володя1950 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    464
    Адреса:
    новая каховка
    Roma_1985 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Брусок оригінального німецького мила часів Рейху.
      300 грн.
    2. Орел настольный. Бронза. Мрамор. Германия. До 1945 г. После ПМВ - у таких орлов (символ Германии) в...
      1465 грн.
    3. Оригінал. Довоєнна. З німецької барахолки. Дуже гарний стан. Без підклейок та будь-яких втручань. Ро...
      225 грн.
    4. Трубка люлька для паління виробництва Голандіі Без сколір,тріщін.
      1200 грн.
    5. Лампа керосинова старовинна виробництва Франціі Ціла.
      750 грн.
  3. Продавец володя1950

    володя1950 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    464
    Адреса:
    новая каховка
    продам за 190гривен
     
  4. Продавец володя1950

    володя1950 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    464
    Адреса:
    новая каховка
    продам за 180 гривен
     
  5. Roma_1985

    Roma_1985 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1038
    Лоти
      на продажу:
    367
      продані:
    2.024
    Повідомлення:
    10.852
    Адреса:
    Украина,Черкасская область
    Резерв. Можно фото на весах? Гурт целый?
     
  6. Продавец володя1950

    володя1950 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    464
    Адреса:
    новая каховка
    В РЕЗЕРВЕ ЗА рОМА
     
  7. Продавец володя1950

    володя1950 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    464
    Адреса:
    новая каховка
    Продано.спасибо покупателю.Тему прошу закрыть.с ув
     
    Roma_1985 подобається це.