Как бросить пить ?

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем юрий-83, 20 чер 2015.

  1. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    У меня от холодного душа много к чему отвращение.
    К душу, в частности.
    В детстве любил. Старею, наверное.
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 7 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 2 шт.)
      Цветной аэрозоль (койот) FARBSPRAY COYOTE MATT 400 ML - Универсальная аэрозольная краска военной...
      400 грн.
    2. (в наявності 200 шт.)
      Пропоную такий варіант паракорду, колір комбінований на фото добре передано ціна вказана за 1 метр
      10 грн.
    3. (в наявності 10 шт.)
      Тактичний (польовий) всепогодний вологозахищений блокнот JASE All Weather Lined Notebook чи All Weat...
      160 грн.
    4. (в наявності 10 шт.)
      Маленький двухсторонний карабин с возможностью блокировки. Имеет по центру поворотное устройство пол...
      30 грн.
    5. (в наявності 8 шт.)
      Пакети 100х150 мм з замком Zip-Lock - це високоякісні упаковки, які стануть незамінним помічником в...
      45 грн.
  3. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    З
    В ішака все одно більший.
    Кожному своя морковка.
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 4 іншим подобається це.
  4. likantrop

    likantrop General-leutnant

    Повідомлення:
    14.173
    Адреса:
    Вифляндия
    Во ! Во !
    После холодного душа , как правило эрекция сходит на нет....
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 6 іншим подобається це.
  5. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Припиніть скиглити, мені ще на Вашому весіллі гуляти.
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 6 іншим подобається це.
  6. Малежкин

    Малежкин General-leutnant

    Повідомлення:
    10.514
    Адреса:
    Украина
    Остаются одни пырышки-пупырышки...
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 6 іншим подобається це.
  7. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Мені вона зараз і не потрібна, все одно раніш ніж через місяць до тіла доступ не отримаю.
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 6 іншим подобається це.
  8. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    Так и пишите. А то народ пример начнет брать и ругаться.
    Можно еще дрова рубить.
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 6 іншим подобається це.
  9. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    77548.jpg
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 5 іншим подобається це.
  10. Малежкин

    Малежкин General-leutnant

    Повідомлення:
    10.514
    Адреса:
    Украина
    Или звонить в колокола...
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 7 іншим подобається це.
  11. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    Тада. В холодную воду оно как-то сильно радикально.
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 6 іншим подобається це.
  12. von Goltz

    von Goltz Moderator

    Повідомлення:
    36.613
    Адреса:
    Festungskommandantur Libau
    Дело не в большом или маленьком в возможностях роботы...

    Как в споре.

    Двоя спорят о заклёпке:
    - Я больше знаю значит Я прав.
    - Хорошо, хорошо у тебя большой но он не стоит а у меня маленький за то работает как часы.
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 5 іншим подобається це.
  13. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Та ладно, тут такий Народ, шо на слизьке не наженеш.
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 6 іншим подобається це.
  14. von Goltz

    von Goltz Moderator

    Повідомлення:
    36.613
    Адреса:
    Festungskommandantur Libau
    Или колоть...???
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 6 іншим подобається це.
  15. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    Это адепты. Те да, шутки понимают.
    Еще неофиты читают. Незаметно. Во всем мире.
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 6 іншим подобається це.
  16. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Вибачте якщо задів Ваші почуття.
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 5 іншим подобається це.
  17. von Goltz

    von Goltz Moderator

    Повідомлення:
    36.613
    Адреса:
    Festungskommandantur Libau
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 6 іншим подобається це.
  18. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 5 іншим подобається це.
  19. von Goltz

    von Goltz Moderator

    Повідомлення:
    36.613
    Адреса:
    Festungskommandantur Libau
    Где...?:D:D:D:D:D
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 5 іншим подобається це.
  20. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Та хоч і п...си, лиш би не заважали.
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 6 іншим подобається це.
  21. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Трохи вище коліна.
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 5 іншим подобається це.
  22. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    Нормальный мультик.
    Будет канеш.
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 4 іншим подобається це.
  23. Малежкин

    Малежкин General-leutnant

    Повідомлення:
    10.514
    Адреса:
    Украина
    флешмоб Ice Kefir Challenge
    [​IMG]
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 5 іншим подобається це.
  24. Малежкин

    Малежкин General-leutnant

    Повідомлення:
    10.514
    Адреса:
    Украина
  25. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Лиш би не медом.
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 7 іншим подобається це.
  26. Efor

    Efor General-major Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    9.416
    Адреса:
    Скіфія
    Ще й назвали - флешмоб. Мона було просто - п'ятеро дурнушок тащяться від білої в'язкої рідини.
     
    Nikon1971, IgorSatok, FoxMulder та 7 іншим подобається це.