Вилка-ложка СС

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Roland.Gal, 19 янв 2016.

  1. Roland.Gal

    Roland.Gal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    376
    Адрес:
    Lemberg D.Galizien
    І метал не такий на цьому наборі!
    Бундесові набори також були скопійовані з тих що були під час війни! їх там було декілька видів!
    Ось один з них!
    2405910.jpg
     
    Камерад нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Сталь, длина 17,5 см, клейм не обнаружил, фото на листе в клетку для масштаба Не смотря на кажущуюся...
      950 грн.
    2. До Вашої уваги Тарілка під другі страви, зі столовой для составу бійців Wehrmacht. Тавро підглазурне...
      1450 грн.
    3. До вашої уваги кружка для чаю офіцерської столовой вермахту. Тавро Bavaria 1942 - У лоті тільки чаш...
      4400 грн.
    4. Котелок мідний старовинний вінтажний виробництва Франціі Не тече. Вага 415 гр.
      650 грн.
    5. Ложка Вермахт. Состояние по фото. Материал-нерж. Есть клеймо.
      1250 грн.
  3. Городовой

    Городовой General-leutnant

    Сообщения:
    18.317
    Адрес:
    Украина
    были наборы, с таким же соединительным крепежом, но совсем в другом исполнении, в обсуждении типичный после военный набор, ссылку на изделие, я уже предоставил.
     
    vampir, Eugen74, j.wais и ещё 1-му нравится это.
  4. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Сообщения:
    7.121
    Адрес:
    Галичина
    Ого! Уже на 3 сторінки наговорили про це лайно!
     
    STORM 04, Befehl, romarios и 5 другим нравится это.
  5. vampir

    vampir Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    226
    Лоты
      на продаже:
    43
      проданные:
    517
    Сообщения:
    4.322
    Это набор ГДР. они есть 2х типов рифленые и гладкие.
    СС там и не пахнет))) фотка похожего с инета
     

    Изображения:

    3572850 (1).jpg
    STORM 04, Befehl, romarios и 3 другим нравится это.
  6. Roland.Gal

    Roland.Gal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    376
    Адрес:
    Lemberg D.Galizien
    Всім дякую за відповіді, тема закрита!
     
    Камерад нравится это.
  7. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Сообщения:
    7.121
    Адрес:
    Галичина
    За такі теми з сомиками потрібно банити, щоб автор, перед тим як запустити черговий раритет від Адольфа Алоїзовича, добре думав.
     
    Befehl, romarios и Кельт нравится это.
  8. Roland.Gal

    Roland.Gal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    376
    Адрес:
    Lemberg D.Galizien
    Тема закрита! хочете мені щось сказати пишіть у приватку!
     
    Камерад нравится это.
  9. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Сообщения:
    7.121
    Адрес:
    Галичина
    1.Тут теми не закриваються. Це не тема вашого продажу.
    2.Не кажіть, що мені робити, я не скажу куди вам іти.
     
    STORM 04 нравится это.
  10. Roland.Gal

    Roland.Gal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    376
    Адрес:
    Lemberg D.Galizien
    А ви свої емоції "j.wais" тримайте при собі, щоб я вам не сказав куди іти.
     
    Камерад нравится это.