Штик ніж US-1943

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Roland.Gal, 20 січ 2016.

  1. Roland.Gal

    Roland.Gal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    376
    Адреса:
    Lemberg D.Galizien
    Мої вітання камради!
    Попався такий Штик американаць, що скажете?
    P1203804.JPG P1203805.JPG P1203806.JPG P1203807.JPG P1203808.JPG P1203809.JPG P1203810.JPG P1203813.JPG P1203814.JPG P1203815.JPG
     
    Alex-N, minitarn3838, KoJloHucT та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Лот один на 9 шт. - верхний ряд 5шт. на фото (гербовые и с клеймами изготовителей), нижний ряд - 4шт...
      300 грн.
    2. Редкое исполнение, кожаная поверхность двух сторон, диаметр 25 мм Пересылка Укрпочтой или Новой Почт...
      200 грн.
    3. Гудзики РІА (4). Ціна за все разом.
      100 грн.
    4. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отри...
      125 грн.
    5. Диаметр 23 мм, фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта или Новая Почта - оплата услуг...
      200 грн.
  3. David06

    David06 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    61
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    110
    Повідомлення:
    3.076
    150 $ стоит железно
     
    мп 40, Georg., rezyxa та 9 іншим подобається це.
  4. сєрьога

    сєрьога Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    309
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    573
    Повідомлення:
    6.428
    Адреса:
    Місто Лева
    :smile_12::smile_12::smile_12:
    Достойна річ, аж слюньки потекли...
     
    _nik_, vampir, David06 та 10 іншим подобається це.
  5. Граф М.

    Граф М. Hauptmann

    Повідомлення:
    2.016
    Адреса:
    Україна
    А на классных фотках он бы выглядел намного эффектнее,думаю 150у.е. тянет...
     
    vampir, David06, Georg. та 8 іншим подобається це.
  6. Roland.Gal

    Roland.Gal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    376
    Адреса:
    Lemberg D.Galizien
    Згоден з Вами, в живу він виглядає набагато краще!
     
    vampir, David06, rezyxa та 2 іншим подобається це.
  7. tralivali7

    tralivali7 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.999
    в Украине до 3000гр
     
    Befehl, vampir, rezyxa та 2 іншим подобається це.
  8. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.210
    Адреса:
    Украина
    3500гр как минимум.
     
    Befehl, vampir, David06 та 7 іншим подобається це.
  9. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    16.127
    Адреса:
    Крутого хутора
    120-140 у.е.
     
    Befehl, vampir, БЛК та 5 іншим подобається це.
  10. rezyxa

    rezyxa General-major

    Повідомлення:
    5.643
    Адреса:
    Украина
    130-150 уёв
     
    Befehl, vampir, анатолий. та 5 іншим подобається це.
  11. Georg.

    Georg. Hauptmann

    Повідомлення:
    2.067
    Адреса:
    Киев.Украина
    120-150 уе.
     
    Befehl, rezyxa, vampir та 5 іншим подобається це.
  12. vampir

    vampir Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    226
    Лоти
      на продажу:
    43
      продані:
    517
    Повідомлення:
    4.322
    120уе
     
    Georg., Befehl, сєрьога та 2 іншим подобається це.
  13. KoJloHucT

    KoJloHucT Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    543
    Адреса:
    г.Харьков
    Мне видится - штык М1 образца 1943 года к полуавтоматической винтовке"Гаранд".Был принят на вооружение 1 марта 1943-го. (Если ошибаюсь - поправьте!). Цена я думаю от 110 до 150+ у.е. Штык супер! Поздравляю! :smile_12:
     
    Befehl, rezyxa, сєрьога та ще 1-му подобається це.
  14. мп 40

    мп 40 Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    484
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    905
    Повідомлення:
    5.252
    Адреса:
    УкраЇна
    200!$
     
    Befehl, rezyxa та Roland.Gal подобається це.
  15. Roland.Gal

    Roland.Gal Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    376
    Адреса:
    Lemberg D.Galizien
    Які ще будуть думки?
     
    Befehl та FASHISTik999 подобається це.
  16. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    49
    Повідомлення:
    2.333
    Адреса:
    Західна Украіна
    Продавати треба :beer:
     
    Befehl та Roland.Gal подобається це.
  17. FASHISTik999

    FASHISTik999 Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    Украина
    Штык хороший и денег стоит, но увы, коллекционеров собирающих по штатах у нас маловато. Надо искать ценителя таких вещей, бо уйдет за дешево.
     
    Roland.Gal та Befehl подобається це.