Московоботи вирішили дискредитувати АЗОВ

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем pioneersk1, 19 січ 2016.

  1. pioneersk1

    pioneersk1 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.047
    Адреса:
    Österreich-Ungarn
    Відео поширюється по всіх гавно-дирівських-групах в соц.мережах. Ну нічого, Бог їм суддя!




    Ваші думки щодо фейку? Інформаційна війна в розпалі?
     
    ZioViktor, рональд та Hamer2109 подобається це.
    1. Сумка для протигаза GSR Gas Mask Respirator Field Pack Bag MTP Британський ранець для носіння станда...
      840 грн.
    2. Тактический пояс РПС Authorities Tactical Equipment belt 3.0 black XXL. Новый в упаковке. В комплект...
      500 грн.
    3. (в наявності 1 шт.)
      Предназначена для стягивания лямок на груди с целью облегчения переноса груза. Запас по ширине больш...
      95 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Новые сумки. Перегородка внутри сьёмная. Можно использовать как косметичку, как сумку для раций и за...
      350 грн.
    5. Система DWD Virtus Стан: чудовий Розмір: M https://www.sourcetacticalgear.net/catalog/dwd-dynamic-we...
      4100 грн.
  2. pioneersk1

    pioneersk1 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.047
    Адреса:
    Österreich-Ungarn
    Ось і спростування .. Слава Україні!
     
    ZioViktor, Славко Кара та рональд подобається це.
  3. Andrew Harris

    Andrew Harris Schütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.405
    Адреса:
    Vinneapolis
    1. Наголос в словах «українська» & «українського».
    2. Кінець на «піндосском», коли вони розповідають де і як будуть пресувати голландців.
    3. На щастя, якість фейків у москальні не росте. Звикли, тупоголові по накатаній робити, ніякої фантазії.

    P.S.

    4. Сприйняти відмову.
    5. Характерна вимова слова «асоціацію» на 1:08.
    6. Шедевральне «we will find you everywhere: in a movie...» (перекладається як «в фільмі»).
    7. Ну і загальний «посил» цього відео.
     
    Останнє редагування: 20 січ 2016
    ZioViktor, Славко Кара, Парторг та ще 1-му подобається це.
  4. Oleksiy

    Oleksiy Major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    2.662
    Видео- ржачь! Ни один здравомыслящий человек такого не скажет. Это типа, раз вы не берёте нас в Евросоюз, мы туда зайдём силой, и начнём с захвата Нидерландов))). Ржачь..
     
    ZioViktor, Славко Кара, viking38 та 4 іншим подобається це.
  5. pioneersk1

    pioneersk1 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.047
    Адреса:
    Österreich-Ungarn
    + долучили до відео ПУГАЛО :)
     

    Images:

    photofacefun_com_1453248762.jpg
    ZioViktor, Славко Кара, viking38 та 5 іншим подобається це.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    Російські спецслужби продовжують гібридну війну проти України та країн ЄС.

    Нещодавно у сервісі YouTube з’явилось фальшиве відеоповідомлення, в якому одягнені у військову форму озброєні люди, що ховають свої обличчя під масками та представляються представниками батальйону НГУ "Азов", погрожують здійснити теракт на території Нідерландів у разі відмови цієї країни від ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

    За результатами перевірки цього повідомлення кібер-підрозділами МВС України було підтверджено його російське походження та масове розповсюдження з російських ІР-адрес.

    Це ще одна спроба дискредитувати Україну з використанням технологій гібридної війни, заблокувати просування нашої держави до ЄС, залякати європейців і прикрити терористичні акти, що готуються спецслужбами Російської Федерації.
    http://turchynov.com/news/details/rosiya-prodovzhuye-gibridnu-vijnu-proti-ukrayini-ta-yevropi
     
    ZioViktor, viking38, Парторг та ще 1-му подобається це.
  7. Romachick

    Romachick General-leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    10.303
    Адреса:
    Sumy.UA.
    Ну как всегда,вся их брехня рассчитана на умственно неполноценных,то есть на большинство своих граждан...мне почему то на помнило мультик про натовский гранатомёт(с игрухи сталкер кажется).Мне кажется,что голандцы были в шоке и сделали выводы абсолютно другие,чем рассчитывали пропаганд..ны.
     
    Славко Кара, viking38, pioneersk1 та 2 іншим подобається це.
  8. Тамплиер

    Тамплиер Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    24
    Повідомлення:
    1.545
    Адреса:
    Каменец-Подольский Украина
    Вам голоса и стиль не напомнили Луцика, а английский Кличка:D представил-улыбнуло.
     
    viking38 та pioneersk1 подобається це.
  9. R_L

    R_L Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    501
    viking38 подобається це.
  10. Oleksiy

    Oleksiy Major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    2.662
    Их брехня рассчитана на среднестатистического, европейского, не далёкого обывателя. Пугают гейропу фашистами))). А ещё пару хлопушек в Нидерландах хлопнут, и мы в дерьме по уши)... Оправдывайся не оправдывайся, кто поверит?
     
    viking38 подобається це.
  11. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Повідомлення:
    5.095

    Що тут обговорювати ? Та жителі Нідерлендзу ( як казав там псевдоазовський "поліглот" ) навіть не бачили цього мультфільму , а одиниці тих що бачили ніхрена не зрозуміли . В обговореннях та відгуках тільки гумор та чергова призирлива посмішка в бік тих клоунів . Європа дійсно боїться і навіть поважає ( хоч і ненавидить ) мусульманських терористів бо то люди дійсно фанатично налаштовані й здатні на вчинки , гідні слави справжніх воїнів , а тих незрозуміло яких клоунів навіть не сприймають .
     
    viking38 та Hamer2109 подобається це.
  12. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    П1тушня!!!!!!!!!
     
    ZioViktor, Sumy.Uk, Roland WaltherSS та 2 іншим подобається це.
  13. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.210
    Адреса:
    Украина
    Кацапня дебильная больше своих пугает или сами себя.Видел по ихнему тв репортаж,как в Нидерландах агитируют против Украины,реально стошнило.
     
    ZioViktor подобається це.
  14. Romachick

    Romachick General-leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    10.303
    Адреса:
    Sumy.UA.
    Всем добрый вечер.От в сети наткнулся сегодня,что голландский министр(не помню)чего посоветовал этим клоунам курить только качественную траву.
    Ссылку кинуть не могу,сейчас с телефона.
     
    ZioViktor, Sumy.Uk та Hamer2109 подобається це.
  15. Oleksiy

    Oleksiy Major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    2.662
    А что так к Нидерландам прицепились, я просто немного не в курсе.. Что Украине делить с Нидерландами вообще??
     
  16. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Кцапи роздувають "терки" за збитий Бо!нг. Деб1ли.
     
  17. Romachick

    Romachick General-leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    10.303
    Адреса:
    Sumy.UA.
    Делить нечего,там просто по ратификации договора.
     
    ZioViktor та Oleksiy подобається це.