Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. yaruk

    yaruk Hauptmann

    Сообщения:
    2.378
    Адрес:
    місто Кола, Україна
    Вітаю!
    всім таких снігурок!
    2016032895.jpeg
     
    obuch59, гринго80, corbie и 7 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Сезон літо,осінь. Розмір 8 , 8.5 . Ширина 85 мм. Довжина 200 мм. Стан б,в але без пошкоджень.
      195 грн.
    2. Оригинальные "арктические" рукавицы армии США для экстремально холодной погоды. Внешняя ча...
      750 грн.
    3. Перчатки кожа, размер 9 ВНИМАНИЕ! Оплата: полная предоплата или предоплата доставки в две стороны...
      200 грн.
    4. Кожаная офицерская перчатка ВС Швейцарии. Правая. Производитель TEGO Контракт 1995 г. Цвет чёрный....
      120 грн.
    5. (в наличии 2 шт.)
      Орігінал.Розмір М.Нові.
      700 грн.
  3. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    У нас -2,сиро и поскудно,йде сниг.Через пив години йду до дому и це ДОБРЕ!Всих цицкарив з пьятницею.[​IMG]
     
    vovc2301, obuch59, консерватор и 10 другим нравится это.
  4. Доброго ранку ! Йде сніг і -5 . Нескромене запитання не боїтесь кралю на світлині залишити на самоті , чи вона Вас вже виганяє ?
     
    obuch59, консерватор, corbie и 5 другим нравится это.
  5. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
  6. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    Всім доброго п'ятнично-різдвяного ранку!
    -6, навалило снігу, вітру немає.
    Думаю поїхати на роботу глянути обстановку, бо хоч і свято, але в хаті висидіти немає сил.
    Гляну, мо якась гарна "снігурка" зустрінеться:
    image.jpg
    image.jpg image.jpg image.jpg
     
  7. yaruk

    yaruk Hauptmann

    Сообщения:
    2.378
    Адрес:
    місто Кола, Україна
    знайдете двох,стукайте в лічку;)
     
  8. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    https://reibert.info/forums/rossija.157/
     
    Штюбинг, зилот и igor-kit нравится это.
  9. yaruk

    yaruk Hauptmann

    Сообщения:
    2.378
    Адрес:
    місто Кола, Україна
    Вітаю! погодка різдв"яна -7 і снігу насипало з 10см.
     
    obuch59, КорифеЙ, casio и 7 другим нравится это.
  10. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :D котобліх.:beer: раз блохи є на коту, то чому котів нема на блохах, отакоєот.
     
    KUNDLER, Саня ZP.UA и igor-kit нравится это.
  11. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Доброго ранку панове, -10, снігу намело, збираюсь на коп, походжу в лісі :D:beer:завтра банька, ото в сніг поплигаю голишом:beer:подарю гранату.

    i.jpg
     
    vovc2301, obuch59, консерватор и 10 другим нравится это.
  12. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Сообщения:
    8.069
    Адрес:
    Лодомерія
    obuch59, консерватор, KUNDLER и 8 другим нравится это.
  13. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.465
    Адрес:
    Киев
    С утром панове , - 6 метет небольшой снег , а вроде больше и ничего интересного . Шо тут нового , кроме больных голов и расстройства желудков от обжорства ?
     
    vovc2301, obuch59, консерватор и 8 другим нравится это.
  14. Цікаво в цьому ракурсі "а єсть то хочется всегда", ви до свого дому пішли чи там де борщ варять ? Свята ще будуть тривать а ж до Водохреща, так шо як то кажуть "можна дякувати цьому дому підемо до другого дому".
     
    obuch59, консерватор, yaruk и 6 другим нравится это.
  15. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
  16. зилот

    зилот Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    2.290
    я РАДИ ЭКСПЕРЕМЕНТА ПРОБЫВАЛ ТРЕНИЕМ. КРУТИЛ ДЕРЕВЯННЫЙ СТЕРЖЕНЬ РУЧНОЙ ДРЕЛЬЮ .дым был а огня нет .Проще от искры.
     
    obuch59, ejnalej, yaruk и 5 другим нравится это.
  17. зилот

    зилот Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    2.290
    obuch59, igor-kit и Саня ZP.UA нравится это.
  18. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
    Ну так, зробіть своїй жінки ще раз "приемне" -)))))))))))))))

    Доброго ранку, бандерівці -)))))))))))

    [​IMG]
     
    slawuta5, obuch59, консерватор и 7 другим нравится это.
  19. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
  20. зилот

    зилот Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    2.290
  21. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    не умер,:D а занят более важными делами :beer:
     
    obuch59, igor-kit, консерватор и 3 другим нравится это.
  22. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Вітаю !
    На вулиці тепло - 4 , легкий вітер , похмуро . Вночі йшов дощ , хоч і було -5 , то поверх снігу лід сантиметрів 2 завтовшки і снігу за вчорашній вечір і ніч навалило десь до пів метра . То зранку була вимушена фізкультура , відкидання снігу і не сніжною лопатою бо люміньтій гнувся , отою шахтарською шо вугілля підбирати . Короче погода припаскудніша як для людей : слизько , сніг на дорогах і тротуарах , лід на електродотах ( поки ше дякувати Богу обривів ніц немає ) . Так і для диких тварин теж не солодко : навалило того снігу та ше й лід зверху , пообдирають собі лапи і ратиці об той лід .
     
    зилот, obuch59, igor-kit и 5 другим нравится это.
  23. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    У нас розвиднилось-тихо и ясно,багато снигу.Таки новий рик маэ бути 14 сичня,по старому стилю.Тут тоби и погода,и снижок и настрий![​IMG]
     
    зилот, slawuta5, obuch59 и 6 другим нравится это.
  24. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Сообщения:
    8.069
    Адрес:
    Лодомерія
    Четверта фотка - то Спарта?
     
    зилот, obuch59, igor-kit и 4 другим нравится это.
  25. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    А на афиши Михайло Шафутинський.
     
    зилот, igor-kit и Саня ZP.UA нравится это.
  26. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Сообщения:
    8.849
    Адрес:
    Украина
    А на сході відлига,лід збиваємо..
     
    зилот, obuch59, igor-kit и 6 другим нравится это.