Користувачі, яким подобається повідомлення #63

Тема:
почему "сливают" Мишико? Одесситы, откликнитесь!
  1. 20 гру 2015

    Luftwaffen

    Oberfeldwebel, Чоловіча, з Украина
    Повідомлення:
    1.049
    Симпатії:
    804
    Бали:
    110
  2. 19 гру 2015

    obuch59

    General-major, Чоловіча, 68, з Кривой Рог Украина
    Повідомлення:
    5.618
    Симпатії:
    31.904
    Бали:
    1.000
  3. 19 гру 2015

    Tayfun_U

    General-major, Чоловіча, з Сектор_М
    Повідомлення:
    9.328
    Симпатії:
    62.733
    Бали:
    1.000
  4. 19 гру 2015

    Ph@ntom

    Hauptmann, Чоловіча, з Україна
    Повідомлення:
    2.467
    Симпатії:
    72.944
    Бали:
    370
  5. 19 гру 2015

    kratt

    Oberleutnant, Чоловіча, з Украина, Одесса
    Повідомлення:
    1.858
    Симпатії:
    7.127
    Бали:
    290
  6. 19 гру 2015

    Volocuga

    Повідомлення:
    3.402
    Симпатії:
    15.570
    Бали:
    560