Бебут обр.1907 (1915г.)

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Алексей Лопух, 3 гру 2015.

  1. Алексей Лопух

    Алексей Лопух Obergefreiter

    Повідомлення:
    76
    Адреса:
    .
    Примерная цена?
    4577.jpg 67568.jpg к65467.jpg 456547.jpg 654457.jpg
     
    Bandera3, dron7 та Aleksandr-novichek подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 6 шт.)
      Складські,не кастровані,все ок з ними,в рідному вороніні,номерні,стан склад,незначні сліди зберіганн...
      1000 грн.
    2. хорошее состояние ,клем нет .
      449 грн.
    3. Клинок к кортику офицера Пехоты. III.Рейх. --------- Клеймо изготовителя: "Голова Рыцаря в шлем...
      8000 грн.
    4. Шабля СРСР.В нормальному стані.Трохи почищена.Пружинить.Дерево ручки--новороб.Клеймо показав.На лез...
      6500 грн.
    5. Така собі шабля.Ручка по визначеню повністю новоробна.Клейм не знайшов.Розміри по фото.
      3200 грн.
  3. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    167
    Повідомлення:
    3.964
    Адреса:
    Україна
    :smile_15::smile_15:Хороший сохран--майже музейний .
    600$ думаю вартує.
     
    viking38, Befehl, dron7 та 2 іншим подобається це.
  4. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    8.132
    Согласен с ценой, при условии оригинальности.Слишком уж он свежо выглядит.
     
    viking38, анатолий., romarios та 8 іншим подобається це.
  5. dron7

    dron7 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    141
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    283
    Повідомлення:
    3.751
    Адреса:
    Украина
    Аж даже слишком свежо выглядит ,доп фото рукоятки не помешало и клейма с другого ракурса
     
    viking38, drons, анатолий. та 5 іншим подобається це.
  6. yucher

    yucher General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    5.964
    Адреса:
    zentr
    А навіщо так лезо відполірували?Як в кота...очі:D
     
    viking38, нейтрал7, анатолий. та 6 іншим подобається це.
  7. Алексей Лопух

    Алексей Лопух Obergefreiter

    Повідомлення:
    76
    Адреса:
    .
    4575757.jpg
     
    viking38, анатолий. та dron7 подобається це.
  8. Thomas Brauer

    Thomas Brauer Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    46
    Повідомлення:
    798
    Адреса:
    Незалежна
    До 600$
     
    viking38, анатолий., dron7 та ще 1-му подобається це.
  9. Алексей Лопух

    Алексей Лопух Obergefreiter

    Повідомлення:
    76
    Адреса:
    .
    Вообщем по цене понял,в России думаю будет под косарь.
     
    dron7 та minitarn3838 подобається це.
  10. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    8.132
    Правильно думаете.
     
    viking38, Кіла2013, drons та 6 іншим подобається це.
  11. Алексей Лопух

    Алексей Лопух Obergefreiter

    Повідомлення:
    76
    Адреса:
    .
  12. юрий макаренко

    юрий макаренко Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    34
    Повідомлення:
    3.196
    Адреса:
    Страна где не любят вату
    оковка толстовата для оригинала