Помогите с покупкой тонера

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем Dgep, 16 гру 2015.

  1. Продавец Dgep

    Dgep Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    288
    Адреса:
    Украина
    Уважаемые комрады !
    Кто может помочь с покупкой тонера "Сунар - 410" ?
     
  2. Цікаві лоти

    1. Капсуля бердан для Наган, ПМ ТТ..100 шт
      560 грн.
    2. (в наявності 750 шт.)
      Куля ПМ, 6.8грам, діаметр після сайзера 9.3мм. Задавайте питання якщо зявляться.
      3 грн.
    3. Кулі радянські 7,62×54 Б32 100 шт
      5000 грн.
    4. Данные для оплаты в профиле не действительны, за реквизитами строго в личные сообщения. После покупк...
      3050 грн.
    5. Продам комплект матриць 6,35х15 Браунинг. Комплект повністю новий, у використанні не був.
      2500 грн.
  3. xxxxxx

    xxxxxx Obergefreiter

    Повідомлення:
    356
    пиши в личку ! сколько надо !
     
  4. xxxxxx

    xxxxxx Obergefreiter

    Повідомлення:
    356
    да есть ! в личку пишите .....
     
  5. завхоз 70

    завхоз 70 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    павлоград
    Есть возможность найти Сунар 5.56
     
  6. Продавец Dgep

    Dgep Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    288
    Адреса:
    Украина
    Это что за Сунар ?
     
  7. xxxxxx

    xxxxxx Obergefreiter

    Повідомлення:
    356
    для нарезного !
     
  8. Продавец Dgep

    Dgep Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    288
    Адреса:
    Украина
    А, понял теперь.
     
  9. bars4-1

    bars4-1 Oberschütze

    Сунар 7,62 на 39. Цена?
     
  10. xxxxxx

    xxxxxx Obergefreiter

    Повідомлення:
    356
    400 гр ------- 70 дол!
     
  11. bars4-1

    bars4-1 Oberschütze

    Спасибо!