Орден Віртуті Мілітарі на оцінку.

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем patriotUA, 8 дек 2015.

  1. patriotUA

    patriotUA Obergefreiter

    Сообщения:
    98
    Адрес:
    Львівщина
    Доброго здоров'ячка, Панове. Допоможіть оцінити орден Віртуті Мілітарі 1792 року, №3305
    (вроді 5-го ст.)
    DSC02163.JPG DSC02188.JPG в такому стані.
     
  2. Интересные лоты

    1. Детали затвора.Копано давно. 20-мм FlaK-30 — базовая модель, буксируемая зенитная пушка на колёсном...
      850 грн.
    2. Транспортировочный колпак на миномёт БМ-41. Коп в очень бодром сохране.
      650 грн.
    3. 150 грн.
    4. На фото. https://reibert.info/threads/pricely-na-kakoj-to-minomjot-i-pushku.1529352/#post-16500699 П...
      100 грн.
    5. Часть затвора 2cm Flak 38
      280 грн.
  3. slava2008

    slava2008 General-major

    Сообщения:
    7.884
    Адрес:
    Киянин назавжди.
    Антураж 150-200 грн. І то якщо знайдеться цінитель.
     
  4. patriotUA

    patriotUA Obergefreiter

    Сообщения:
    98
    Адрес:
    Львівщина
    slava2008
    Зрозуміло, подякував за оцінку.
     
  5. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Сообщения:
    16.127
    Адрес:
    Крутого хутора
    До 200гр.
     
    Befehl, Georg., Кіла2013 и 3 другим нравится это.
  6. patriotUA

    patriotUA Obergefreiter

    Сообщения:
    98
    Адрес:
    Львівщина
    Дякую за оцінку, а його можливо відреставрувати?
     
  7. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Сообщения:
    11.114
    Адрес:
    Ukraine
    Ні, камрад. Бо то вже буде новоробна річ, яка в основі буде мати "оригінальну" мідь.
    Вряд чи хтось захоче купувати таку мідь.
    У Вас нажаль просто антуражна річ.
    Трохи більше 100 гривень.
    Отакі справи.
     
    Befehl, Georg., Кіла2013 и 2 другим нравится это.
  8. LISORYB

    LISORYB Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    1.173
    Адрес:
    Україна
    я б навіть сказав ближче до 100
     
    Befehl, Georg. и slava2008 нравится это.
  9. patriotUA

    patriotUA Obergefreiter

    Сообщения:
    98
    Адрес:
    Львівщина
    Подякував, Панове за оцінки. Хрест пішов за 1500 гр.
     
    slava2008, LISORYB, yucher и ещё 1-му нравится это.
  10. LISORYB

    LISORYB Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    1.173
    Адрес:
    Україна
    Це швидше 4 тип,4 або 6 різновид,знак звичайно рідкісний,але ніхто б і не подумав,що аж на 1500грн...крім покупця;)вітаю!
     
    Befehl нравится это.
  11. patriotUA

    patriotUA Obergefreiter

    Сообщения:
    98
    Адрес:
    Львівщина
    LISORYB нравится это.