Доброго здоров'ячка, панове! Допоможіть у найменуванні нагороди, коли і за що давалась і чи має якусь цінність при такому стані ? Орден із незначними утратами. Наперед вдячний за підказки.
Малежкин, дуже вдячний за посилання, але якщо можна, розжуте інфу, вперше маю діло з такою річчю. Наперед дякую.
Дуже повчальна інформація. То з цього виходить, що найдений мною "Виртути Милитари" належить до 5-го ступеня?