штык

Тема у розділі 'Холодна зброя', створена користувачем Сторож, 5 гру 2015.

  1. Сторож

    Сторож Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    474
    Адреса:
    , Украина
    подскажите по сарайной находке .Принадлежность и приблизительную стоимостью.лезвие почистил на войлочном круге
     

    Images:

    Изображение 688.jpg
    Изображение 691.jpg
    Изображение 692.jpg
    Богдан Олег подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ніж розвідника 1943р. ЗИК. Реквізити для оплати уточнюйте в особистих повідомленнях.
      10000 грн.
    2. Реквізити для оплати уточнюйте в приватних повідомленнях
      25000 грн.
    3. Штык М35 Китай. 1930-40 г.г. ----------- Штык использовался с винтовкой «8 mm Mauser Standard-Modell...
      8000 грн.
    4. Штык-нож СВТ-40 в ножнах. Почищен, кнопка работает, накладки новодел. На ножнах пружины слабые но кл...
      1500 грн.
    5. (в наявності 6 шт.)
      Складські,не кастровані,все ок з ними,в рідному вороніні,номерні,стан склад,незначні сліди зберіганн...
      1000 грн.
  3. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    Добрий День! Не потрібно було чистити. Чех, точений, 1000-1200грн
     
    Богдан Олег, bomber 45 та Koloben подобається це.
  4. Koloben

    Koloben Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.277
    Адреса:
    Германия
    Чех VZ 24(ИМХО). А вот чистить "на войлочном круге" не нужно было.Цены это не добавит,а может даже и снизит.
     
    Мигел, Богдан Олег, Kollekzioner та ще 1-му подобається це.
  5. AndyB

    AndyB Leutnant

    Повідомлення:
    2.855
    Адреса:
    Словакиа
    Cechoslovak Vz.24 , i klinok zdes ukorocen,slifovan i finis ispravlen uze pocisteniem, neimejet bolsej ceny uze.s uv.Andy
     
    Богдан Олег та bomber 45 подобається це.
  6. Kollekzioner

    Kollekzioner Major

    Повідомлення:
    4.621
    Адреса:
    где-то в центре Европы
    Однозначно снизит. :smile_11:
     
    Богдан Олег подобається це.
  7. AleD

    AleD Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.614
    Адреса:
    Украина
    Извините
    У друга точь такой же
    И тоже время потрепало
    Так он уже приготовился чистить
    Может объясните почему чистить нельзя?
     
    Богдан Олег подобається це.
  8. Богдан Олег

    Богдан Олег Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    399
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    780
    Повідомлення:
    4.665
    Адреса:
    Украина
    за 1300 уйдет .
     
    Кіла2013 подобається це.
  9. Pum_purum

    Pum_purum Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    1.740
    Адреса:
    Україна.Горби!!!
    Не зная как правильно чистить не беритесь пожалуйста .И другу скажите.
     
    Кіла2013 подобається це.
  10. AleD

    AleD Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.614
    Адреса:
    Украина
    Так а что не так то?
    Просто раньше с подобным не сталкивался
    А терять в стоимости не хочется
    Есть какие то весомые аргументы почему нельзя начищать?
     
  11. Богдан Олег

    Богдан Олег Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    399
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    780
    Повідомлення:
    4.665
    Адреса:
    Украина
    не естественно смотрится ...
     
    Кіла2013 подобається це.
  12. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    Є штик складський і штик воювавший, відчуйте різницю. Чистку потрібно залишати майбутньому власнику, захоче наполірує( що не являється вищою математикою), або залишить як є, з "нальотом часу". Якщо хочете продавати дорого не чіпайте таких речей, продавайте як є
     
    bomber 45, Koloben та Богдан Олег подобається це.
  13. AleD

    AleD Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.614
    Адреса:
    Украина
    Ну добренько, спасибо
    Значит скоро буду просить оценить этот штык и пытаться найтти решение, что ж дальше делать:beer: