Подскажите пожалуйста !

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Militari.at.ua, 25 лис 2015.

  1. Militari.at.ua

    Militari.at.ua Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    267
    Адреса:
    https://reibert.info/members/militari-at-ua.96876/
    Подскажите пожалуйста !
    Подержал в лимонке металлические вещи
    Можно потом это кислоту нейтрализовать содой кальцинированной ?
     
    Aleksandr-novichek подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Німецька книга “Narvik im Bild” (Нарвік в ілюстраціях), присвячена окупації Норвегії і битві за міст...
      2000 грн.
    2. “ Как нам обустроить вольную жизнь”. Оригінал ,1920 рік. Видання харківських анархістів. Російська...
      825 грн.
    3. Інциклопедія старовинна дуже цікава виробництва Франціі 1906 рік.
      550 грн.
    4. Похоронка на німецького зенітника. Загинув на східному фронті.
      200 грн.
    5. Книга с нотами 66 знаменитых маршей. Мартовский альбом. Страницы все.
      1310 грн.
  3. Aleksandr-novichek

    Aleksandr-novichek Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    21
    Повідомлення:
    7.304
    Адреса:
    Украина
    нужно
     
    Befehl, Поліщук, БЛК та ще 1-му подобається це.
  4. Вазик

    Вазик Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    827
    Адреса:
    Украина.
    Так же можно, с обычным мылом помыть.
     
    Кіла2013 подобається це.
  5. Militari.at.ua

    Militari.at.ua Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    267
    Адреса:
    https://reibert.info/members/militari-at-ua.96876/
  6. Aleksandr-novichek

    Aleksandr-novichek Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    21
    Повідомлення:
    7.304
    Адреса:
    Украина
    мыло не нейтрализует кислоту
     
  7. Вазик

    Вазик Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    827
    Адреса:
    Украина.
    Я всегда с мылом мою. И все нормально.
     
    Кіла2013 подобається це.
  8. фандик

    фандик Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.581
    Адреса:
    Україна
    Как это не нейтрализует кислоту ? Мыло является как и сода щёлочью . Значить сода и мыло , нейтрализуют кислоту .
     
    Вазик подобається це.
  9. Advin

    Advin Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.878
    Адреса:
    Белая Русь
    Лимонная кислота в мыле: Что? Зачем? И как? http://magicsoap.ru/index.php?newsid=3329
    Самое правильное: Сода. Процесс нейтрализации: соду добавлять пока не прекратится реакция и не перестанет выделяться углекислый газ.
     
    military_137 та Aleksandr-novichek подобається це.
  10. Tamerlan25

    Tamerlan25 Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    28
    Повідомлення:
    2.595
    В растворе соды не мыть а длительно подержать. Соизмеримо с несколькими часами и более.
     
    Поліщук, Aleksandr-novichek та БЛК подобається це.
  11. MVA19722003

    MVA19722003 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.421
    Если просто детали - закинуть в соду, если сборные - поварить в соде, потом в мыльном растворе, не будет бяку из щелей гнать.
    Р.S. Пищевая сода при нагреве в воде превращается в кальценированную.
     
    D-day подобається це.