Будні і побут копаря

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Oprishok, 29 лют 2012.

  1. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    9.623
    Адреса:
    безмежні поля рапсу
    нарешті , як держава ніц не робит - то роблять люди
     
    obuch59, ruslan74, corbie та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Пропоную Вашій увазі плитоноску FRPC від Української броні, має системи швидкого скидання. Розмір Л...
      4000 грн.
    2. Бронеплиты
      800 грн.
    3. Бронежилет скрытого ношения, класс защиты 1, кевлар, плюс дополнительная сетка в виде кольчуги, защи...
      1300 грн.
    4. Бронеплити Оспрей Британскька армія Стан: відмінний Рjзмір: передня - 29.5х35см, задня - 28х33см, то...
      14500 грн.
    5. Новый. Пересыл на покупателе Новой почтой Укрпочтой
      550 грн.
  3. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Повідомлення:
    4.223
    Адреса:
    БАНДЕРШТАДТ
    Не ятріть....................!За вікном цяпа.з очей тоже.аж до роботи тре..такво бодришся і.ква!
     
    ArtBorsuk, obuch59, ruslan74 та 3 іншим подобається це.
  4. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Повідомлення:
    4.223
    Адреса:
    БАНДЕРШТАДТ
    Бобраніч всім!я -нахт дрихт!зраня в наряд<п.с-в нас далі цяпаї>
     
    buldozer1974, obuch59, ruslan74 та 4 іншим подобається це.
  5. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    34
    Повідомлення:
    15.065
    Адреса:
    Лісостеп
    Це свідчить про одне: народ знову не вірить вождям. І нехай перехрестяться, що (поки що) підривають тільки стовпи.
    Загалом, очікувано. Адже революцію не можна зупинити до тих пір, поки не буде вирішено соціально-економічні питання, які до неї призвели.
     
    Ланкастер, casio, obuch59 та 6 іншим подобається це.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    пропаную у якості гуманітарної допомоги крисіянам продавати використані батарейки. і ми від сміття здихаємось та ще і гроші заробимо.
     
    casio, obuch59, ruslan74 та 2 іншим подобається це.
  7. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    89
    Повідомлення:
    3.636
    Адреса:
    Поділля
    Краще старі велосипеди,хай по мосту в рашу педалі крутять
     
    casio, obuch59, slawuta5 та 4 іншим подобається це.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    з мостом халепа. виявилось що там де намічалось будівництво мосту та енергомагістралі значні поклади античної посуди, амфори там усяки, глеки та інші черепки. і поки п'уйло пониряє та усе подістає то дуже багато часу пройде
     
    obuch59, slawuta5, ruslan74 та 2 іншим подобається це.
  9. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    89
    Повідомлення:
    3.636
    Адреса:
    Поділля
    Оце треба свічний заводик в попів прикупити і свічки гнати контрабасом за добрі гроші,а в принципі нафіга ім гроші як темно
     
    casio, obuch59, ruslan74 та 2 іншим подобається це.
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    так само як і свічки. хоча гадаю що китайці за невеличкі гроші можуть спродати технологію виготовлення дешевих свічок які не горять. от їх і можна продавати за грубі гроші кацапам
     
    NIA, obuch59, ruslan74 та ще 1-му подобається це.
  11. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    [​IMG]
     
    NIA, casio, obuch59 та 4 іншим подобається це.
  12. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    5.601
    Адреса:
    E40
    Неділя, дощ, в машині калюжа… десь резинка протіка.
    На коп іти хіба що в ОЗК.
    Дружина спить, то може її розбудить?
    Тут пару версій — або пригріє, або я швидко поїду на коп у мокрій машині))))

    подивлюся танці:
     
    ArtBorsuk, NIA, casio та 7 іншим подобається це.
  13. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    846
    Лоти
      на продажу:
    401
      продані:
    1.813
    Повідомлення:
    2.134
    Адреса:
    Буковинські Карпати
    Доброго ранку трударі!!!! Дощу у нас нема -може хоч трохи випогодиться! images (38).jpg
     
    ArtBorsuk, ejnalej, NIA та 9 іншим подобається це.
  14. yaruk

    yaruk Hauptmann

    Повідомлення:
    2.378
    Адреса:
    місто Кола, Україна
    Добрий ранок! у нас все вкрито бiлим снiгом
    таки правду казали старi люди, що Михайло приiжджаэ на бiлому конi
     
    ArtBorsuk, buldozer1974, ejnalej та 8 іншим подобається це.
  15. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Повідомлення:
    4.091
    Адреса:
    Україна
    Доброго ранку! У нас +12 тільки що дощ скінчився.
     
    ArtBorsuk, buldozer1974, ejnalej та 6 іншим подобається це.
  16. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.447
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :D а та що зліва, знаєте?
     
    buldozer1974, NIA, ruslan74 та ще 1-му подобається це.
  17. Скажений колгоспник

    Скажений колгоспник Hauptmann

    Повідомлення:
    2.447
    Адреса:
    Україна
    ..... закінчити переписку....
    О 2 годині дня.
     
    buldozer1974, NIA та ruslan74 подобається це.
  18. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.447
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :D наша відповідь чембирлену :D а хто дощу боъться той дома.:beer::D:smile_5:



     
    buldozer1974, ejnalej, NIA та 2 іншим подобається це.
  19. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    49
    Повідомлення:
    2.333
    Адреса:
    Західна Украіна
    Доброго ранку всім!+1.Випав перший сніг.Скоро зима))
    Йду до праці..
     

    Images:

    demotivators.org.ua-910738-3.jpg
    ArtBorsuk, buldozer1974, Бек та 6 іншим подобається це.
  20. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    49
    Повідомлення:
    2.333
    Адреса:
    Західна Украіна
  21. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Доброго ранку шановне товариство! У мене +3, туман, але поки що без дощу.
    От вам гарний хфильм - мені сподобалося, а вам?
     
    ArtBorsuk, buldozer1974, kins та 7 іншим подобається це.
  22. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    а ви там цей. в ночі на коп не ходили, не перевіряли сигнал?
    вітаю, сирувато після нічного дощика та похмуро.
     
    ArtBorsuk, Veter-59, SOTNIC та 6 іншим подобається це.
  23. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    KUNDLER, SOTNIC, ejnalej та 4 іншим подобається це.
  24. obuch59

    obuch59 General-major

    Повідомлення:
    5.618
    Адреса:
    Кривой Рог Украина
    Добрий ранок!
    +10,вітер,хмарно,буде дощь.
    усім кофі,чай
    кава.jpg
    а ми до холодильника:D
    Спарта за мной!
     
    ArtBorsuk, buldozer1974, консерватор та 5 іншим подобається це.
  25. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    5.601
    Адреса:
    E40
    Не ходив — там зараз вже вода стоїть, бо один м…ак ставка спустив.:mad:
     
    ArtBorsuk, buldozer1974, ejnalej та 4 іншим подобається це.
  26. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    5.601
    Адреса:
    E40
    Вітаю, мені теж сподобалося, файна машинка))
     
    консерватор, SOTNIC, NIA та ще 1-му подобається це.