3 штики Свт-40

Тема у розділі 'Знайдене в землі та переробки', створена користувачем AlterKlim, 17 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
    Доброго дня! Допоможіть оцінити дані штики.
     
  2. Цікаві лоти

    1. ДВЗ Shahed/Герань без навісного, колінчатий вал прокручується
      2000 грн.
    2. Французька парашютна ракета, натівського зразка. Висота польоту 300 метрів. Сила світіння 100000 ка...
      1500 грн.
    3. Винты крепления магазинной коробки винтовки Мосина. Бодрый коп. Оплата пересыла лота новой почтой -...
      100 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Немецкая зажигательная трубка. В идеальном состоянии. Новая. На взводилась. Детонатор поменян на нов...
      1350 грн.
    5. Сервоприводи від шахеда. Редуктора не скручені. Ціна за всі
      1299 грн.
  3. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
    №1
    Трошки чистився електролізом, геометрія в нормі, кнопка розроблена, проглядаються клейма Іжевського заводу та прийомки.
    IMG_6282.JPG IMG_6283.JPG IMG_6285.JPG IMG_6288.JPG IMG_6286.JPG IMG_6287.JPG IMG_6289.JPG IMG_6290.JPG IMG_6284.JPG IMG_6291.JPG IMG_6292.JPG
     
    Дмитрий В. та Paul_Gudvin подобається це.
  4. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
    №2
    не чистився, геометрія в нормі.
    IMG_6293.JPG IMG_6294.JPG IMG_6295.JPG IMG_6298.JPG IMG_6301.JPG IMG_6300.JPG IMG_6297.JPG IMG_6296.JPG IMG_6299.JPG
     
    Paul_Gudvin подобається це.
  5. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
    №3
    Не чищений, геометрія в нормі, місцями рідне вороніння, проглядаються клема Іжевського заводу та прийомки.
    IMG_6302.JPG IMG_6305.JPG IMG_6304.JPG IMG_6307.JPG IMG_6303.JPG IMG_6306.JPG IMG_6310.JPG IMG_6308.JPG IMG_6309.JPG
     

    Images:

    IMG_6294.JPG
    Paul_Gudvin подобається це.
  6. burya

    burya Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    61
    Повідомлення:
    2.954
    Адреса:
    Чернигов
    Надо бы все чистануть, а потом оценивать....а так приблизительно №1 бодрый -150-170грн, №2 полутруп -50-70грн , №3 100-120гр
     
    yucher подобається це.
  7. Alex Irvin

    Alex Irvin Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    115
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    201
    Повідомлення:
    984
    Підубиті,але на всякі забавки для очумілих ручок підуть.Гривень 300-350 за все.
     
  8. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
    у кого ще які думки?
     
  9. volosatik

    volosatik Gefreiter

    Рейтинг:
    -2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    Киев
    300 грн
     
  10. Netslov

    Netslov Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    4.627
    Адреса:
    N/A
    коллекционерам они не нужны..или как свинокол в деревню или как антураж на стенку..от 100 до 150 гривен
     
  11. Совесть

    Совесть Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    436
    Адреса:
    Лес
    номер 3,заточка сверху,более редкий,по ценам соглашусь с предыдущими постами,надумаете продавать,маякните в ЛС,заранее благодарен.
     
  12. AlterKlim

    AlterKlim Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
    Всім дякую! Попрошу модераторів закрити тему.
     
Статус теми:
Закрита.