Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    У вас що график - працую завжди,але з 4.00 до 6.00 не турбувати я видпочиваю?Я работаю с 9 и до 6 ну до 7.У нас якась бяка-тучи,солнце,витер.
     
    igor-kit, casio, NIA and 6 others like this.
    1. Штани військові KA 03 Bundesheer (ЗС Австрії) Штани з комплекту KA 03 Osterreich Bundesheer – компле...
      450 грн.
    2. Жакет мисливський Тіроль,Австрія .матеріал штучний замш.гудзики із рога лося. заміри: ширина по плеч...
      250 грн.
    3. Кітель KAZ 03 (96-100 V/VI) Стан по фото
      100 грн.
    4. жакет . Тіроль . Австрія . Матеріал 100 % нова шерсть. підкладка 100 % віскоза гудзики пластик замір...
      350 грн.
    5. мисливський ,Тірольський жакет . Виробництво Австрія . Матеріал 100% сукно .підкладка 100% поліестер...
      350 грн.
  2. Это она?
    1323533656_polysia_3.jpg
     
    SOTNIC, igor-kit, Allex761 and 7 others like this.
  3. С 7.10 до 16.30, по графику первой смены завода:D:D Просто мне почти час до/с работы ехать, вот и получается, что в 5.30 встаю, в районе 18.00 дома. И так, курва, каждый день, окромя шубботы и воскресения. Иногда, правда, и субботы рабочими бывают, мать их за ногу....:mad:
     
    SOTNIC, ASKOT1, igor-kit and 7 others like this.
  4. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Це ви про секретаршу?
     
    igor-kit, casio, NIA and 5 others like this.
  5. Нет. Не хулиганю на работе. Жена просто тоже на заводе работает, ну его на х....
     
    igor-kit, obuch59, NIA and 2 others like this.
  6. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Та у вас секретар!
     
    igor-kit, ruslan74, Veter-59 and 4 others like this.
  7. yaruk

    yaruk Hauptmann

    Вітаю! у нас потепліло +12 і сонячно, теж збираюсь на роботу, пальне не видають, отож мушу добиратись "попутками":mad:
    усім гарно пофільосовствувати сьогодні.
     
    SOTNIC, igor-kit, obuch59 and 9 others like this.
  8. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    ВІтаю. ЦІлу ніч віяв вітер з Європи, отож і потепліло.
     
    KUNDLER, SOTNIC, yaruk and 9 others like this.
  9. По должности- да, секретарь-референт. По факту- дивчина, 33 года..... Не замужем....
     
    yaruk, igor-kit, obuch59 and 5 others like this.
  10. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    igor-kit, ruslan74 and ribbentrop like this.
  11. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Доброго ранку панство!
    +10, дощ, слякоть. Настрою нуль цілих, нуль десятих. Роблю собі "офісний день". Нікуди не хочу їхати.
     
    SOTNIC, yaruk, igor-kit and 7 others like this.
  12. консерватор

    консерватор General-leutnant

    вітаю панство.тепло, і день обіцяє бути сонячним, хмарки розходяться по троху
     
    SOTNIC, yaruk, igor-kit and 7 others like this.
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а хто обіцяв на коп поїхати та німацького скарбу вирити. гаяваспитаю
     
    igor-kit, ribbentrop, NIA and 3 others like this.
  14. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Доброго! погодка можливо кращає - а то завтра світить коп....!і дощу нам не треба! Всім гарного дня!
     
    SOTNIC, yaruk, igor-kit and 7 others like this.
  15. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Мушу до обіду ще зустрітись з двома людьми. Якраз може дощик перестане, то в обід вискочу
     
    igor-kit, obuch59, NIA and 2 others like this.
  16. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes:вирішив на Новий рік перевернути :beer: якщо :smile_6: 16 лент, кожному в темі по 500 грн.:beer:
     
    Lakki, SOTNIC, ASKOT1 and 8 others like this.
  17. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    От-от у мене машина «зависла» з їхньою реорганізацією… а спочатку не було плівки на техпаспорти, тепер реформа



    Тільки не біле, а червоне, і Алазанська не сухе а десертне це таки моя)))

    І скільки жінок у вашім гаремі?
    Таки напрошуєтесь на гостей))

    У мене та ж проблема — вже років 7 лежить підсвічник
    гільзу догори капсулем ставити)

    В когось клавіатура сказилася
     
    obuch59, NIA, casio and 2 others like this.
  18. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    ланос 1.4 чи 1.5?
     
    igor-kit and ejnalej like this.
  19. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Messages:
    2,333
    Location:
    Західна Украіна
    Доброго ранку всім!+10 і дощ.....надоіла та погода....
    З середою !!
     

    Images:

    m-10959438_915114355200043_7052517029095844250_n.jpg
    SOTNIC, ASKOT1, yaruk and 4 others like this.
  20. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Messages:
    2,333
    Location:
    Західна Украіна
     
    obuch59 and casio like this.
  21. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Я теж мав необережність.позичив гроші кумові.3 000.долар був 5 грн.Позичав на 1 місяць.*видер* через 3 роки.Полиняв на 225 долярів.ще й винен.шо вимагав гроші віддати.

    +9.вітер північно-західний.поривчастий.Дощу немає.Піду робити кошки для знімання розтяжок.
     
    SOTNIC, yaruk, сеня73 and 11 others like this.
  22. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Messages:
    2,333
    Location:
    Західна Украіна
    Стандартна ситуація,хочеш нажити собі ворога то позич гроші..
     
  23. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Messages:
    2,333
    Location:
    Західна Украіна
    Ну та подружка куми вам з голови не сходить..
    Лиш би вона була згідна на такі відпрацювання тай вам сил хватило на ту роботу)
     
    yaruk, igor-kit, ribbentrop and 2 others like this.
  24. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    3,437
    Location:
    Киев
    Всем привет! Ну что новенького?
     
    SOTNIC, igor-kit, Allex761 and 8 others like this.
  25. консерватор

    консерватор General-leutnant

    вітаю пропажа. усе по старому. більш менш порядок.
     
    SOTNIC, igor-kit, obuch59 and 3 others like this.