Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. obuch59

    obuch59 General-major

    перевірив холодильник і спати перехотів:D
    а щє Спарта рядом! каже: давай щє перевірим:D:)
     
  2. Интересные лоты

    1. Берет ВС Швейцарии с кокардой. Производитель - BMI Контракт 1997 г. Шерсть, хлопок, кожзам. Цвет чёр...
      300 грн.
    2. Берет ВС Швейцарии с кокардой. Производитель - CIMA Контракт 1994/95 г. Шерсть, хлопок, кожзам. Цвет...
      300 грн.
    3. Берет ВС Германии. Производитель - BAMBERGER MÜTZEN - INDUSTRIE Контракт VII 1989 г. Шерсть, хлопок,...
      200 грн.
    4. Берет ВС Великобритании. Шерсть, хлопок, кожа. Цвет Khaki, “полынь”. Для пехотных подразделений. С...
      300 грн.
    5. Берет ВС Австрии. Производитель - R. Pichler. Контракт 1985 года. Шерсть, хлопок, кожа. Цвет зелёный...
      100 грн.
  3. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Messages:
    4,091
    Location:
    Україна
    Доброго ранку ! За вікном +4 , туман. С'коти не літають , с теплої хати не вилазять. А я побіг на працю. Всім гарного дня !
     
  4. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    У нас дощь и мряка зовсим не обидно йти на роботу.
     
  5. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Messages:
    9,328
    Location:
    Сектор_М
    Нема чого там перевіряти!
    Усьо вже перевірене до вас!


    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Last edited: Nov 10, 2015
    SOTNIC, corbie, Бек and 9 others like this.
  6. yaruk

    yaruk Hauptmann

    доброго ранку! +8 хмарно, скотів ніц не видно.
     

    Images:

    29.jpg
  7. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    Вітаю. +8, сильний нічний дощ закінчився.
    Мушу ще ходити на роботу, хоча планував ще минулого тижня з тим закінчити. Але не так склалося :mad:
     
  8. Добрай ранiцы, шановныя! У нас ливень, но тепло, 10 градусов. Доехал до работы, выпил кофею, обнаружил, что забыл мобильник дома. Прийдется ехать, бо без него- как без рук... Всем удачного дня и хорошего настроения! Пан Руслан, поздравляю с новой работой!:beer: Фото секретарши просим нам показать, бо переживаем за вас, чтоб страшной не оказалась!:D
     
    SOTNIC, сеня73, corbie and 10 others like this.
  9. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Messages:
    2,333
    Location:
    Західна Украіна
    Доброго ранку!Тернопіль +10.Погода на дощ.
    Всім гарного дня!
     

    Images:

    wekUrLi_7f8.jpg
    yaruk, SOTNIC, сеня73 and 8 others like this.
  10. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Messages:
    2,333
    Location:
    Західна Украіна
    І настрою...))
     

    Images:

    9uDhTRck2EQ.jpg
  11. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Доброго ранку хунтокаратєльножидобандерівська банда!
    Вівторок, тепло десь + 8, дощик, вітру немає.
    Подружка куми чомусь із голови не виходить )))
     
    yaruk, SOTNIC, ArtBorsuk and 9 others like this.
  12. obuch59

    obuch59 General-major

    Tayfun_U, yaruk, SOTNIC and 8 others like this.
  13. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Доброго всім, хмариться і крапає маленький дощик, але завтра мабуть сильніший буде.Продам пінпоінтер, дам напочитать майн кампф,:beer:

    9min.jpg
     
    Tayfun_U, yaruk, SOTNIC and 10 others like this.
  14. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Шось з головою
     
    Tayfun_U, SOTNIC, сеня73 and 9 others like this.
  15. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Ага, точно з головою.
    Розведена, гарна, висока, все при ній....
     
    yaruk, SOTNIC, NIA and 5 others like this.
  16. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Вітаю !
    На вулиці мряка , сиро і бридко :mad: , дує вітер середньої швидкості , + 9 .
     
    yaruk, SOTNIC, NIA and 6 others like this.
  17. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    Не підглядайте!доброго дня всім!ото здав зміну.припер домів.надворі+11<це дує наш зхдн.<бандьорський> вітер,який поганою мітлою вимів отой дубак та туман ,що припер нам чортів норд-вест.є тенденція на розпоґодження.хоча......Скіт припер до мене та влігся на груди.мур-мур та дрихне.хоч пєц теплійший))))))).п.с.-хто ходить по гриби-є шанс поповнити запаси.рядівки,моховики мають бути.сам в неділю набрав кульок
     
    Tayfun_U, yaruk, SOTNIC and 6 others like this.
  18. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    Або не все.хоча ми не вправі лізти в чуже життя.ми ж копарі,пікальщики,сіро-біло-чорні археолухи)))))).як нас тільки не звуть.ну аж ніяк не жовта преса.папірадзі мля!хімчистка чужої брудної білизни.амінь!
     
    Tayfun_U, SOTNIC, NIA and 8 others like this.
  19. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    Якщо так все добре то чому ж вона сама)?
     
    SOTNIC, NIA, Veter-59 and 2 others like this.
  20. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Життє складна штука . Мо вона гарна і приємна людина , а вести господарство , варити їсти і створювати сімейний затишок не вміє чи не хоче , або сильно зайнята своєю роботою . Ото й сама , бо довго таке житттє не витримаєш - коли пустий шлунок і срач в хаті .
     
    yaruk, SOTNIC, сеня73 and 7 others like this.
  21. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    Отож, так що в її випадку чоловіки їй можуть дати одне..)
     
    NIA, casio, Veter-59 and 1 other person like this.
  22. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Скільки хочете за пінпоінтер?
     
  23. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    Не беріть!там дві кніпки-ліва,права.що тискати?мать і нструкціє нема.бачте який мокрий.й погляд..,голодно-зацікавлений)))))))))))))))
     
    NIA, Veter-59, obuch59 and 4 others like this.
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    вітаю панство.на дворі похмуро та вогко але тепло. комфортна осіння погода, щеб невеличкий туманець і можна по гриби двигати.
     
    vovc2301, yaruk, SOTNIC and 12 others like this.
  25. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Може чоловіку сильно гроші треба? Тай Майн Кампф на халяву перечитати не мішало-би
     
    vovc2301, NIA, ruslan74 and 4 others like this.
  26. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну то най у тумбочці візьме.
     
    vovc2301, NIA, ruslan74 and 6 others like this.