Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.065
    Ort:
    Лісостеп
    А куркуля @ASKOT1 я вже давно покликав. Най приїздить, та забирає, самовивозом. Разом з німецькими консервами. ;)
     
    1. Штани G4 Army Advanced Combat Pants під наколінники AIK або Crye. Стан: Нові. Розмір: MRegular. Пояс...
      4100 грн.
    2. Армия США. Форма контрактная китель + брюки 3-d color Брюки BDU армии США в расцветке 3-d color о...
      1400 грн.
    3. Tru Spec ACU Shirt - полевой китель, элемент униформы ACU (Army Combat Uniform Pattern) армии США......
      1225 грн.
    4. (в наличии 1 шт.)
      Штани Army Combat Pants Gen 2 Стан: Нові. Розмір MRegular Пояс 45 Довжина 106 см
      4100 грн.
    5. (в наличии 2 шт.)
      Контрактні вогнетривкі штани Армії США - U.S. Army Combat OCP Uniform trousers Колір - Digital Camo...
      1649 грн.
  2. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    1.753
    Ort:
    Galicien - Volyn
    Ужі, ужі..
     
  3. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Зелений не вуж, а "змій" в стакнчики розлитий на попередньому хвото.:D:beer:
     
    vincenzo, сеня73, obuch59 und 7 anderen gefällt das.
  4. Чорт)))
     
  5. yaruk

    yaruk Hauptmann

    аж тепер жовті "вуха" розгледів, мабуть він. в нас вони зазвичай чорної масті
     
  6. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    401
      проданные:
    1.813
    один оре-другий горне ---от так!!!
     
    casio, Veter-59, obuch59 und 4 anderen gefällt das.
  7. От і зміюка зламав Гаррета))
     
    vincenzo, casio, obuch59 und 6 anderen gefällt das.
  8. То у вас фірма))
     
  9. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Вужиха!
     
    Veter-59, ruslan74, obuch59 und 4 anderen gefällt das.
  10. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    У нас жовтоблакитни с узором в вигляди тризубив.[​IMG]
     
    vincenzo, casio, Veter-59 und 7 anderen gefällt das.
  11. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Beiträge:
    3.465
    Ort:
    Киев
    Этот
    финал был у каждого Аськохода , всегда ношу моток изоленты . Примотал и все , ходи дальше .
    Теперь как у всх проклеена трубой .
     
    casio, Veter-59, obuch59 und 5 anderen gefällt das.
  12. Ви що її під фіст заглядали?))
     
    ribbentrop, yaruk, vincenzo und 8 anderen gefällt das.
  13. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    401
      проданные:
    1.813
    та ні поміж пальці пропустили---то яечка в пальці не душили ---то значить вужиха!!!:):)
     
    ribbentrop, yaruk, vincenzo und 10 anderen gefällt das.
  14. ну то і тішся з того!:p
     
    Veter-59, ruslan74, obuch59 und 3 anderen gefällt das.
  15. ))) Добру справу зробили,погладили її клітора..
     
    vincenzo, Veter-59, ruslan74 und 7 anderen gefällt das.
  16. OlegBMW

    OlegBMW Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    31
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    78
    Beiträge:
    140
    Ort:
    Черновцы
    Вечір добрий панове! Добавлю декілька фото прогулянки лісом!
     

    Images:

    20151027_125554.jpg
    20151027_131150.jpg
    20151027_135429.jpg
    20151027_173938.jpg
    ribbentrop, vovc2301, ArtBorsuk und 15 anderen gefällt das.
  17. Набої файні..
     
    buldozer1974, obuch59, igor-kit und 2 anderen gefällt das.
  18. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    1.753
    Ort:
    Galicien - Volyn
    І ямки файні...:eek:
     
  19. Шо пробило до вітру сходити?)))
     
    ribbentrop, obuch59, vincenzo und 3 anderen gefällt das.
  20. КорифеЙ

    КорифеЙ Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    1.753
    Ort:
    Galicien - Volyn
    Угу, всі ліси в біотуалетах.:smile_10:
     
  21. За рік по всіх ямках при бажанні можна встигнути))
     
    obuch59, vincenzo, ruslan74 und 3 anderen gefällt das.
  22. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    7.061
    Ort:
    Ukraine
    Треба через двері заходити.а не як отей Опанас(О понос!).через вікно.
     
    obuch59, vincenzo, Tayfun_U und 5 anderen gefällt das.
  23. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Тут тильки два варианта-якшо не вуж,то вужиха.Это же элементарно Ватсон!
     
    buldozer1974, vincenzo, casio und 6 anderen gefällt das.
  24. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Я завтра іду трохи в іншу сторону,но обовязково подивлюсь за ними))
    Якщо шось надиблю то вам теж покажу:beer:
     
  25. ruslan74

    ruslan74 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Та в Вас там має бути свій запах))
    Лісів теж не мало)