причина бану...

Тема у розділі 'Модерування', створена користувачем Oleksandr1986, 26 жов 2015.

  1. Oleksandr1986

    Oleksandr1986 Schütze

    Повідомлення:
    9
    Доброго дня шановним модераторам!
    Як взнати за що був виписаний бан камраду і кому він може задати таке запитання?
    З повагою.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Форменная рубашка США. Производитель - BLAUER®. Поставщик высокотехнологичной одежды для всех отдело...
      1940 грн.
    2. 500 грн.
    3. Маслёнка пистолетная - для револьвера наган, пистолетов ТТ, ПМ и др. Складское хранение. Все подроб...
      200 грн.
    4. Бронеплити NP Aerospace легкі Stand Alone Стан: нових Вага 1шт плити: 2.02кг Клас: 7.62mm BZ API Sta...
      26000 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Димова м18 , фіолетового кольору , з тубусом
      550 грн.
  3. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    Коли вернеться з країни "бананів" то в своєму профілі він прочитає за що забанений і ким.
     
    Oleksandr1986 подобається це.
  4. Oleksandr1986

    Oleksandr1986 Schütze

    Повідомлення:
    9
    Та то в нього вже не вперше,просто нічого не накоїв...по його словах;)
     
    Кіла2013 подобається це.
  5. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    Я теж сьогодні з країни "бананів" повернувся, теж думав що нічого не зробив, а виявляється що косяки були
     
    Владимир и Мир та votaga подобається це.
  6. Oleksandr1986

    Oleksandr1986 Schütze

    Повідомлення:
    9
    буває...
     
  7. TruckDriver

    TruckDriver Тростниковый кабан Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    10.220
    Адреса:
    Плавни
    Можно у меня спросить.
     
    Oleksandr1986 та Сергей Руденко подобається це.
  8. Oleksandr1986

    Oleksandr1986 Schütze

    Повідомлення:
    9
    Дуже дякую,вже вияснили з камрадом Artem:beer: