Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Сообщения:
    8.070
    Адрес:
    Лодомерія
    І руки завше у теплі.
     
    yaruk, vincenzo, Allex761 и 8 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Залишки БПЛА ZALA
      15000 грн.
    2. FPV
      Стан максимально показа на фото. Новий у використанні не був. Все що знав повідомив більше додати ні...
      1001 грн.
    3. Хвост от зенитного бпла Surveyor.Моторчик рабочий, Регулятор моторов ESC 200A SEQURE SQESC 12200, 5–...
      2500 грн.
    4. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на м...
      499 грн.
    5. 10500 грн.
  3. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    та і кожен день шматок свіжого м'яса чи не свіжого))))
     
    yaruk, vincenzo, ejnalej и 5 другим нравится это.
  4. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Сообщения:
    12.080
    Морально та орально?:oops::rolleyes:
     
    ribbentrop, vincenzo, ejnalej и 4 другим нравится это.
  5. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
    А драсьтє-видра.а що вона в скотячій день на райбі робить.була б видра-прийшла б четвер.з рибою))))))))))
     
    corbie, vincenzo, ruslan74 и 6 другим нравится это.
  6. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    Вітаю Шановних!
    зі срання- тихо,сонечко,тепло!
    десь в обід- закапало, сонечко сховалося:(
    то нема времья і поклацать бо руки постійно в мастилі були
    займався новим(по 42 року) свиноколом:D
    Пан Касіо ми пошти готові їхати до Вас у гості-пісні співать:D
     
    corbie, yaruk, vincenzo и 11 другим нравится это.
  7. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Дядьку а ,що бішльш нічого цікавого в вашій місцевості нема,крім копаних перекопаних кабаків???????:eek::eek::eek:
     
    corbie, vincenzo, ruslan74 и 3 другим нравится это.
  8. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Відсотки,відсотки:eek::Dвибори з демократизацією на носі:D
     
  9. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Сообщения:
    12.080
    Ну да, знайоме шоу з конями - як вони самі себе вибирають. Вже біжу по білети щоб не пропустити!:beer:
     
    corbie, vincenzo, ruslan74 и 3 другим нравится это.
  10. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Я тутечки говорю про цю тему будні і п..,а коники самовиборні непогані на блатну ковбасу,але це в процесі:D:D
     
    corbie и vincenzo нравится это.
  11. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Сообщения:
    6.351
    Адрес:
    Karpatia
    Ледве дорвався до мережі. Останню годину виглядало на кінець світу - гриміло, блискало і дощем заливало немов посеред літа.
     
    corbie, yaruk, vincenzo и 13 другим нравится это.
  12. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Сообщения:
    12.080
    а у нас наоборот - посветлело и теплее стало:beer:
     
    corbie, yaruk, ejnalej и 8 другим нравится это.
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    от виведу вас за клуню та встрою вам там демократізацію. ну це якщо ви з городу пана Корбі живим вийдете.
     
    corbie, vincenzo, ejnalej и 7 другим нравится это.
  14. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    та в нас теж потепліло але хмарки з самого ранку і дощік ляпотить перший раз за чотири місяці. хоча відверто те неподобство і дощем важко назвати, бризка якась мжичка і все.
     
    corbie, vincenzo, ejnalej и 7 другим нравится это.
  15. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Сообщения:
    12.080
    а у нас попередні пару днів ввечері і вночі дощик валив((( ... добре хоч на ранок ставав(
     
    corbie, yaruk, vincenzo и 7 другим нравится это.
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    а що вам до того дощу? ви у теплі-добрі сидите та ще і студетнок навколо себе тримаєте. а от панові Р. то дійсно халепа. нікуди не вийти, нічого незнайти. то і залишається тілько сидіти на кухні та холодильника сторожувати, гане місце він собі обрав. і інет є і холодильник поруч і є на чим чайкакаву запарити. усі удовольствія і відразу. отакоєот
     
    corbie, yaruk, vincenzo и 9 другим нравится это.
  17. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    7.061
    Адрес:
    Ukraine
    Доброго вечора добродіям.З погодою.ті самі яйця.в той самий прохвіль.То крапає.то не крапає.Сьогодні вигулював свого*вератора*.наконечник стріли КР 12-13 ст.і одна *манєТТо капєйка*1961рр.
     
    corbie, vovc2301, yaruk и 11 другим нравится это.
  18. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095

    Вітаю присутніх ! Кажуть старі люди що молнія на голе дерево це не добре ...
     
    corbie, ejnalej, ruslan74 и 5 другим нравится это.
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    це коли на весні таке відбувається. тоді кажуть врожаю фруктів небуде. а в осени то нормально, тим більш що листя ще багато на деревах.
     
    corbie, yaruk, vincenzo и 11 другим нравится это.
  20. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    7.061
    Адрес:
    Ukraine
    Я таке не казав.:D
     
    corbie, vincenzo, ArtBorsuk и 6 другим нравится это.
  21. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Сообщения:
    12.080
    мля, тіко похвалився гарною погодою...:confused:
     
    corbie, ruslan74, casio и ещё 1-му нравится это.
  22. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    таке! теж мені старий. такий старий що і молодим фори дасте.
     
    corbie, vincenzo, NIA и 8 другим нравится это.
  23. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    ну то тке, то життє©
     
    corbie, ArtBorsuk, ejnalej и 2 другим нравится это.
  24. WrongCaptcha

    WrongCaptcha Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    495
    чим Вам дощ не догодив? нарешті за 2міс хоч щось
     
    corbie, Veter-59, гринго80 и 2 другим нравится это.
  25. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Сообщения:
    12.080
    от якраз зараз мені його не треба)))
     
    corbie, ArtBorsuk, ejnalej и 2 другим нравится это.
  26. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    картоплю копати збираєтесь чи сіно копнити?
     
    corbie, ejnalej, NIA и 4 другим нравится это.