магазин http://www.tdcollectioner.ru кто-нибудь имел с ними дело?

Тема у розділі 'Магазини, перевізники, банки', створена користувачем Oldgrey, 14 жов 2015.

  1. Oldgrey

    Oldgrey Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    1.229
    Адреса:
    Феодосия
    всем добрый день! недавно купил в этом магазине свисток. отправил деньги на карту **** **** **** 4225 Писаренко Виталий сказал, что завтра (10.09.2015) отправит , но до сих пор мороз... Сажите, кто нибудь имел с ним дело? Заранее благодарю!
     
    юрий макаренко подобається це.
    1. Назва - Кітель ДПСУ Стан - новий Колір - вудланд Матеріал - Rip-stop, комбінована тканина Комплектац...
      357 грн.
    2. Абсолютно нові, розмір на фото
      800 грн.
    3. Штани піксель Бірок ніяких не знайшов Розміри на фото Стан вживаний без суттєвих пошкоджень Чисті
      99 грн.
    4. Новий,розмір L/R,ширина-61,довжина-77,рукав-67,виготовлений з тканини brookwood,яка в 3 рази міцніша...
      4000 грн.
    5. Виробник Туреччина. Наш розмір +-48 ріст 3 Довжина штанів 94-95, талія +-88
      1425 грн.
  2. Octopus

    Octopus Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    56
    Повідомлення:
    677
    Многие, и уже не первый год. :smile_9:
    http://forum.guns.ru/forummessage/200/1354969.html
    https://forum-antikvariat.ru/index.php/topic/208236-internet-magazin-torgovyj-dom-kollektcioner-ki/
    http://forum.ww2.ru/index.php?showtopic=4253321&hl=
    Когда же уже народ научится поиском в Гугле пользоваться?!!

    П.С. Да и у нас о нем уже не одна тема была
    https://reibert.info/threads/v-n-i-m-a-n-i-e-sajt-klon-internet-moshennichestvo.570884/
     
    Останнє редагування: 14 жов 2015
    resol, Desperado, Александр Грек та ще 1-му подобається це.
  3. Oldgrey

    Oldgrey Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    1.229
    Адреса:
    Феодосия
    понял, спасибо!!
     
    Александр Грек подобається це.
  4. Евг80

    Евг80 Schütze

    Повідомлення:
    28
    Адреса:
    РБ
    Поздно увидел, попал нормально бля. Сам знаю, что дурак... надо как минимум гуглить..
    Учиться нужно на чужих ошибках, но не всегда получается.....
     
    Александр Грек подобається це.