Звания и ранги

Тема у розділі 'Друга світова війна', створена користувачем Ulmar, 20 кві 2006.

  1. Ulmar

    Ulmar Schütze

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Rivne
    Извините, может не в тот раздел. Но не подскажете от куда взяти потолки воинских званий в КГ "Днепр". Протсто интиресно за ккаким принципом они составлялись. Просто меня интерисует УПА, и когда я зашёл на сайт "Повстанець", то был удивлён, что у реконструкторов звания очень заниженые и не соответсвуют действительным.
     
    1. Продам магазин ППС 43. Купував тут колись, не знадобився. Стан по фото, одна сторона має сліди недба...
      562 грн.
    2. (в наявності 13 шт.)
      Предложу новодельные магазины на 32 места к МР-38/40 (без ограничителей). Подходит на охотничьи кара...
      2500 грн.
    3. Легендарный «Папаша» времен Курской дуги в нетронутом историческом состоянии. Настоящая находка для...
      21000 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Радянський оборонпром Не користувалися
      50 грн.
    5. Предложу штатный комплект для чистки и разборки ППШ . В комплект входят отвертка и шомпол. Оригинал,...
      400 грн.
  2. Wietmeyer

    Wietmeyer Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    45
    Повідомлення:
    2.915
    Адреса:
    Osnabrück, Niedersachsen
    Потолки званий в КГ "Днепр" взяты из штатно-должностных списков немецких вооруженных сил, с которыми можно ознакомиться здесь:

    http://chrito.users1.50megs.com/kstn/kstnmain.htm

    и доработаны под реалии реконструкторского движения.
     
  3. Ulmar

    Ulmar Schütze

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Rivne
    А в других клубах (руские, американские клубы) такие же потолки или отличаються?
     
  4. Wietmeyer

    Wietmeyer Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    45
    Повідомлення:
    2.915
    Адреса:
    Osnabrück, Niedersachsen
    А в других это надо спращивать у их командиров... Если Вас интересует мой клуб на период войны во Вьетнаме, то да, там такая же система!
     
  5. Сталкер

    Сталкер Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.207
    Адреса:
    Украина
    В РККА на отделение один сержант, один-два ефрейтора - заместитель командира, может быть ещё один...
    Отделение 10 человек. На 10 человек 3 комсостава - это что - мало разве? По-моему большего количества командиров не нужно... И так 1/5 1/3 командиры...
     
  6. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Повідомлення:
    1.022
    Адреса:
    Київ
    раз за "Повстанця", то це до мене.
    1 - в УПА в основному використовувалася функційна система призначень. в одному з наказів я читав про підвищення звань, то у нас ще й завищені
    2 - з нашій групі ввів звання для деякого стимулювання.
    3 - коли придумував розподіл, брав більше навмання. але зараз з"явилися деякі дані, що дозволяють з більшою відповідністю надавати звання. до статуту ще не вніс.

    якщо є якась інформація по званням в УПА, буду дуже вдячний.
     
  7. to Ulmar А откуда такой интерес к потолку званий?
    Всё равно если поступишь на "службу" в одно из реконструкторских соединений начнёшь с найнизшего чина!
     
  8. Anton

    Anton Gebirgsjäger

    Повідомлення:
    1.840
    Адреса:
    Киев
    Billy_Kid
    Ну интересно человеку. Всетаки лучше знать чем не знать :)
    Плох тот солдат который не мечтает... ;)
     
  9. Ulmar

    Ulmar Schütze

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Rivne
    :D
    1.Вся річ у тім, що "плох тот украинец, который не знает своей армии". Чи хо ча б не цікавиться ними. У нас було багато армій, УПА одна з них.
    2. На рахунок рангів в УПА. Відштовхуючись від звань у відділі (сотні) Бурлаки "Ударники-94", то ранги були наступними:

    Командир сотні - Хорунжий
    Почот
    Командир почоту - Старший булавний
    Виховник Булавний
    Санітар - Старший булавний
    Інтендант - Старший вістун
    Бунчужний - Старший вістун

    Ланка зв'язку:
    Старший зв'язковий - ?
    3хЗв'язковий - Старший стрілець

    Польова жандармерія:
    Командир ПЖ - Булавний
    Жандарм - 1.Вістун 2.Старший стрілець (всього 7 чоловік)

    Чота
    Чотовий - Старший булавний
    Виховник - Вістун
    Санітар - Вістун
    Інтендант - Вістун
    3хЗв'язковий - ?
    Капелян

    Рій
    Ройовий - Старший вістун
    Заступник ройового - Вістун
    Кулеметник - Вістун
    Санітар - ?
    8хСтрільців
     
  10. Dim

    Dim Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.330
    Адреса:
    Киев
    Лучше звание меньше, да подразделение лучше. Можешь хоть генерал-хорунжего себе повесить и отношение больше чем к покемону и гоблину не заслужишь. Период гордых полковников без полков вроде, к счастью не затронул, славные ряды украинских реконструкторов, хотя покемонизм гоблинообразных явление не проходящее и переодически случающееся.
     
  11. Ulmar

    Ulmar Schütze

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Rivne
    А якщо створиш своє, що, також будеш рядовим?:)
     
  12. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Повідомлення:
    1.022
    Адреса:
    Київ
    так це звання у конкретному відділі.
    а загалом не дуже відрізняється від нашої системи.
     
  13. Ulmar

    Ulmar Schütze

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Rivne
    Система військових ступенів в Групі "Повстанець"
    Стрілець - призначається всім воякам після складання(до присяги допускаються при наявності мінімального комплекту амуніції).
    Ройовий - призначається звання ст. стрілець(при наявності 5-10стр.) та вістун(при наявності 10-12стр.). Один червоний пасок на рукаві.
    (Рій з 10 чоловік очолював старший вістун, а у вас лише вістун, і то тільки рій має більше 10 чоловік. Старший стрілець не може очолювати рій так як він не є підстаршиною.)Чотовий - призначається звання вістун(при неповній чоті - 2 рої) та ст. вістун(при повній чоті 3рої). Два червоних паски на рукаві.
    (З цим можна погодитись. Чоту з 4 роїв складав старший булавний, але у вас повну чоту очолює старший вістун)
    За особливі заслуги та активну роботу у клубі можливе підвищення до наступного ступеню.
    (можливо я і не правий на рахунок рангів, зважаючи на цей пункт. Можеш пояснити за які заслуги підвищують ранги, щоб хоча б трішки наблизитись до тих що я навів)

    Хотів би ще дізнатись які ранги будуть мати у вашому відділі: заступник ройового, кулеметник, санітар та зв'язковий відштовхуючись від ваших рангів?:rolleyes:
     
  14. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Повідомлення:
    1.022
    Адреса:
    Київ
    добре, Ulmar. читай оце
    щоб не бути голослівним. я відсканю таблицю з нової книжки Музичука, Марчука(твоїх земляків) "Українська Повстанча Армія" і викладу на сайті(давно хотів це зробити).
    шкода, але то не конкретний наказ. від тої таблиці поки і буду відштовхуватися.
    якщо у тебе є наказ по УПА виклади і я перероблю згідно з ним.

    наскільки пам"ятаю, в тій таблиці ройовий - вістун. по 6-ти місяцях - ст. вістун
     
  15. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Повідомлення:
    1.022
    Адреса:
    Київ
    а де ти брав розклад по сотні Бурлаки? можна ссилку?
     
  16. Ulmar

    Ulmar Schütze

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Rivne
    У мене є том "Літопису УПА". Який точно зараз в інеті пошукаю. Може і ссилочку найду. І є в мене ще в табличному варіанті. Я прикріпив.
     

    Вкладення:

  17. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Повідомлення:
    1.022
    Адреса:
    Київ
    це, напевно, основне видання Літопису?
    дякую за таблицю.
    переглянув. таки дійсно підтверджується таблиця з книжки Музичука.
    все на вихідних буду правити статут.
    може собі чергове звання надам :D :D :D
     
  18. Ulmar

    Ulmar Schütze

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Rivne
    І знову оф-топ.
    Як проходять тактичні ігри. Мене цікавить як відбувається постріл? Чи використовуються якісь пітарди, чи просто кричать: "Ти вбити!"
     
  19. Ulmar

    Ulmar Schütze

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Rivne
    І знову оф-топ.
    Як проходять тактичні ігри. Мене цікавить як відбувається постріл? Чи використовуються якісь пітарди, чи просто кричать: "Ти вбити!":D

    Будь-ласка. Але я вже непам'ятаю що означають цифри в амуніції.
     
  20. Ulmar

    Ulmar Schütze

    Повідомлення:
    63
    Адреса:
    Rivne
  21. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Повідомлення:
    1.022
    Адреса:
    Київ