Печатная машинка 1918года

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем visotka, 3 жов 2015.

  1. visotka

    visotka Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    193
    Оцените машинку.
    Оригинальный чехол,документы, немецкий алфавит. image-1aafed1b5a85ddd349089878b0b6982f26cb51520aa799a6e2e0fe785d5f5439-V.jpg image-71bb7aec3718e478bacbbd8b4a94544fec33c18c8d5b3438b5b2b31839941ee5-V.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. остатки сабли
      500 грн.
    2. (в наявності 6 шт.)
      Складські,не кастровані,все ок з ними,в рідному вороніні,номерні,стан склад,незначні сліди зберіганн...
      1000 грн.
    3. Все, як на фото. Гарні старі ножі. На двох є клейма. На великому рицар. На самому маленькому вирізьб...
      1650 грн.
    4. Штик складський, але затертий номер і на передостанньому фото видно слід корозії.
      600 грн.
    5. Гарненька приємна фіночка.
      3500 грн.
  3. .Nebor.

    .Nebor. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    810
    Адреса:
    Украина, Киев
    Далеко не похожа на 1918 г :p , тем более DDR, может фирма основана???
     
    анатолий., БЛК та Gromoff подобається це.
  4. visotka

    visotka Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    193
    А сколько стоит такая?
     
  5. .Nebor.

    .Nebor. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    810
    Адреса:
    Украина, Киев
    Мне кажется, что оценка подобных печатных машинок не на этом сайте. Разве, что шпионы с ГДР на ней сообщения строчили ))).
     
    Останнє редагування: 3 жов 2015
    анатолий. та БЛК подобається це.
  6. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    16.127
    Адреса:
    Крутого хутора
    20-30 у.е.
     
    SOTNIC та БЛК подобається це.