Игра "World of Tanks"

Тема в разделе "ЗМІ, книги, музика, кіно, ігри", создана пользователем Дед, 27 июн 2010.

  1. S. Kattschinski

    S. Kattschinski Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    95
    Сообщения:
    7.715
    Адрес:
    Zoo-niverse
    В большинстве случаев забирают 2-3 фрага. Особо настырные 3-5. Единицы берут воина. Главное прокачать всем невидимость, поставить сетку и опускать на 150 дамага каждые три секунды. Вот вся их крутизна.
     
    Поліщук нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Брошура "А. Гітлер. Особистість. Ідеологія. Тактика".
      80 грн.
    2. Оригінал 1988 року. Видано у НДР . Кишеньковий формат ( 7 см.Х 10 см.). Картонний футляр. Німецька м...
      480 грн.
    3. “Befehl des Gewissens, Charkow Winter 1943” "По приказу совести". Харьков Зима 1943 ------...
      4000 грн.
    4. Репринт 1990 року унікального путівника 1826 року по Берліну та околицях. Картонний футляр. Багато...
      468 грн.
    5. (в наличии 3 шт.)
      М'яка палітурка. Розмір 148-210 мм. Дивіться всі лоти
      220 грн.
  3. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    5.358
    Адрес:
    ...
    Дякую за пораду, покищо нема нічого, щойно взяв по марафону.
    Що да то да, в самого ще покищо погано виходить:D
     
  4. Taifun66

    Taifun66 Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Сообщения:
    1.360
    Адрес:
    Kænugarður
    СУ-14-1
    3к дамага.
    Жаль не хватило времени, СТшки затоптали
     

    Изображения:

    shot_035.jpg
    =ANDY= и Поліщук нравится это.
  5. Vasyl Wolf

    Vasyl Wolf Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Сообщения:
    2.396
    Адрес:
    Львів Украина
    Головне щоб все було по фен-шую).
    2099.jpg
     
    Dietrich88 нравится это.
  6. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    5.358
    Адрес:
    ...
  7. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    Насчет стратегии и тактики-дело гиблое на корню.Сегодня весь вечер стадо рашит один фланг и там тупо сливается.80% боёв как по шаблону.И остаешься один против троих-четверых,дамажишь,в итоге горишь.Смотришь-а все ...хм,сокомандники,так сказать,сгорели всем стадом на фланге против нескольких танков противника и нашу базу уже берут:cool:
    Чувствую что опять чат заблокируют мне:D
     
  8. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    Но,несмотря на всю фигню творящуюся в рандоме на Штуге взял Мастера и отметку на ствол:)
    До этого катался во взводе-полный шлак,ни дамага,ни удовольствия.А вот первый бой сам-и такое)
    Вообщем я заметил что бывает когда во взводе игра идёт,а бывает что нет:rolleyes: shot_346.jpg
     

    Изображения:

    shot_347.jpg
  9. Dietrich88

    Dietrich88 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    5.358
    Адрес:
    ...
    Гармата топова?
     
    Поліщук нравится это.
  10. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    105 мм фугаска:)
     
    Dietrich88 нравится это.
  11. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    23
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    37
    На штугу граю виключно топовою бронебійною гарматою..Поставив на нього вентиляцію.досил.качаю братство.Так урон не великий.зате перезарядка гут.Ясно що на фугасі при попадані ефект вражаючий.але в ближньому бою на фугасі не комфортн оособливо з декількома суперниками.Хтось скаже.що данне пт в ближньому бою недоречне? Ніколи не погоджусь..При промаху завжди є шанс добити ворога.при промаху на фугасі.нульовий.Частенько граю на штугу в ближньому бою.частіше на середній позиції.рідко пасу задніх.
     
    Поліщук нравится это.
  12. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    Как получилось у меня-сначала ездил с фугаской.Потом как-то разочаровался,много непопаданий пошло.Поставил топовую-покатался месяц пока что-то не разочаровался)Теперь езжу снова с фугаской.Видимо какая пушка под настроение пойдёт,у меня часто так получается:beer:
    Ну и фугаски не такая уж большая перезарядка:beer:
     
    NALSUR нравится это.
  13. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    23
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    37
    Вам не вгодиш...Я фугаскою не грав на жодному танку..Ненавиджу їх.
     
    Поліщук нравится это.
  14. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    Есть такое дело-часто замечаю такие странности,то игра идёт с фугаской,то с "дыроколом",то лучше играется одному,то во взводе-от такие пироги с котятами:D
     
  15. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    23
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    37
    Я теж почав бігати по серверам..Помітив.що на 6 одні поразки.зате пінг чудовий.Був 9 сервер.лише перемоги.зник кудись.Провів експеримент..Захожу в бій.просто стою.без активних дій..лише в кінці захищаюсь.відповідно проограємо..Знову заходжу в бій.активно граю.все рівно програємо.Так з пяти боїв лише одна перемога.Це на 6 сервері.Незележно.як граю.результат практично такий.же.і це при ому.що граю на іншому акаунті.маючи на першому солідний досвід.нічого не допомагає.Прокляття ВБРу?Взводом не граю принципово..Це якось не по спортивному по відношенню до інших.хто на має такої можливості або бажання.Адже взводом грати набагато легше та комфортніше.Це все рівно.що професіонала боксера.навіть легковіса.виставити в боксіпроти любителя.можливо і важчого.результат буде передбачуваний.
     
    Поліщук нравится это.
  16. Веселый_хохол

    Веселый_хохол Stabsgefreiter

    Сообщения:
    290
    Адрес:
    Зимбабве
    Второй бой на Е25. Так и не понял почему Основной калибр не получил
    shot_147.jpg shot_148.jpg shot_149.jpg
     
    vincenzo, =ANDY= и Dietrich88 нравится это.
  17. =ANDY=

    =ANDY= Gefreiter

    Сообщения:
    62
    Адрес:
    Кировоградская обл
    Приветствую. А вы когда заходите в бой не обратили внимание, что у противников также создаются взводы. Для чего?! Как Вы сказали... для большего комфорта. А Вы фактически жалея противника, чисто принципиально не создаёте взвод. Так Вам победа или поражение нужно в игре?
    - Если Вы хотите иметь больше влияние на исход боя, то играйте с друзьями во взводе.
    - Победа в бою WoT не зависит от ВБРа.
    - Действуйте по принципу: Набивать как можно больше урона, минусовать враж. стволы. (пусть плачут в чате что Вы чужой фраг забрали) Вам до этого дела нет. Вы хотите победить а не фраги считать кому они достанутся...
    .. как бы так
    С ув Андрей
     
    Веселый_хохол, Поліщук и Dietrich88 нравится это.
  18. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    23
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    37
    Приймаючи участь у цих боях не задумуюсь над результатом боя..Так бажання перемогти є.але надлишкового фанатизму не маю..І ВАм не раджу.це лише гра..Люди деякі компи ломають.До речі с самого початку гри вона не передбачала взводної системи бою.тому .яким чином грати.кожен обирає сам.Я граю одноосібно і мене це влаштовує.Перемога в бою залежить віж багатьох чинників.в тому числі від вибору ВБР.Адже не дарма є визначник проценту перемоги та так званий оленеметр..Будь Ви хоть супер Майстром.але якщо команда мяко кажучи недолуга.а таке часто зустрічається.то виграти ВАм не вдасться...
     
  19. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    23
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    37
    З моменту закінчення акції.яка давала можливість всім бажаючим отримати Е 25 в ангар безкоштовно.гра перестала бути.я б сказав яскравою..Зокрема для мене особисто. Всі напевно помітили велику кількість у боях Е 25.Максимум нарахував по 4 цих пт з обох сторін. Я не маю нічого проти Е25.чудова машина.справжній вбивця при вмілому керуванні.Я особисто надаю перевагу Су 12244.в лобовому бою е 25 просто безсилий.перевірено часом.тому в моєму ангарі саме радянське пт.З появою багатої кількості однотипних машин.зокрема е 25 наголошою гра перестала бути саме яскравою..Помітив.що в боях ці машини просто тупо ганяють один за одним.змагаючиь у влучності..Адже саме гра на машинах різного періоду та типу додавала шарму та цікавості.Погодьтесь.що коли в грі майже половина машин одного типу та класу то буде не цікаво..Так було з першингами.потім з тими британцями та штугами..Вислухаю інші думки з цього приводу.Щасливих власників Е 25 вітаю з придбанням цих машин...
     
    vincenzo, Веселый_хохол и Поліщук нравится это.
  20. =ANDY=

    =ANDY= Gefreiter

    Сообщения:
    62
    Адрес:
    Кировоградская обл
    Вы ведь провели эксперимент... значит Вы заинтересовались почему же всё таки поражения чаще чаще чем победы. А это означает, что Вам не всё равно поражение или победа :) Вы пытаетесь зазобраться почему же команда слилась?! А может быть из-за того, что Вы весь бой простояли АФК а потом в конце начали защищаться? Возможно команде требовалась именно Ваша помощь, что бы исход боя WoT был победным? Я Вас и не учил ничему. Играйте пожалуйста как Вам хочется. Ничего не имею против. Но ведь и от Вас зависит исход боя (3,3%)
    P.S. На исход боя ВБР не может влиять. От действий тех или иных игроков зависит будет ли победа, поражение или позорное поражение 0:15

    Помітив.що в боях ці машини просто тупо ганяють один за одним.змагаючиь у влучності Вот это и я заметил )
     
  21. =ANDY=

    =ANDY= Gefreiter

    Сообщения:
    62
    Адрес:
    Кировоградская обл
    NALSUR картоха испортила игру. Много ошибок сделали. Предлагаю это обсудить :)
    - Ввод голдовых расходников за серебро. Это вроде и хорошо для некоторых игроков которые не могут или не хотят вливать реал в игру. Но минусов в этом куда больше чем плюсов. От этого и сильный разбаланс в игре. Зачем ввели? Потому что основные донатеры в WoT это дети, а значит что бы не потерять игроков нужно прислушиваться к их нытью.
     
    Поліщук и NALSUR нравится это.
  22. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    23
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    37
    Я наполягаю.що результат гри залежить від багатьох чинників.Від технічних можливостей.потужність інтернету.відеокарти та модів. розподілу гравців ВБР.ну і звичайно особистого вміння гравця та банального везіння.Будьте ВИ тричі Майстром.якщо всі ці чинники не співпадуть результат гри буде негативним.Адже мало гравців можуть похвалитись великою кількістю перемог.я маю на увазі більше 50 відсотків..Але всі хочуть грати на високому рівні.ну хоча б не менше 50 відсотків.Але в більшості цей резельтат нижчий 50 відсотків.Особливо на 8.9.10 рівні гри.А чому?От у Вас.який відсоток? На яких рівнях?
     
    =ANDY= и Поліщук нравится это.
  23. =ANDY=

    =ANDY= Gefreiter

    Сообщения:
    62
    Адрес:
    Кировоградская обл
    для комфортной игры в WoT разрабы указали минимальные требования для компьютера и интернета - странно но от скорости инета не зависит исход боя. Ну как бы есть небольшая зависимость... точна такая же как и от инспектора корый прищёл проверять показания счётчика на газ и отвлёк игрока от боя :) И пока Вы занимались циферками бой слился. Видеокарта и моды это проблема игрока. Если видео карта не соответствует мин. требованиям какие написаны на оф. сайте WoT То уж извините как можно заявлять, что от этого тоже зависит исход боя? Это проблемы игрока а не игры. А вот что именно от Ваших действий зависит, то с этим я соглашусь.
    И да, кстати игроков со статой 50% или больше, как не удивительно ни больше не меньше а ровно 50% от общего колличества :)
     
  24. =ANDY=

    =ANDY= Gefreiter

    Сообщения:
    62
    Адрес:
    Кировоградская обл
    бывает и такое
     

    Изображения:

    shot_001.jpg
    Поліщук нравится это.
  25. Joker_1981

    Joker_1981 Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    887
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1.808
    Сообщения:
    5.410
    Адрес:
    Днепр, Украина
    СУ-14-1
    4,5 к дамага :)
     

    Изображения:

    shot_004.jpg
    Поліщук и Taifun66 нравится это.
  26. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    Задолбали уже эти марафоны...Бой 7лвл в одной команде 5 е25 и в другой 4 шт.Остальные-по одному ТТ6 и все остаток 4-5 уровни...
     
    =ANDY=, Dietrich88 и Joker_1981 нравится это.