Требуется консультация по релоаду 12*70

Тема в разделе "Вогнепальна зброя та боєприпаси", создана пользователем *_=S@M=_*, 22 авг 2015.

  1. *_=S@M=_*

    *_=S@M=_* Gefreiter

    Сообщения:
    226
    Адрес:
    Украина г. Харьков
    Доброго времени суток!
    Товарищи знатоки, подскажите, можно ли охотничьи патроны 12*70 снаряжать порохом, из найденных патронов на копе? (7,62*54 или немецких 7,92?)
    Фото порохов прилагаю:
    порох, под цифрой один, вроде-как может сгодиться для этой цели, что скажете?
     

    Изображения:

    210820151929.jpg
    210820151930.jpg
    210820151931.jpg
    210820151932.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Лазерний далекомір ATN Auxiliary Ballistic Laser 1500 — сучасний високоточний пристрій, розроблений...
      7500 грн.
    2. ЛЦВ в прекрасному стані, дуже легке б/у Гарний опис за посиланням. https://punisher.com.ua/steiner-o...
      90000 грн.
    3. Вітаю, все по фото
      45000 грн.
    4. Приціл в стані нового на зброї не стояв
      1150 грн.
    5. (в наличии 3 шт.)
      Нова Антіблікова решітка на прицел (діамерт 35 мм). Виготовлена з алюмінію товщиною 3мм , пропусканн...
      90 грн.
  3. TruckDriver

    TruckDriver Тростниковый кабан Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    10.220
    Адрес:
    Плавни
    Нельзя. От времени порох потерял флегматизаторы, и не горит а детонирует.
     
  4. *_=S@M=_*

    *_=S@M=_* Gefreiter

    Сообщения:
    226
    Адрес:
    Украина г. Харьков
    то есть нельзя вообще ни какой?
    то, когда насыпаю дорожку, горит - нормально, как и "охотничий" (тот что под номером один.)
     
  5. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Сообщения:
    2.979
    Адрес:
    УкраЇна-Центр
    Патрон на патрон не приходиться один може горіти, с інший вибухнути. Тай порох в мосі і мавзері не той що потрібен в 12к - дуже повілний, весь не згорить. А треба буде його" жменю".
     
  6. *_=S@M=_*

    *_=S@M=_* Gefreiter

    Сообщения:
    226
    Адрес:
    Украина г. Харьков
    Hamer2109, а по подробнее можно на счет "жменю"?

    другую навеску сыпать?
    больше чем 2,2 грамма"
     
  7. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Сообщения:
    2.979
    Адрес:
    УкраЇна-Центр
    Нажаль зараз під рукою немає маннуала віхтивуорі тай ноутбука з програмою розрахунку снаряда.
    Справа в тім, що в нарізному порох повільний. Це значить що він горить весь час доки куля рухається по стволу. В дробовику порох значно швидший, згорає на першому етапі пострілу. По своїм харсктеристикам ближчий до пістолетних порохів. Швидше за все що знадобиться навіска більша за 2.2г , як в сокола, щоб розігнати снаряд до початкової швидкості, а не вигорівший порох зі ствола вилить у вигляді снопа полумЯ метрів з 5:).
     
    *_=S@M=_* нравится это.
  8. *_=S@M=_*

    *_=S@M=_* Gefreiter

    Сообщения:
    226
    Адрес:
    Украина г. Харьков
    а по этим фото (из первого сообщения) можно определить марки пороха?
    знаю только то, что номер один - из советских патронов, 2 и 3 из немецких.....
     
  9. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Сообщения:
    2.979
    Адрес:
    УкраЇна-Центр
    По мосінському: візьвіть ваги та зважте бульку з картріджа. Якщо вага 9.5 - то тонер ВЛ, якщо 12 і важче то ВТ. По Мавзерам незнаю.
    П.С. По фото наврядчи, бо може бути на щось схоже а виявитися чимось іншим.
     
    *_=S@M=_* нравится это.