Требуется консультация по релоаду 12*70

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем *_=S@M=_*, 22 сер 2015.

  1. *_=S@M=_*

    *_=S@M=_* Gefreiter

    Повідомлення:
    226
    Адреса:
    Украина г. Харьков
    Доброго времени суток!
    Товарищи знатоки, подскажите, можно ли охотничьи патроны 12*70 снаряжать порохом, из найденных патронов на копе? (7,62*54 или немецких 7,92?)
    Фото порохов прилагаю:
    порох, под цифрой один, вроде-как может сгодиться для этой цели, что скажете?
     

    Images:

    210820151929.jpg
    210820151930.jpg
    210820151931.jpg
    210820151932.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Ящик з-під гранат RG-F1. Стан та розміри див на фото. Харківщина, зима 2024р.
      515 грн.
    2. Тубус від міни 120 мм, MORTAR SHELL. Матеріал пластик. Комплектацію, стан та розміри дивитись на фот...
      450 грн.
    3. (в наявності 20 шт.)
      Порожній герметичний металевий ящик від набоїв НАТО дуже гарний стан Знижка від 5 шт в приватні пита...
      360 грн.
    4. (в наявності 5 шт.)
      Короб на 200шт. 7.62х51 275х180*95мм
      350 грн.
    5. Сумка в подарок
      200 грн.
  3. TruckDriver

    TruckDriver Тростниковый кабан Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    10.220
    Адреса:
    Плавни
    Нельзя. От времени порох потерял флегматизаторы, и не горит а детонирует.
     
  4. *_=S@M=_*

    *_=S@M=_* Gefreiter

    Повідомлення:
    226
    Адреса:
    Украина г. Харьков
    то есть нельзя вообще ни какой?
    то, когда насыпаю дорожку, горит - нормально, как и "охотничий" (тот что под номером один.)
     
  5. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Патрон на патрон не приходиться один може горіти, с інший вибухнути. Тай порох в мосі і мавзері не той що потрібен в 12к - дуже повілний, весь не згорить. А треба буде його" жменю".
     
  6. *_=S@M=_*

    *_=S@M=_* Gefreiter

    Повідомлення:
    226
    Адреса:
    Украина г. Харьков
    Hamer2109, а по подробнее можно на счет "жменю"?

    другую навеску сыпать?
    больше чем 2,2 грамма"
     
  7. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Нажаль зараз під рукою немає маннуала віхтивуорі тай ноутбука з програмою розрахунку снаряда.
    Справа в тім, що в нарізному порох повільний. Це значить що він горить весь час доки куля рухається по стволу. В дробовику порох значно швидший, згорає на першому етапі пострілу. По своїм харсктеристикам ближчий до пістолетних порохів. Швидше за все що знадобиться навіска більша за 2.2г , як в сокола, щоб розігнати снаряд до початкової швидкості, а не вигорівший порох зі ствола вилить у вигляді снопа полумЯ метрів з 5:).
     
    *_=S@M=_* подобається це.
  8. *_=S@M=_*

    *_=S@M=_* Gefreiter

    Повідомлення:
    226
    Адреса:
    Украина г. Харьков
    а по этим фото (из первого сообщения) можно определить марки пороха?
    знаю только то, что номер один - из советских патронов, 2 и 3 из немецких.....
     
  9. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    По мосінському: візьвіть ваги та зважте бульку з картріджа. Якщо вага 9.5 - то тонер ВЛ, якщо 12 і важче то ВТ. По Мавзерам незнаю.
    П.С. По фото наврядчи, бо може бути на щось схоже а виявитися чимось іншим.
     
    *_=S@M=_* подобається це.