Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. Скажений колгоспник

    Скажений колгоспник Hauptmann

    Сообщения:
    2.447
    Адрес:
    Україна
    Живодер...
     
    corbie, Вольф, гринго80 и ещё 1-му нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Новий Экстрактор, на Colt 1911 ( kal.38 super/ 9 mm) і їхніх Клонів 70х серій. виробник: Remsport ма...
      1800 грн.
    2. Комплект деталей на рамку Glock 17 gen 5. Оригинал, б/у
      4500 грн.
    3. Усі питання пишіть у особисті. Не робить необдуманих ставок. ударно спусковий механізм до Sig S...
      38100 грн.
    4. (в наличии 2 шт.)
      Стоїть БЛІЦ ціна (в ціні вже врахована комісія аукціону ) - НЕ ТРЕБА чекати закінчення терміну, можн...
      1030 грн.
    5. (в наличии 3 шт.)
      Магазин для Brawning HI-Power cal.9x19 Ранний! Состояние на фото (есть потёртости)!
      1800 грн.
  3. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    4.865
    Адрес:
    Слобожанщина.
    Живосверл...:smile_6::smile_6::smile_6:
     
    corbie, vincenzo, Allex761 и 5 другим нравится это.
  4. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    7.061
    Адрес:
    Ukraine
    Недорого дам в оренду.Тілько відсотки сплачуєте наперед.Попереджаю.дуже любить димний порох.навіть не так.Вона до нього просто жадна.
     
    casio, corbie, SOTNIC и 4 другим нравится это.
  5. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    Єх! дим є! фльконеТта нема:(:D
     
    casio, Unnamed Player, corbie и 3 другим нравится это.
  6. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    Зонов Єх! пішов з горя кафію(зате Італійський) зроблю:D
     
    casio, Unnamed Player, slawuta5 и 3 другим нравится это.
  7. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
    Основну волосінь-5,повід -3 і вперед!мститися!)))))))доброго всім дня.в нас+37<тінь>,і+49<на сонці>.пекло шоб йому.
     
    casio, Unnamed Player, SOTNIC и 4 другим нравится это.
  8. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
  9. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    7.061
    Адрес:
    Ukraine
    Кофія не горілочка.багато не випєш:D
     
    Unnamed Player, SOTNIC, vincenzo и 4 другим нравится это.
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    в таку спеку горілку тільки у льосі пити можна
     
    Unnamed Player, slawuta5, SOTNIC и 3 другим нравится это.
  11. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
    А я вас прошу!то їдьте в Дєвічкі<в ракетно-арт.учебку>на день відкритих дверей<присяги>.і будуть там вам і старі девайси і сучасні.навіть з ракетою мона пообніматись))))))))))))
     
    Unnamed Player, Veter-59, SOTNIC и 4 другим нравится это.
  12. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    Йой! булоб варення:D
     
    Unnamed Player, Veter-59, slawuta5 и 4 другим нравится это.
  13. Вольф

    Вольф СД

    Сообщения:
    3.972
    Маразм крепчал:D:D:D
    image.jpg
     
    kontroler_88, Veter-59, buldozer1974 и 5 другим нравится это.
  14. Гоуст

    Гоуст Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    769
    Адрес:
    14. Waffen-Grenadier-Division der SS «Galizien»
    Охолоджене пиво+креветки лиманські саме то, щоб вгамувати спрагу у таку спеку
     
    Unnamed Player, obuch59, Veter-59 и ещё 1-му нравится это.
  15. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Сообщения:
    1.172
    Адрес:
    Sardegna IT
    Не зовсім так, озеро те- боно штучне, викопано після війни, такшо якщо і затягли туди шонебуть, то затягали до його заповнення....А лодкою плавать там взагалі нізя!
     
    Unnamed Player, slawuta5, гринго80 и 2 другим нравится это.
  16. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
    То в них набір празнічний -заміняє стєкломой в особо торжєствєнних случаях)))))))))))))
     
    casio, Unnamed Player, Veter-59 и 8 другим нравится это.
  17. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Сообщения:
    1.172
    Адрес:
    Sardegna IT
    Так сьогодні мстився, але нічого "такого" сьогодні не попалося, так, сазанята та і усе... але клювали активніше!
     
    Unnamed Player, slawuta5, obuch59 и 3 другим нравится это.
  18. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    То потрібно підводну лодку.
     
    Veter-59, гринго80, obuch59 и ещё 1-му нравится это.
  19. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
    А ви їм часничку трішки в приманку,або трускавки.вони то люблять.
     
    obuch59, консерватор и SOTNIC нравится это.
  20. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    Доброго вечора! Я став сьогодні дідом, на цьому поки все, поїхав по зятя будемо це діло святкувати.
    Не бешкетуйте тут))
     
    casio, vovc2301, Unnamed Player и 13 другим нравится это.
  21. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Сообщения:
    4.091
    Адрес:
    Україна
    nvr-1.jpg
     
    casio, Unnamed Player, corbie и 7 другим нравится это.
  22. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    Нашi вiтання Вам ! Ростiть на радiсть !
     
    Unnamed Player, corbie, Veter-59 и 5 другим нравится это.
  23. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    Вітаємо!
    Нехай дитя росте здоровим та щасливим!

    Доведеться міняти звички. А то можуть бути непорозуміння: :)

    [​IMG]
     
    Unnamed Player, corbie, Veter-59 и 7 другим нравится это.
  24. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Мої вітання. Хай діда радує.
     
    Unnamed Player, corbie, ASKOT1 и 2 другим нравится это.
  25. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Сообщения:
    4.091
    Адрес:
    Україна
    Дід на радощах так і не повідомив хто народився, онук чи онучка , дай , Боже , їм здоров'я !
     
    vovc2301, Unnamed Player, corbie и 5 другим нравится это.
  26. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    [​IMG]
     
    vovc2301, Unnamed Player, Veter-59 и 4 другим нравится это.