Не подскажите что это за пять копеек 1992 года с таким крупным гербом.

Тема у розділі 'Монеты Украины', створена користувачем alp01, 22 лип 2015.

  1. Продавец alp01

    alp01 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    162
    Адреса:
    харьков
    Рядом для сравнения лежат обычные пять копеек, за фото сори. image1437573243889_2.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Невеличкий кишеньковий ніж. Колекційний стан! На металі часова патина.
      400 грн.
    2. Стан по фото. Рідкісний екземпляр в тематичну колекцію! Можливо робочий, не перевіряв. Додаткова інф...
      1250 грн.
    3. Німецький свисток з ініціалами власника. Колекційний стан! Всередині дерев"яна кулька. Аналог п...
      600 грн.
    4. (в наявності 8 шт.)
      Німецька бензинова запальничка в вигляді снаряду. Не вживана!
      800 грн.
    5. Бритва вінтажна старовинна виробництва Франція. Стан робочий
      450 грн.
  3. Продавец alp01

    alp01 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    162
    Адреса:
    харьков
  4. aries777

    aries777 Gefreiter

    Повідомлення:
    436
    Адреса:
    Кировоград
    обычные 5 копеек 1992г,с "итальянским" типом герба,их штамповали как на ЛПЗ(в малом количестве) ,так и в Италии ,эти очень распространеенные
     
    G-Class подобається це.
  5. Продавец alp01

    alp01 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    162
    Адреса:
    харьков
    спасибо