Обміняю Форт-205 на карабін у .308

Тема в разделе "Зброя", создана пользователем dis89, 16 июл 2015.

  1. Продавец dis89

    dis89 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    277
    У зв’язку зі зміною формату несення служби (перехід на 5.45, зникла необхідність стріляти набоями УС) розгляну варіанти обміну Форт-205 на недорогий але хороший :) карабін "болтовку" у .308 калібрі, який прагну використовувати "для душі".

    IMG_20150622_122810.jpg

    IMG_20150714_130609.jpg

    Про зброю - доглянута, чистилась (чесно :) ) виключно якісними засобами, без будь-якої іржі, трохи затерта. Нарікань до роботи, стану хрому стволу, чи то кучності не має. Мій настріл близько 1000 набоїв. За весь час карабін не дав жодної затримки.

    По тюнінгу:

    • Телескопічний приклад ФАБ встановлений на трубу з амортизатором відбою. Приклад має тріщину, яка заклеєна і зашита. Вже півроку як на швидкість не впливає. Труба без дефектів. Рідний фанерний приклад у комплекті.
    • Пістолетна рукоятка САА. Рідна фанерна (!! :) ) рукотяка в комплекті.
    • Амортизатор відбою "Вій Тактика"
    • Переводчик вогню "Вій Тактика"
    • Прицільна планка з піккатіні ТМ "Могучі Пиздюлі". Сталь, фіксований цілик (колім в комплекті не йде). Новий приціл на 1000 м в маслі у комплекті.
    • Цівка TDI Arms з боковими планками.
    • Рукоятка керування вогнем Element Arms
    • Два дульних пристрої - ДТК копія Lantac Dragon (виконує також функцію полум’ягасника за рахунок ексцентрично розміщених зубців на дульній стороні). Дуже гарно гасить відбій, але, оскільки він не довозляє вести стрільбу без засобіх захисту слуху (ворони з неба падають), є також і не стріляний новенький полум’ягасник "Стріла".
    Хочу помінятись на недорогий карабін у .308 у хорошому стані. .223 по ідеї не цікаво, але теж розгляну. Фінансову сторону питання, думаю, краще обговорити індивідуально.

    ксіва.jpg


    +38 (063) 650-91-50
     
    Skiper170, AndreiB, karis и ещё 1-му нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. В соответствии с законом продам Карабин Roessler Titan 6, с двумя стволами калибром 30-06 и калибром...
      250000 грн.
    2. Спускове,прицільне на трубу “Шмеля” арм.РФ З місця бойових дій с.Мощун.
      350 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Якісний друк. М'яка палітурка, брошура.
      200 грн.
    4. 11 грн.
    5. (в наличии 7 шт.)
      Транспортний баул - рюкзак РТ-100, ємкістю 100 літрів з вертикальною загрузкою від українського виро...
      980 грн.
    6. сост.на фото
      80 грн.
  3. Продавец dis89

    dis89 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    277
    IMG_20150717_100421.jpg IMG_20150717_100719.jpg IMG_20150717_100813.jpg IMG_20150717_100905.jpg IMG_20150717_101628.jpg IMG_20150717_101634.jpg IMG_20150717_102243.jpg

    фото, також фото естетичних косяків, а також охолощеного трасуючого набою прикладаю.

    в комплекті віддам 6 магазинів бакелит, трьохточку якщо треба, приладдя для чистки (пластиковий шомпол), рідний ремінь і підсумок з усіма прінадлєжностями...
    ціна на продаж 1000.
    по калібру - поміряв - зі сторони дульного зрізу 7.65 не прохідний, то, по ідеї, 7.64... БЗ-шкою з нього не стріляли :))
     
    Последнее редактирование: 19 июл 2015
    Ролан Морр нравится это.
  4. Продавец dis89

    dis89 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    277
  5. Продавец dis89

    dis89 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    277
    930 ... :(
     
    Ролан Морр нравится это.
  6. Продавец dis89

    dis89 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    277
    900
     
    Ролан Морр нравится это.
  7. Продавец dis89

    dis89 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    277
    таки продам... наверное, крайняя попытка :)
     
  8. Yeye

    Yeye Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    54
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    118
    Сообщения:
    1.791
    Адрес:
    Fina Ukraina