У зв’язку зі зміною формату несення служби (перехід на 5.45, зникла необхідність стріляти набоями УС) розгляну варіанти обміну Форт-205 на недорогий але хороший карабін "болтовку" у .308 калібрі, який прагну використовувати "для душі". Про зброю - доглянута, чистилась (чесно ) виключно якісними засобами, без будь-якої іржі, трохи затерта. Нарікань до роботи, стану хрому стволу, чи то кучності не має. Мій настріл близько 1000 набоїв. За весь час карабін не дав жодної затримки. По тюнінгу: Телескопічний приклад ФАБ встановлений на трубу з амортизатором відбою. Приклад має тріщину, яка заклеєна і зашита. Вже півроку як на швидкість не впливає. Труба без дефектів. Рідний фанерний приклад у комплекті. Пістолетна рукоятка САА. Рідна фанерна (!! ) рукотяка в комплекті. Амортизатор відбою "Вій Тактика" Переводчик вогню "Вій Тактика" Прицільна планка з піккатіні ТМ "Могучі Пиздюлі". Сталь, фіксований цілик (колім в комплекті не йде). Новий приціл на 1000 м в маслі у комплекті. Цівка TDI Arms з боковими планками. Рукоятка керування вогнем Element Arms Два дульних пристрої - ДТК копія Lantac Dragon (виконує також функцію полум’ягасника за рахунок ексцентрично розміщених зубців на дульній стороні). Дуже гарно гасить відбій, але, оскільки він не довозляє вести стрільбу без засобіх захисту слуху (ворони з неба падають), є також і не стріляний новенький полум’ягасник "Стріла". Хочу помінятись на недорогий карабін у .308 у хорошому стані. .223 по ідеї не цікаво, але теж розгляну. Фінансову сторону питання, думаю, краще обговорити індивідуально. +38 (063) 650-91-50
фото, також фото естетичних косяків, а також охолощеного трасуючого набою прикладаю. в комплекті віддам 6 магазинів бакелит, трьохточку якщо треба, приладдя для чистки (пластиковий шомпол), рідний ремінь і підсумок з усіма прінадлєжностями... ціна на продаж 1000. по калібру - поміряв - зі сторони дульного зрізу 7.65 не прохідний, то, по ідеї, 7.64... БЗ-шкою з нього не стріляли )