Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    на дворі спека,пішов я змія зловлю в гаражі,на вечір бубу шашлікі:D
     
    slawuta5, Veter-59, vincenzo и 6 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      Смазка «литол 24» используется обширно и может задействоваться в бытовых и промышленных условиях. Он...
      16 грн.
    2. (в наличии 5 шт.)
      Такое устройство для удаления олова зачастую незаменимо по следующим причинам: вакуумные отсосы д...
      30 грн.
    3. Цей набір абразивних насадок ідеально підходить для використання з граверами, бормашинками та інстру...
      165 грн.
    4. (в наличии 4 шт.)
      Товар новый , с помощью данного переходника битодержателя можно использовать обычные биты 1\4* в мул...
      210 грн.
    5. (в наличии 4 шт.)
      Універсальний набір SW-6123,викрутки 8шт,2 лопатки,лупа,2 медіатори,для ремонту годинників,електроні...
      75 грн.
  3. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    7.524
    Адрес:
    Бишівська Хунта
    Ні! Їздив до Єалампія Кальосовича відсотки забирати. Ну тут така система. Він збирає відсотки з усіх.я збираю з нього.Все по чесному. :D:cool:
     
  4. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    так ось хто у ночі попід плотом шастав та кому хомячок пів сраки разом зі штаньми відгриз.
     
    Veter-59, vincenzo, гринго80 и 4 другим нравится это.
  5. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Сообщения:
    9.328
    Адрес:
    Сектор_М
    Доброго дня шановні!
    У Маріуполі +35, сонячно, вітер.
    сКоти вивчають ковальску справу

    P7090001.JPG
    P7090008.JPG
     
    yaruk, buldozer1974, corbie и 10 другим нравится это.
  6. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    4.189
    Адрес:
    Україна, Дрогобич
    Доброго дня, шановна громадо!Прохолодно, хмарки - красота!робота відпустила.....треба думати про коп!Добра та миру всім нам!
     
    buldozer1974, slawuta5, Veter-59 и 6 другим нравится это.
  7. cvoy

    cvoy Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.114
    Адрес:
    Україна, Погорина
    whf? щось в мене з райбою не те.... чи не в мене одного?
     
  8. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    Та ні, все нормально.
    Дома теж вже все працює. А то б іще пару вечорів, і запитав би в пана Консерватора, як це він, "русскій", може не любити "русскій мір". :smile_6:
     
    Veter-59, vincenzo, гринго80 и 4 другим нравится это.
  9. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    Забув написати.
    Вчора хлопці заїздили, котрі ненадовго додому приїхали.

    Скинули пару документів. :):smile_5:
    Хто автор - не знаю.

    З.І. Розумію, що сподобається, можливо, не всім (особливо, коли хтось себе впізнає), але вже як є. o_O:)
    Не виправляв ні слова.
     
    buldozer1974, Veter-59, vincenzo и 5 другим нравится это.
  10. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    І шо там таких багато ?
     
    гринго80, SOTNIC и obuch59 нравится это.
  11. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    Багато - то неправда, їх не люблять і намагаються здихатися всіма правдами і неправдами, але є.
    Обговорювалося неодноразово в профільній темі, з відео і так.
     
    vincenzo и obuch59 нравится это.
  12. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    неповіриш але років чотири тому зустрів випадково далеку родичку і вона і запитали а чіво ти па украінські гаваріш ти ж рюзькій? на що я їй відповів з яких це пір я став кацапом та в якому саме місті я рюзьке? в неї були дуже великі очі і вона швиденько вирішила піти собі скоріш далі.
     
    Veter-59, vincenzo, casio и 4 другим нравится это.
  13. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    Так це народний фолкьйор! застосований до нашої дійсності, " когда-то я стал мужиком"- це сленг гопників,вони його розуміють(ті хто з зеків),"заливая дыню" - теж, і тд.
    нормальна людина цього язіка не розуміє!
    а в більшості цє библота яка примазалась до святого,до нашої Украінської революціі гідності,хочє паразітірувать і надалі.

     
    Veter-59, vincenzo, гринго80 и ещё 1-му нравится это.
  14. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.067
    Адрес:
    Лісостеп
    Більшості з того контингенту ідеї революції і колір прапора на сільраді - по барабану. :p
    Це маргінали, яким все одно, де бути, лиш би було що випити. Такі є скрізь, це не є якесь унікальне явище.
    Як у будь-якому населеному пункті: в цілому народ нормальний, але є кілька чоловік, які п"ють, не працють, займаються дрібними крадіжками і т.п.
    Природньо, що під час мобілізації якась частина була призвана, особливо там, де військком намагався забезпечити загальну кількість і не вникав у якість призовного контингенту.

    Ще раз повторюю: тих маргіналів не люблять ні за місцем проживання ні у військах. Як правило, довго вони там не тримаються. Але проблема є, про що неодноразово говорилося з високих трибун і не тільки.
     
    vincenzo, SOTNIC и obuch59 нравится это.
  15. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Сообщения:
    8.071
    Адрес:
    Лодомерія
    А вам же ж казали протирати комп кров"ю русскоязьічньіх младєнцев.
     
    vincenzo, pluton, casio и 5 другим нравится это.
  16. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    Нажаль я з Вами не погоджусь ось в чому: не кілька а досить багато,і не тікі що вони п'ють,90є навчіли,що мона не робити а забрати,чі вкрасти і такі до роботи не стануть.
    А погоджусь з тим що тре щось робити з цією наволочью(і один з" щось" цє-АТО).а тама як по Дарвіну......
     
    Veter-59, vincenzo, Allex761 и 2 другим нравится это.
  17. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    Чі з бубеном коло його пострибати:D перевірено,мені допомогло:)
     
    Allex761, гринго80, Veter-59 и 3 другим нравится это.
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    друг оце у відпустку з фронту приїхав то казав що як прибули на позиції то ротного десять день ніхто не бачив. сидів курва у блині та горілку жер яку йому з села привозили. ну а інші дивлячись на те теж почали синячити по чорному. то каже інколи страшно було що свої ж по синкі пристрелять бо в когось бєлка вскоче і йому вважаються кацапи і починається стрілянина у бік посадки з всього що є.
    друг казав що перевівся в іншу роту бо там хоч більш нормально, люди більш при пам'яті. отакоєот. а ви кажете
     
    Allex761, Veter-59, vincenzo и 3 другим нравится это.
  19. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Знаю сім'ю із якоі призвали наркомана ( не опіатчик , а канабіс і алкоголь у великій кількості ) .
    Батьки трохи аж зраділи що відпочинуть від дитинки . Але він навіть навчання в учбовому центрі не закінчив . Через 2 чи 3 тижні вже був дома демобілізований , отакоєавикажете .
     
    Allex761, vincenzo, pluton и ещё 1-му нравится это.
  20. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    А наркомам зразу - зеленка! і кращє в АТО(мороки меньш)
     
    гринго80, Veter-59, vincenzo и ещё 1-му нравится это.
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.198
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    хоч на дворі і велика спека і той вітерець що є до сраки але я зробив зусилля та виповз з хати, щоб сусіду з його спекою у зимку в нетопленій хаті сидіти, та сходив до крамниці. так от. казанки є і можна підібрати у пристойному стані, і ціна на них добра, 75 гривень. казанки бундесячого зразку
     
    casio, гринго80, SOTNIC и 2 другим нравится это.
  22. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    казан мені єден до дому
     
    vincenzo и SOTNIC нравится это.
  23. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    7.061
    Адрес:
    Ukraine
    Вже *відкинулись*?
     
    Tayfun_U, casio, Allex761 и 4 другим нравится это.
  24. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    карман лапотнік жме душа праздніка хочє!
     
  25. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    а де це друже макароннік подівся? даже в підпіллі його нема?:D
    на замовлення пістня!: "подзвони мені подзвони":)
     
    SOTNIC, casio, Tayfun_U и 2 другим нравится это.
  26. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
    А!зара на т.к.піксель наш прохвесійний мульт!приємного перегляду.підпис-хлінт))))))).білін-піастри!<всім і кожному брацця))))))))<
     
    vincenzo, SOTNIC, casio и 2 другим нравится это.