Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Тож не видкриваэ падлюка.Поклав видэовизор и морозиться,йрму элэктрики счетчик на лэсницу вивели,бо не горгазу(бо курва знаэ щоя там працював)не РЭСу,не водоканалуц не видкриваэ.
     
    гринго80, ASKOT1 und kran gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Панама тропічна (койот) US GI DSCHUNGELHUT ′ONE SIZE′ COYOTE Значення: - Тропічна польова панама &...
      450 грн.
    2. (в наличии 36 шт.)
      Точная копия Панамы ЗСУ; только использована лучше по качеству хлопчатобумажная ткань; размер 58,59,...
      400 грн.
    3. Панама тропічна (олива) US GI DSCHUNGELHUT ′ONE SIZE′ OLIV Значення: - Тропічна польова панама &qu...
      450 грн.
    4. Тактична панама "Мультикам" - виготовленa зі зносостійкого та дихаючого матеріалу,...
      557 грн.
    5. Шляпа защитная, водостойкая Crest Rain Hat. Производитель - известный британский бренд BARBOUR® Моде...
      1000 грн.
  3. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Блин жиды уэхали,понаэзжало быдло.А такой дом дружный был.:confused:
     
  4. то позривайте пломби на лічильнику альбо взагалі обріжте дроти електричні
     
    гринго80, casio, Tayfun_U und 3 anderen gefällt das.
  5. так ви ж самі їх і розігнали
     
    obuch59 gefällt das.
  6. obuch59

    obuch59 General-major

    а як Ви взнали що те бидло з лугандону? що пальці вєєром зубі шіфером а на плечах колокола з хрестами?а на пальцях пєрьстєня? що? були якійсь почьпорт?
     
    Zuletzt bearbeitet: 8. Juli 2015
    гринго80, Wolf-T, SOTNIC und 3 anderen gefällt das.
  7. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Не надо грязи!Мы с ними очень хорошо жили,и прощалиль душевно....
     
  8. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    так жінка його сказала.Все ж в журнал амбулаторних хворих записуеться.прізвище, адреса..
     
  9. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Beiträge:
    3.437
    Ort:
    Киев
    В общем, я понял из последних двух страниц только одно- пока нет закона, нефиг кого вызывать.:D
    Все по старинке...:smile_13: Монтировка рулит.:smile_6:
    Вам подарить баллончик с краской?:smile_6: Сосед не нарадуется... А если площадка общая, есть закон про видеонаблюдение. Пишите заяву про вторжение в часную жизнь. Его еще и штрафануть могут.
     
    гринго80, Allex761, casio und 7 anderen gefällt das.
  10. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Оно мне нада?Эта гнида еще по судам писать начнет.Сам тварь сдохнет.От балончика не откажусь,в хозяйстве пригодится,да побольше такой с акриловой краской.
     
    гринго80, casio, Tayfun_U und 2 anderen gefällt das.
  11. і скілько вони вам залишились винні після душєвного прощання?
     
    гринго80, Tayfun_U und vincenzo gefällt das.
  12. obuch59

    obuch59 General-major

    отже, пане Старик Похабыч возіть,чі майте з собою укольчік,штирь йому у сраку і воно буде як ягнятко,шо не спитаєш, а воно бе бе да бе бе.
     
    гринго80, casio, Wolf-T und 6 anderen gefällt das.
  13. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    гринго80, casio, Wolf-T und 4 anderen gefällt das.
  14. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    А чим вони винни?Вони до своих земель подались.Повимирали вже мабудь............................................Бо раньше писали,дзвонили.
     
    гринго80 gefällt das.
  15. та тут кожен світ заочі від ваших податків подався
     
    vincenzo gefällt das.
  16. obuch59

    obuch59 General-major

    не перемайтеся так,кращє нагадувать йому за фото з копу отіх панцер траков:D:D:D
     
    гринго80, casio, Tayfun_U und 2 anderen gefällt das.
  17. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    [​IMG]Скажите ему,что я знаю где много захоронений.
     
  18. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    Та мені ще багато є що йому згадати:D:D:D
     
  19. а хіба можна старим людям так відповідати?
     
  20. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Та я би им назад и проэзд оплатив.Але не повернеш час взад.
     
    casio gefällt das.
  21. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    Старим людям не можна,згоден,а от таким от "історикам рідного краю" ще й не так треба відповідати:D
     
    гринго80, casio, vincenzo und 2 anderen gefällt das.
  22. obuch59

    obuch59 General-major

    з траками крутіше-тягнуть їх,закопувать-разкопувать,фоткать ітд:D:D:Dа мі поржом з його:D
     
    гринго80, casio, SOTNIC und 4 anderen gefällt das.
  23. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    [​IMG]мОЖНО!
     
    Wolf-T, pluton und ASKOT1 gefällt das.
  24. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    :D:D:D:D:D
     
    obuch59 gefällt das.
  25. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Beiträge:
    3.437
    Ort:
    Киев
    Тогда накатать заяву про его видеорегистратор. Вот-"Гражданский кодекс Украины предусматривает, что физическое лицо может быть снято на фото-, кино-, теле- или видеопленку лишь при его согласии". Т.е. если Вы попадаете в обьектив когда проходите по подъезду- это не законно. Вот пусть архаровцы приезжают и разбираются.
     
  26. цей. пан аскабан посудний. а що це ти свою кулекцію барижити почав? чи щось вже надивився а грошів невистачає?
     
    гринго80, casio, vincenzo und 2 anderen gefällt das.