Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Ага , в них . І знаєте іхні фініки смачніші і вдвічі більші ніж ті що внас продають .
     
    Kamazist, SOTNIC, Veter-59 и ещё 1-му нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Рюкзак сумка из качественной кордуры. 80 x 30 x 37. Примерно 80 л. Складского хранения Пересыл на по...
      1600 грн.
    2. Питання щодо придбання лоту пишіть в особисті повідомлення Колір пісок (койот) -Матеріал Oxford 600...
      960 грн.
    3. Власний бойовий рюкзак ЗСУ та інших формувань індивідуальний. Характеристики: Матеріал: 100% поліамі...
      1500 грн.
    4. Чехол (кавер) на рюкзак (большой) - ВС Великобритании COVER RUCKSACK LARGE MTP Назначение: - Оригин...
      850 грн.
    5. Рюкзак городской через плече привезён из Франции Повреждений нет. Фурнитура и молнии рабочие.
      250 грн.
  3. Штюбинг

    Штюбинг Oberleutnant

    Сообщения:
    1.633
    Адрес:
    Украіна, Запоріжжя
    Вечір добрий!
    Ми, звичайно, до пана Опришка не дотягнемось, різні висоти над рівнем моря :), але і в нас дещо є...
    IMG_20150705_182721.jpg IMG_20150702_142134.jpg
     
    Kamazist, yaruk, buldozer1974 и 14 другим нравится это.
  4. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    Бо продают за гроши![​IMG]
     
    Kamazist, buldozer1974, гринго80 и 5 другим нравится это.
  5. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    А дробина-шоб повна виртуальна имитация гор була?
     
    гринго80 и консерватор нравится это.
  6. Штюбинг

    Штюбинг Oberleutnant

    Сообщения:
    1.633
    Адрес:
    Украіна, Запоріжжя
    Та ні, в нас хабар по деревах росте! Його тре не копати ,а струшувати!:D
     
    гринго80, сеня73, SOTNIC и 7 другим нравится это.
  7. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    у Вас мабуть дуже потужний глибинний МД, що доводиться з драбиною їздити:eek:
     
    vincenzo, гринго80, сеня73 и 8 другим нравится это.
  8. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    В цому навігаторі батарейки ніколи не сядуть й супутник в любу погоду баче. В мене точно такий завжди в рюкзачку лежить, на всякий випадок, він місця багато не займає.
     
    SOTNIC, Veter-59, obuch59 и 2 другим нравится это.
  9. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Ага на драбину залазити потрібно, щоб обнулитись.
     
  10. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Добраніч !
    Я спати бо щось очі злипаються .
     
    Kamazist, SOTNIC, obuch59 и ещё 1-му нравится это.
  11. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    upload_2015-7-6_23-22-50.jpeg
     
    buldozer1974, гринго80, Tayfun_U и 5 другим нравится это.
  12. Скажений колгоспник

    Скажений колгоспник Hauptmann

    Сообщения:
    2.447
    Адрес:
    Україна
    Хто тут спеціаліст? Ви чи пан Аскот?
     
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    щоб незмерзнути зараз
     
    Veter-59 нравится это.
  14. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    нащо відразу позичив? купив звісно!
     
    руслан100 нравится это.
  15. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    casio и Veter-59 нравится это.
  16. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    я думав шурфи у Вас такі глибокі виходять))
    А як Ви обнуляетесь на люмінявій драбині?
     
  17. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Хреновеньоко...
     
    гринго80, Veter-59 и Allex761 нравится это.
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    та ні. то в кацапів такий жєпєес
     
    гринго80, Veter-59 и Volocuga нравится это.
  19. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    А що мені заборонено свою думку озвучити?
     
    Veter-59, obuch59, руслан100 и ещё 1-му нравится это.
  20. Штюбинг

    Штюбинг Oberleutnant

    Сообщения:
    1.633
    Адрес:
    Украіна, Запоріжжя
    Ні, ви бачили таке? Вони вже повилазили на мою драбину і обнуляються!:eek:
     
    гринго80, casio, slawuta5 и 6 другим нравится это.
  21. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    ЖЕПЕЕС то в піндосів, а в реальних пацанчигів ГЛОНАХ.
     
    vincenzo, гринго80, casio и 4 другим нравится это.
  22. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    аби тільки не на Таврикона… обнулялись)))
     
    консерватор нравится это.
  23. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    43
    Сообщения:
    928
    Адрес:
    Україна
    ретро приймач з горища,не знаю чи працює:) пл1.jpg пл2.jpg пл3.jpg
     
    buldozer1974, vincenzo, гринго80 и 7 другим нравится это.
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    casio, SOTNIC и obuch59 нравится это.
  25. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    43
    Сообщения:
    928
    Адрес:
    Україна
    шось я не зрозумів що саме зробити...
     
    Veter-59 нравится это.
  26. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    ой вей. ви що невідвідуєте сінагога та не почетаєте шаббат? пане реббе Руслан що ото таке. гаяваспитаю, чому людина незна що таке гешефт.
    так от. якщо вона вам непотрібна то подаруйте її панові @kran він таким цікавиться дуже.
     
    гринго80, casio, kran и 4 другим нравится это.