Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Я ж поки що приглядаюсь.
     
    Kamazist gefällt das.
    1. Штани військові KA 03 Bundesheer (ЗС Австрії) Штани з комплекту KA 03 Osterreich Bundesheer – компле...
      450 грн.
    2. жакет . Тіроль . Австрія . заміри : - ширина по плечах 49 см, - ширина між пахвами 58 см, - довжин...
      300 грн.
    3. мисливський ,Тірольський жакет . Австрія Матеріал 100% сукно .підкладка 100% поліестер ґудзики вигот...
      350 грн.
    4. жакет . Австрія.провінція Тіроль. Матеріал шерсть. підкладка 100% щерсть . - ширина по плечах 46 см...
      300 грн.
    5. Жакет мисливський, Тіроль,Австрія. розмір 50. матеріал 100% сукно. гудзики із рога лося( 5 шт.). б/...
      200 грн.
  2. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    А ось люстра,пан К взагали фанатиэ вид люстрив.[​IMG]
     
  3. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Гляньте будь ласка.А чим зручніші?
     
  4. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    А ось лавки,у нас биля одного ганделя стоять. [​IMG]
     
    buldozer1974, obuch59, casio und 5 anderen gefällt das.
  5. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Beiträge:
    4.091
    Ort:
    Україна
    сеня73, Tayfun_U, obuch59 und 3 anderen gefällt das.
  6. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Бида буде.....:confused:
     
  7. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Beiträge:
    4.091
    Ort:
    Україна
    У німаків та австріяків котел три-предметний ( котел+підкотєльник+ кришка) все використовується для трьох блюд. Радян котел тільки з кришкою, тобто 2 предмети.
     
  8. вухами. в бундес-казанку дужку можна ставити у три положення. зручно як переносити з вогнища, не бовтається та наливати кипяток так само і гріти, дужка приберається у бік та знаходиться у положенні перпендекулярно казанку і не так нагріваєтьсявід вогню.
     
    vincenzo, obuch59, casio und 4 anderen gefällt das.
  9. це теж до речі плюс австріякам та німакам, зайва мисочка на природі завжди згодиться. тож ліпше вона буде та незнадобиться ніж буде потреба а нема.
     
    yaruk, vincenzo, obuch59 und 5 anderen gefällt das.
  10. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Дякую:beer::beer::beer:
     
  11. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    У ПМВ ось таки були.Раньше часто находив в гарному стани,а зараз не дуже.Але як найду АСКОТУ першому видправлю у подарунок.[​IMG]
     
    buldozer1974, obuch59, Tayfun_U und 4 anderen gefällt das.
  12. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Піду я в люлю,бо завтра на 5 годину. skazochka1.jpg
     
    obuch59, casio, Kamazist und 2 anderen gefällt das.
  13.  
    vincenzo, obuch59, casio und 5 anderen gefällt das.
  14. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Kamazist gefällt das.
  15. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Це не играшкова,филижанка для кави,ну и спиртне також можно.
     
  16. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    43
    Beiträge:
    928
    Ort:
    Україна
    саме так
     
  17. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Ось сучасний вариант-зручно пити и черпати.[​IMG]
     
  18. Kamazist

    Kamazist Oberfeldwebel

    Для спиртного маловато будет.
    хто відповів велике дякую.
     
  19. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Так им бутылочки 100гр.выдавали-в самый раз.[​IMG]
     
  20. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    43
    Beiträge:
    928
    Ort:
    Україна
    таке чудо нагорищі знайшов. намагнітив і все працює. тіки навіщо він мені ко1.jpg
     
  21. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Шоб дорогу до миста не загубив.Бо Толян вже в дорози и ми маэмо надию що вид кабана щось залишилось.Теж сашликив хочемо!!!
     
  22. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Як навіщо ? Така гарна річ . Будете з допомогою цієі речі ходити по азимутам із вбиральні на кухню і в спальню і в будь якій послідовності і ніколи не заблукаєте , отакоєтавикажете .
    Ох і смажило сьогодні . Іздив в спортзалу то там ляпота 19 градусів , бо в підвалі . Оце тіко зайшов в хату , сидів на вулиці чай із фініками попивав .
     
  23. та ні. то дуже схоже на ось такі чарки але простого виконання [​IMG]
    обєм повинен бути близько 120-160 грамів. дивлячись чия вона. тобто якщо то флотська чарка то 120 грамів якщо військова то 160.
     
    Kamazist, гринго80, SOTNIC und 4 anderen gefällt das.
  24. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Щоб знати де південь… мабуть:D
     
    Veter-59 und консерватор gefällt das.
  25. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Финикив у жидивських родичив позичили?
     
    Veter-59 und консерватор gefällt das.