Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    87
      проданные:
    1.814
    Сообщения:
    2.134
    Адрес:
    Буковинські Карпати

    ХОЧУ НА БУКОВИНУ!!!!
     
  2. Интересные лоты

    1. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&u...
      565 грн.
    2. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на...
      250 грн.
    3. Josef Seibel Brendan 01 сандалі шкіряні М'яка підошва Rubflex для комфорту Міцна шкіра для трив...
      2100 грн.
    4. Крепкие качественные сандалии тм Columbia Лёгкое б/у, без повреждений. Евро 44р.
      550 грн.
    5. Josef Seibel Brendan 01 сандалі шкіряні М'яка підошва Rubflex для комфорту Міцна шкіра для трив...
      2400 грн.
  3. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Вітаю !
    На вулиці тепло і сонячно , ластівки щебечуть і кормлять жовторотиків . Літо !!!!!!
     
    slawuta5, Kamazist, консерватор и 9 другим нравится это.
  4. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    І я вітаю Всіх!
    літо, справжнє літо!
    лето.jpg
    дощіка хочу:D
     
    Kamazist, Veter-59, vincenzo и 4 другим нравится это.
  5. obuch59

    obuch59 General-major

    Сообщения:
    5.618
    Адрес:
    Кривой Рог Украина
    Вчора камрад проводив розвідку полів(які тре),врожай щє на полях:(,в посадках(які тре) трава по самі небалуй,комахи,павукі- жуть:(
    пішов я з бурьянами повоюю:smile_14::)
     
    slawuta5, Oprishok, Kamazist и 7 другим нравится это.
  6. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    87
      проданные:
    1.814
    Сообщения:
    2.134
    Адрес:
    Буковинські Карпати

    Шановні не переборщіть в таку спеку --ато всяке бувае!!!!
     
    Oprishok, Kamazist, Veter-59 и ещё 1-му нравится это.
  7. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    43
    Сообщения:
    928
    Адрес:
    Україна
    да,прогноз погоди на 10 днів сонце жара до34 і в небі ні хмаринки
     
    Kamazist, Veter-59, pluton и 3 другим нравится это.
  8. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    87
      проданные:
    1.814
    Сообщения:
    2.134
    Адрес:
    Буковинські Карпати
    imgpreviewCAZ1EAHP.jpg --- SOS!!!!!!!
     
    Kamazist, Veter-59, pluton и 2 другим нравится это.
  9. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    87
      проданные:
    1.814
    Сообщения:
    2.134
    Адрес:
    Буковинські Карпати
    600370812.png !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Oprishok, Kamazist, Veter-59 и 3 другим нравится это.
  10. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    43
    Сообщения:
    928
    Адрес:
    Україна
    buldozer1974 нравится это.
  11. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    4.189
    Адрес:
    Україна, Дрогобич
    Доброго дня, громадо! Спека адська....! на роботі.......йой як швидко пройшли вихідні...!:confused:
     
    buldozer1974, slawuta5, Kamazist и 5 другим нравится это.
  12. pluton

    pluton Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.243
    Адрес:
    Украина,г.Александрия
    В мене +30,задушно,рятує невеликий вітерець,навіть за цигарками не хочу виходити :)
     
    buldozer1974, SOTNIC, Kamazist и 4 другим нравится это.
  13. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    А мені ті жовторотики прямо на спину падали…два штуки, взяв драбину і запхав назад в гніздо)))

    за вікном +35°С, у хаті +20°С, ніякого кондиціонера, просто глиняна хата… Сиджу, закусюю горілочку варениками)))
     
    buldozer1974, vovc2301, kontroler_88 и 12 другим нравится это.
  14. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Сообщения:
    1.172
    Адрес:
    Sardegna IT
    Доброго понеділка! (хоча понеділок як день мені неподобаєтьця) Пінтура 40-42, вітерець, вода у морі зранку класс ходив купатися десь у 5.30, потім знову спати. Малеча на жару незважає, собак від жари хекає та жерти майже нічого не хоче. У вечорі знайомі макарони кличуть на рибалку, але ну їх в одне місце, непоїду. Краще рано спати ляжу аби знову завтра о 5.30 наморе.
    Нудно блін хоть кричи караул!, а тут че і жара на додачу... Отакоєотавикажите!
     
    buldozer1974, сеня73, obuch59 и 6 другим нравится это.
  15. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Сообщения:
    1.172
    Адрес:
    Sardegna IT
    Класссс! Оце правильна людина! Поважаю таке заняття як вареники і варення, особливо зранку в понеділок! Значить для Вас понеділок це хароший день, тож послєдую Вашому прикладу, піду ка я достану з холодільніка оковиту та бабахну чарчинку!
    Будьмо всій чесній компанії!
    Слава Україні
     
    yaruk, buldozer1974, kontroler_88 и 8 другим нравится это.
  16. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    3.437
    Адрес:
    Киев
    Здравствуйте!
    На улице- жара, в башке вава... Но жить можно.
    Что новенького?
     
    buldozer1974, obuch59, slawuta5 и 6 другим нравится это.
  17. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    7.061
    Адрес:
    Ukraine
    Пошліть вождя:D
     
    obuch59, slawuta5, Kamazist и 4 другим нравится это.
  18. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    7.061
    Адрес:
    Ukraine
    Та ще не здохло.
     
    сеня73, obuch59, slawuta5 и 8 другим нравится это.
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    п'янички!:p хто ж в таку спеку горілку сьорбає? тілько пиво холодненьке а ліпше кави гарячої альбо чаю.
    в тім вітаю. на дворі спека, наче у африці. щоб вона пощезла
     
    obuch59, SOTNIC, Kamazist и 5 другим нравится это.
  20. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    [​IMG]
     
    buldozer1974, Kamazist, гринго80 и 3 другим нравится это.
  21. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    Нічого собі зранку :eek: , та я о пів на п!яту піднявся, вже пофарбував (поки не жарко було) метрів 100 квадратних, попорав, вивіз купу сміття будівельного, от тепер ляжу посплю — сієста)))
    Яка спека? Я ж кажу в хаті +20))) та й випив я грамів 100. Хоча кава — то гарна ідея :beer:
     
    obuch59, SOTNIC, Kamazist и 4 другим нравится это.
  22. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Шо вже знову не так , га ? На вулиці літо , то повинна бути спека . І хто щоб щез , спека чи африка , га ?
     
    yaruk, corbie, obuch59 и 5 другим нравится это.
  23. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    і те і інше.
    літом повинно буте тепло але не спекотно, комфортна температура приблизно +25-27 а не пекло
     
    нейтрал7, SOTNIC, гринго80 и 5 другим нравится это.
  24. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    4.189
    Адрес:
    Україна, Дрогобич
    от-от - ми ж на Україні а не в республіці Чад! А то вже дійшло до того,що навіть в горах не сховаєшся від спеки!
     
    нейтрал7, SOTNIC, гринго80 и 4 другим нравится это.
  25. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    7.061
    Адрес:
    Ukraine
    А я щойно навернув свіженького борщику з перчиком гірким.з свого городу.Аж синій вогонь з рота.
     
    Tayfun_U, нейтрал7, vincenzo и 8 другим нравится это.
  26. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    А уявляэте шо зараз твориться в Африци?