Манліхер М95

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Bandera2, 15 чер 2015.

  1. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Скільки на даний час коштує такий карабін?Знайшовся при ремонті старого будинку.Дерево здорове ,накладка верхня чуть-чуть поїдена навірно мишами.Жілізо на 4-почистив тільки чуть-чуть металевою щіткою.Остальне почистить новий хозяїн.Дерево незнімано .Дезактив- 3 дирки у стволі.
     

    Images:

    IMG_8360.JPG
    IMG_8361.JPG
    IMG_8362.JPG
    IMG_8363.JPG
    IMG_8364.JPG
    IMG_8365.JPG
    IMG_8366.JPG
    antykvar_2009, Богдан Олег, GRABER та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 2 шт.)
      До вашої уваги чашки для кави офіцерської столовой вермахту. Тавро підглазурне Concordia1942 - У ло...
      4400 грн.
    2. Тарелка настенная, "Победа над нацизмом". 1945 год. ------------ На тарелке надпись «Herri...
      1500 грн.
    3. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі у робочому стані.
      400 грн.
    4. Кухоль пивний Вермахт з втратами! Колись був придбаний і стояв на поличці!! Про оригінальність я дум...
      2000 грн.
    5. До Вашої уваги Тарілка під перші страви, зі столовой для составу бійців Wehrmacht. Тавро підглазурне...
      1450 грн.
  3. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    8.132
    2500-3000 грн.
     
    GRABER, yucher, Miklos та 5 іншим подобається це.
  4. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    16.127
    Адреса:
    Крутого хутора
    150 у.е.
     
    GRABER, yucher, Miklos та 4 іншим подобається це.
  5. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Повідомлення:
    4.091
    Адреса:
    Україна
    3000 грн.
     
    анатолий., yucher, Miklos та 3 іншим подобається це.
  6. Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    728
    Лоти
      на продажу:
    39
      продані:
    1.327
    Повідомлення:
    1.940
    Гарна знахідка,вітаю!
    якщо нарізи,патронік без раковин то+ у ціні
    4000-5000 тис. гривень можна продати
    з повагою Leo(LG)
     
  7. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Дякую.Там всьо файне.
     
    Leo(LG) подобається це.
  8. Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    728
    Лоти
      на продажу:
    39
      продані:
    1.327
    Повідомлення:
    1.940
    тоді оцінку підтверджую! жалко що потрібно портити стволики(ммг)
     
    Останнє редагування: 16 чер 2015
    Miklos подобається це.
  9. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    А що поробимо ,якщо і оцінку неможна зробити поки непросверлиш. Та і спокійнішше спиться коли ММГ у шафі. Жінка і так невзахваті від мого хоббі.
     
    Yuriy Grigorev, Bandera3, БЛК та 3 іншим подобається це.
  10. yucher

    yucher General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    5.964
    Адреса:
    zentr
    3000-4000гр. мало фото.
     
    Байрактар, анатолий., Leo(LG) та ще 1-му подобається це.
  11. Байрактар

    Байрактар Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    216
    Повідомлення:
    4.662
    Адреса:
    вижу 3700 не более, очень мало фоток для предметной оценки.
     
    yucher, анатолий. та Leo(LG) подобається це.
  12. Artyr

    Artyr Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.095
    Адреса:
    Україна проти течії Стрипи
    4500-5000 грн., думаю за такі гроші знайде нового власника, а за 2500 то я б сам такого купив, хто має пропонуйте
     
    IgorSatok, Leo(LG) та Bandera2 подобається це.
  13. Artyr

    Artyr Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.095
    Адреса:
    Україна проти течії Стрипи
    IgorSatok та Volynyaka подобається це.
  14. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Artyr файно Вам дякую за розумну і правдиву оцінку.До кінця дня уже проплачують.А дороже хіба що на Віоліті поставити треба було.Але я рахую що 200 у.е. то добра ціна для покупця.Я завжди ставлю таку ціну,яку за 2 дні завжди проплачують,і покупці задовільні.
     
    Artyr подобається це.
  15. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Продано.Тему можна закрити.
     
    Artyr подобається це.