Душа проситься в похід ))) 5.06-7.06

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем Trolol0, 4 чер 2015.

  1. Trolol0

    Trolol0 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    125
    Всім привіт, маю велике бажанні поїхати десь в гори з кількома ночівлями, походити по цікавих місцях з пікалкою, але є проблема - нема з ким їхати... всі колєги заняті, у всіх справи.... Якщо буде компанія - було б ідеально виїхати завтра 05.06 під вечір і повернутись в неділю теж під вечір додому. Великого кілометражу мабуть би не хотілося, але вилізти на гору, поставити палатку і відпочити від міської суєти було б супер. Якщо є бажаючі - відписуйтесь ))

    1245058896.jpg
     
    ZioViktor подобається це.
    1. Назва - Кітель ДПСУ Стан - новий Колір - вудланд Матеріал - Rip-stop, комбінована тканина Комплектац...
      357 грн.
    2. Штани піксель Бірок ніяких не знайшов Розміри на фото Стан вживаний без суттєвих пошкоджень Чисті
      99 грн.
    3. Абсолютно нові, розмір на фото
      800 грн.
    4. 650 грн.
    5. Состояние нормальное.
      199 грн.
  2. Trolol0

    Trolol0 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    125
    Думаю можливо поїхати на гору Кукуль біля Ворохти, вже пакую речі - планую сьогодні виїзд ))) в тазіку є ще 3 місця :smile_18:
     
  3. ZioViktor

    ZioViktor Feldwebel

    Повідомлення:
    210
    Адреса:
    отутво
    як пройшло?
     
  4. Trolol0

    Trolol0 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    125
    :beer: похід був просто чудовим, вид з полонини був на Говерлу, Петрос ... Бомбезно відпочили))))
     
    ZioViktor подобається це.
  5. ZioViktor

    ZioViktor Feldwebel

    Повідомлення:
    210
    Адреса:
    отутво
    ну а знахідки якщо не секрет
     
  6. Trolol0

    Trolol0 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    125
    Нажаль купа осколків чорного і кольорового...чупачупси, стакани...... шроту багато, гора цього разу нічого цікавого нам не дала, може вибито все, може просто не фарт. Але вона досить висока і з неї чудові краєвиди
     
  7. ZioViktor

    ZioViktor Feldwebel

    Повідомлення:
    210
    Адреса:
    отутво
    сам звідки?
     
  8. Trolol0

    Trolol0 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    125
    Дрогобич, Льв. А ти?
     
  9. ZioViktor

    ZioViktor Feldwebel

    Повідомлення:
    210
    Адреса:
    отутво
    стрий.ходиш по війні чи старовині?
     
  10. Trolol0

    Trolol0 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    125
    Та як виходить, а виходить більше як правило по війні :smile_14: