Абизяны-фашисты,клоуны,наци-собакирены и другое к 9 Мая

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем BenUA, 21 кві 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. WroclawZiemniak

    WroclawZiemniak Hauptmann

    Повідомлення:
    1.381
    Адреса:
    Поля
    ворошиловский стрелок подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. OEM719 — це багаточастотний, зворотно сумісний приймач Глобальної навігаційної супутникової системи...
      8000 грн.
    2. NovAtel OEM719 Многочастотный приемник GNSS OEM719 это многочастотный обратный приемник GNSS...
      11250 грн.
    3. (в наявності 13 шт.)
      Портативний пригнічувач GPS GLONASS Глушилка портативна підключається USB порту, блокує GPS сигнали...
      440 грн.
    4. Нова комета на 16 каналів
      10000 грн.
    5. 3000 грн.
  3. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
  4. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
  5. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 30 кві 2015
  6. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    Звернення одеситів до ватників
    (краще в Україні розмовляти українською, ніж в Росії мовчати російською)

     
    Appert, vladis777, vortexx та ще 1-му подобається це.
  7. likantrop

    likantrop General-leutnant

    Повідомлення:
    14.173
    Адреса:
    Вифляндия
  8. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    papa Muller та Andrew Harris подобається це.
  9. WroclawZiemniak

    WroclawZiemniak Hauptmann

    Повідомлення:
    1.381
    Адреса:
    Поля
    А вы уже освятили свою ленточку 2?

    x3Bq0qwDPb0.jpg
     
    рядовой Zap, Andrew Harris, SEVILE та 2 іншим подобається це.
  10. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
  11. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    8.114
    Адреса:
    СотоНатовск
    Не доганяю, а чому це молодьйож Гусского Міра одягнулася як чорношкірі американські тінейджери? А де фофудья з паранджою? Де духовность?!

    [​IMG]
     
  12. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    Без фотомонтажа

    [​IMG]
     
  13. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    8.114
    Адреса:
    СотоНатовск

    В цьому одному фото вся суть Ватінізму. Нещасна копія Західних байкерів, які на відміну від свободи - вірно служать режиму і виступають...протів Заходу, попи, Прафославіє, Комунізм і Націоналізм.
     
    Appert, Serg1968 та Слава Україні! подобається це.
  14. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    Двом богам одночасно служити не можна... Джугашвілі це знав, бо навчався в семінарії.. а Пу тільки в школі КаГєБє

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 30 кві 2015
  15. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    - Я захотела испечь такой торт не просто так, – делится шеф-кондитер Надежда Сабурова. – Еще девочкой, в 11 классе, я побывала в Хатыни. Видела памятник деревне, которую сожгли фашисты. Зрелище жуткое. Поэтому сразу решила: мой торт будет посвящен событиям тех дней.
    Уникальные торты можно было увидеть на ярмарке свежих продуктов «Весна», которая прошла в МВДЦ «Сибирь»

    http://www.kp.ru/online/news/2011844/
    [​IMG]
     
    Appert подобається це.
  16. Слава Україні!

    Слава Україні! Oberstleutnant

    Повідомлення:
    4.034
    [​IMG]
     
    Appert подобається це.
  17. Витт

    Витт Oberst

    Повідомлення:
    3.587
    Адреса:
    Украина
    Вся эта свора похожа на гопников. Ничего общего с памятью о погибших не имеет.
     
    Appert та Слава Україні! подобається це.
  18. Voledar

    Voledar Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    745
    Адреса:
    Україна
  19. Витт

    Витт Oberst

    Повідомлення:
    3.587
    Адреса:
    Украина
    Это реальное фото??????
     
    Appert подобається це.
  20. Voledar

    Voledar Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    745
    Адреса:
    Україна
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    Yako, ejnalej, Слава Україні! та 2 іншим подобається це.
  22. Voledar

    Voledar Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    745
    Адреса:
    Україна
    Кадр с видео скорее всего :eek:
     
    Appert подобається це.
  23. Витт

    Витт Oberst

    Повідомлення:
    3.587
    Адреса:
    Украина
    Моторошно...якось....
     
    Appert подобається це.
  24. Serg1968

    Serg1968 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.325
    Адреса:
    Украина Киев
    Капец, вакханалия. пусть приходят на коленях к Святому Владимиру, на берег Днепра, каются и начинают все с начала.
     
    Appert, Reder2112 та Слава Україні! подобається це.
  25. Voledar

    Voledar Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    745
    Адреса:
    Україна
  26. vortexx

    vortexx Leutnant

    Повідомлення:
    1.896
    Да нет, лучше пусть и дальше жрут подешевевший денатурат и дохнут в ещё большЕм количестве. Накой эти козлы здесь нужны? Даешь план Даллеса в три года !
     
    Останнє редагування: 30 кві 2015
    Appert, Serg1968 та консерватор подобається це.
Статус теми:
Закрита.