:::7,62*39::: Релоад разными порохами: Вихта, Сунар, Вульф, порох с искры, Нобель-спорт и другие

Тема в разделе "Вогнепальна зброя та боєприпаси", создана пользователем melmax, 20 ноя 2014.

  1. igorzoloto28

    igorzoloto28 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    395
    Смазка-газчек-сайзинг(затем заряжалинг и стрелятинг)
     
    esenin007 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 10 шт.)
      Рідкісний ММГ тубус від гранатомета морської піхоти США Mk153 SMAW. Гарний колекційний варіант на по...
      1250 грн.
    2. Бажаємо міцного. Маємо ММГ ракети ДЖАВЕЛІН повного деактиву всього, що вибухає, Все інше з її внутр...
      80000 грн.
    3. Дуже рідкісний лот зацікавить справжніх колекціонерів. Кришка задня РПГ 22. Доповнить ваш ммг тубус...
      500 грн.
    4. Американський 83-мм ручний багатоцільовий тактичний гранатомет M141 BDM (Bunker Defeat Munition) Ваг...
      7000 грн.
    5. (в наличии 50 шт.)
      Хорошее состояние.Не согнуты.​
      20 грн.
  3. GREMLIN 0013

    GREMLIN 0013 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.157
    Адрес:
    Десь на Західній Україні
    А якщо взагалі не змазувати. Я змазую після прогонки через сайзер з газчеком.. Яка різниця.
     
  4. BogdaM

    BogdaM Stabsgefreiter

    Сообщения:
    358
    Адрес:
    Ternopil, Ukraine
    Змазка перед сайзингом - легше буде йти через матрицю, змазка після - вся лишиться на кулі, що краще для ствола.
     
  5. Дьома

    Дьома Obergefreiter

    Сообщения:
    75
    Камради, прошу вибачення, що можливо забруднюю тему, але вважаю, що нам необхідно всетаки це знати - "если освидомлен значит вооружон". При нинішніх цінах я як і всі, теж обмежений у задоволенні практикуватися у стрільбі, але я не думаю, що все це не кримінально каране діяння. Камарад dsaha частково дослідив законодавство України, а саме підзаконні нормативні акти, які приймаються на підставі закону, а тому прав лише в певній мірі.
    На жаль, кримінальна відповідальність за незаконне виготовлення, а саме як законодавець визначив у ч.1 ст. 263-1 КК України - незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або фальсифікація, незаконне видалення чи зміна її маркування, або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин чи вибухових пристроїв -

    караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

    А тому, відповідальність несемо саме за порушення Кримінального Закону.

    Так, багато з нас може спитати, а де ж у цій статті ведеться мова про мисливські боєприпаси, у нас хоть зброя нарізна, але вона мисливська, а тому і боєприпаси у нас теж мисливські, а не бойові, певний час і я ломав голову, вроді все в межаж чинного законодавства, що прямо законом не заборонено то Державою дозволено. Але і тут Держава нас обєгорила в особі судової гілки влади.
    Так, дійсно є постанова Пленуму Верховного суду від 26.04.2002 за №3 "Про судову практику в справах про викрадення та інше незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами,вибуховими речовинами, вибуховими пристроями чи радіоактивними матеріалами" де в п. 5 дано визначення, що Бойовими припасами визнаються патрони до нарізної вогнепальної зброї різних калібрів, артилерійські снаряди, бомби, міни, гранати, бойові частини ракет і торпед та інші вироби в зібраному вигляді, споряджені вибуховою речовиною іпризначені для стрільби з вогнепальної зброї чи для вчинення вибуху. Патрони та набої до гладкоствольної мисливської зброї, а також патрони, споряджені гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, не є предметом злочинів, передбачених статтями 262, 263, 263-1 ККУ
    Можливо комусь і не відомо, але практика розслідування крмінальних проваджень та розгляд їх у суді проводиться із посиланням на постанови Пленуму Верховного суду.
    Надіюсь, я своїм художеством комусь, щось підсказав. Вибачте, але прямо говорити особо стрьомно, а тема класна.
     
    Последнее редактирование: 1 апр 2015
    ANARXIST, David Jäger, digorik и 3 другим нравится это.
  6. Александр_13

    Александр_13 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.057
    Адрес:
    Киев
    Газчек-сайзинг-обмазка-ночь-обмазка
    Советы в листке-вкладыше.®
     
  7. Александр_13

    Александр_13 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.057
    Адрес:
    Киев
    Вот чуял, что 133-ю для 160gr. свинца надо!
    Сожгу кило 135-ой, буду искать 133!
     
  8. babay7878

    babay7878 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Сообщения:
    584
    Адрес:
    Киев
    Так в #901 как раз можно обменять..
     
  9. Лепс

    Лепс Stabsgefreiter

    Сообщения:
    210
    К большим неприятностям.....и расходам по баблу для заравнивания......
     
    GREMLIN 0013 и 333petia нравится это.
  10. DIOR_W

    DIOR_W Schütze

    Сообщения:
    25
    Адрес:
    Сумы
    предпочитаю и использую заводские УСи, перезаряда нет зато выстрел как с воздушки и куча до 100 метров отличная!
     
  11. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Сообщения:
    631
    Адрес:
    Украина
    Какие это заводские???
     
  12. GREMLIN 0013

    GREMLIN 0013 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.157
    Адрес:
    Десь на Західній Україні
    Армійські.
     
  13. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Сообщения:
    631
    Адрес:
    Украина
    Понятно.Может не в тему ,товарищ просит найти ему бульки под 7.62х54(не свинец а оболочку) но 12-13 гр,в продаже есть только лёгкие.Некоторые товарищи (те кто продает)рекомендуют взять 308,говорят что летят в 54 нормально.Что подскажите???
     
    Последнее редактирование: 4 апр 2015
  14. Дьома

    Дьома Obergefreiter

    Сообщения:
    75
    я б заводських теж взяв з 2 цинка і по старій ціні 2,75 :)
     
    GREMLIN 0013 нравится это.
  15. GREMLIN 0013

    GREMLIN 0013 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.157
    Адрес:
    Десь на Західній Україні
    Прикольна ціна. Багато хто б взяв по старій ціні, і дуже багато взяли б.
     
  16. Дьома

    Дьома Obergefreiter

    Сообщения:
    75
    я в 2012 із завода в лугандосії 2 цинка взяв, і вже місяць як дно цинка блиснуло, тепер на Вашу тему поглядаю :) а комусь про "сільвер" щось снилось.
     
  17. petri

    petri Stabsgefreiter

    Сообщения:
    221
    Адрес:
    Украина Запорожье
    На ганзе пишут, что хорошо летят, и что на соревнованиях по стрельбе как раз для СВД использовали 308 импортные пули, летело отлично.
     
  18. DIOR_W

    DIOR_W Schütze

    Сообщения:
    25
    Адрес:
    Сумы
    правильно армейские, и даже знаю где взять!
     
  19. Александр_13

    Александр_13 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.057
    Адрес:
    Киев
    Ну нах!
    Я бы очканул. Как говорят, овчинка выделки...
    Вот если бы враг у ворот. Но тогда выдадут. Наверное. :)
     
  20. DIOR_W

    DIOR_W Schütze

    Сообщения:
    25
    Адрес:
    Сумы
    жди выдадут, догонят и еще выдадут! А семью чем защищать будеш, MESKO по 32 гр?
     
    Tayfun_U и Владимир 22 нравится это.
  21. Александр_13

    Александр_13 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.057
    Адрес:
    Киев
    Не знаю как Мески 7.62, я стрелял .308 Меской из снайперки. Говно!

    Кручу свой патрон со своей пулей. Скоро свои газчеки резать буду. Один кило порошка неприкосновенный. Короче, я сторонник автономки.
     
  22. DIOR_W

    DIOR_W Schütze

    Сообщения:
    25
    Адрес:
    Сумы
    может так оно и дешевле не спорю, но я пробовал самокруты, потом попробовал УСи и притом не только по мишеням, выбрал УСи!
     
  23. Александр_13

    Александр_13 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.057
    Адрес:
    Киев
    Так это очевидно!
    Для тренировок самокруты подешевше. Были бы у меня УСы, я пожлобился бы жечь их по бумаге, а свои 200-250 за раз сжигаю.
    Обидно только, что снайпером не становлюсь :)
     
  24. GREMLIN 0013

    GREMLIN 0013 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.157
    Адрес:
    Десь на Західній Україні
    Був би порошок не булоб цієї теми. А на рахунок автономки я Вас підтримую.
     
    хлебороб, Tayfun_U, 333petia и ещё 1-му нравится это.
  25. DIOR_W

    DIOR_W Schütze

    Сообщения:
    25
    Адрес:
    Сумы
    ну чтоб снайпером стать нужно в АТО сьездить!
     
  26. petri

    petri Stabsgefreiter

    Сообщения:
    221
    Адрес:
    Украина Запорожье
    А метко стрелять нужно научиться ДО поездки, там уже некогда будет.
     
    ANARXIST, Makelof, GREMLIN 0013 и 2 другим нравится это.