Каска

Тема у розділі 'Країни до 1918 року', створена користувачем Yako, 28 бер 2015.

  1. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.030
    Адреса:
    Струмилівський УР
    Камради,ось натрапив на таку каску,розумію що це турок на ПСВ,але цікавою є сам обвіс.З першого погляду кидається в очі що обвіс ще з тих часів.Хто що чув,бачив чи читав за такий апергейд?

    1.jpg 2.jpg 3.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. 300 грн.
    2. Запчастини від грабен магазинів
      75 грн.
    3. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Пружини новоробні,якісні.В лоті 2шт.
      700 грн.
    5. 320 грн.
  3. brusik

    brusik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.789
    Адреса:
    Germany
    это точно не "турок", в данном случае козырек просто не сохранился, гдето я уже этот касон видел в инете , а где не помню, мне было бы тоже интересно , где мог этот касон применятся
     
    Yako подобається це.
  4. Андрей монке

    Андрей монке Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    77
    Повідомлення:
    2.493
    Адреса:
    УкраїNа
    Да она уже давно гуляет по просторам интернета.
    Турок,танкист...Козырек похоже срезали по-позже.
    В хоккей играют настоящие муЗчины,да,загадка.
    Какую роль играло это забрало?
    Надо задать этот вопрос знатокам(что?где?когда?) я думаю приз выиграю:D
     
    Oprishok та Yako подобається це.
  5. laser

    laser Moderator

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    191
    Лоти
      на продажу:
    23
      продані:
    449
    Повідомлення:
    7.944
    Адреса:
    Харків
    Возможно применение в крестьянском быту, что нибудь процеживать ))
     
    Yako подобається це.
  6. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.030
    Адреса:
    Струмилівський УР
    Цікава версія )))А може це реконструктори Тевтонского ордену замутили?
     
  7. laser

    laser Moderator

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    191
    Лоти
      на продажу:
    23
      продані:
    449
    Повідомлення:
    7.944
    Адреса:
    Харків
    как вариант.. одно точно, что это не военная модификация.
    Видел пожарные каски с подобным забралом но с более мелкой ячейкой, якобы использовались при дорожных работах для защиты лица от летящего гравия

    kLHSw1.jpg
     
    Андрей монке, Oprishok та Yako подобається це.
  8. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.030
    Адреса:
    Струмилівський УР
    Вже також дочитався друже,ось тут хранцузи його обговорювали http://lagrandeguerre.cultureforum.net/t61501-casque-de-fouille-etrange
    Тільки вони мають три варіанти.
    1.Захист від каміння
    2.Для безпеки обличчя при штиковому бою
    3.Для полювання на ведмедя в Румунії :D
     
    Oprishok, Андрей монке, laser та ще 1-му подобається це.
  9. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.030
    Адреса:
    Струмилівський УР
    До речі ця каска на Єбеї продалась за 240 євро ))))
     
    Андрей монке та laser подобається це.
  10. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Цікаво що лише в Румунії, отже в Угорщині можна полювати на ведмедя і без цієї маски?

    ПСВ цікава своїми апгрейтами, тому для чого ця штука здогадатися логічно буде важко.
     
    Yako подобається це.