Розбився коліматор. Де відремонтувать?

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем lavrec, 28 лют 2015.

  1. lavrec

    lavrec Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
    Адреса:
    Киевская область, левобережье.
    Сьогодні трапилась неприємність, на стрільбищі розбився коліматор. Карабін упав прямо коліматром на бетон, прогнулась дужка і тріснула лінза. Може хто в межах країни зможе відремонтувать? Коліматор гарний і не дешевий, дуже шкода... Буду вдячний за будь яку пораду.
    Отакий:
    Delta Optical MiniDot HD 26
    Дельта.JPG
     
  2. Цікаві лоти

    1. Нульц.Не ношений.
      2500 грн.
    2. Відзнака участник АТО
      1111 грн.
    3. Медаль учреждена Президентом США Дуайтом Д. Эйзенхауэром (1953-1961 гг.) 22 апреля 1953 года. Награж...
      400 грн.
    4. знак Української спілки ветеранів Афганістану. важкий метал
      50 грн.
    5. Знак Внутрішні війська України,винт паяний.
      150 грн.
  3. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.442
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    камрад він втрачений.:( дужку ще можливо відрихтовуть лінзу ні.Товариш в ато теж таку проблему привозив.
     
  4. lavrec

    lavrec Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
    Адреса:
    Киевская область, левобережье.
    Шкода. Дуже ...
     
  5. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.442
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    але шанс є.
     
  6. lavrec

    lavrec Obergefreiter

    Повідомлення:
    100
    Адреса:
    Киевская область, левобережье.
    А саме?
     
  7. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.442
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Продати в такому стані.
    Можливо появляться майстерні.
    Подарувати.
     
  8. [_Werewolf_]

    [_Werewolf_] Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.562
    Адреса:
    Украина
    Я как-то купил на иБэе коллиматор Баррис ФастФайр 3. Получил посыль, прицел (Б/У) был абсолютно внешне целый, но нифига не рабочий. Ни в Украине, ни в России СЦ от Барриса нет, по-этому попросил друга в США отправить мой прицел на ремонт. Отправил ему в США, он получил, переслал в СЦ Барриса. Там посмотрели... и бесплатно заменили на абсолютно новый :) Никаких документов (гарантийка, чек и т.д.) не потребовали. Честь фирмы, йопть! :)
     
    David Jäger, Cybermaster та Бек подобається це.
  9. [_Werewolf_]

    [_Werewolf_] Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.562
    Адреса:
    Украина
    Рекомендую топикстартеру обратиться письмом к производителю.