проба пера по штику К98

Тема в разделе "Реставрація знахідок", создана пользователем c1z001c, 1 дек 2014.

  1. c1z001c

    c1z001c Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Сообщения:
    335
    прошу не судити суворо. вперше пробував реставрувати. жабу тож трохи оживив однак не сфоткав.
     

    Изображения:

    2014-08-04 09.02.13.jpg
    2014-08-04 09.02.55.jpg
    2014-08-04 09.03.22.jpg
    2014-08-04 09.04.10.jpg
    2014-10-06 14.27.16.jpg
    2014-10-06 14.27.31.jpg
    2014-10-06 14.27.43.jpg
    2014-10-06 14.28.16.jpg
    Paul_Gudvin нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Каток Sd.Kfz.6
      1000 грн.
    2. 450 грн.
    3. Копана.ціла. Ось визначення - https://reibert.info/threads/chastina-broni.1571333/
      5000 грн.
    4. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    5. Заглушка пістолетного грота знаходиться в хорошому стані.
      400 грн.
  3. evgen84

    evgen84 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Сообщения:
    636
    Нет слов.
    С УВ.
     
    c1z001c нравится это.
  4. Рихард

    Рихард Oberstleutnant

    Сообщения:
    5.270
    Адрес:
    Одесса, Украина
    Очень даже Зер Гут! Только при таком сохране клинка имело бы смысл довести до ума и ножны, мое мнение, тем более они по своему сохрану того заслуживают. Зачем на деревянных накладках нарезы сделали, как на бакелите - не аутентично как то?
     
    663 и c1z001c нравится это.
  5. c1z001c

    c1z001c Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Сообщения:
    335
    Накладки є і без нарізів. Брав такі й такі. Мені такі якщо чесно більше сподобались тому й поставив. Дуже немаю часу, а так в планах ножни довести до норми. Може на літо займусь. Дякую за відгук.
     
  6. Amadeus

    Amadeus Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.601
    Адрес:
    Евразия
    Накладки должны быть без нарезов, штык и ножны нужно заворонить, а еще, чтобы лучше смотрелся немного поработать с рукояткой и ножнами наждачкой.
     
    c1z001c нравится это.
  7. c1z001c

    c1z001c Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Сообщения:
    335
    З приводу накладок написав вище. З приводу вороніння то схиляюсь до думки, що потрібно буде рукоятку і ножни вивести на нуль шпаклівкою, а тоді фарбувати. Наждачкою я не думаю що потрібно оскільки корявини доволі глибокі.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
     
  8. Amadeus

    Amadeus Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.601
    Адрес:
    Евразия
    Вообще-то глубокие раковины варить нужно, тем более с таким сохраном клинка, ну а если вы шпатлевать штык собрались, то удачи. Мое мнение - вы испортите вещь с историей.
     
    663, БЛК, c1z001c и ещё 1-му нравится это.
  9. c1z001c

    c1z001c Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Сообщения:
    335
    Варити на жаль не вмію. Хіба на чомусь навчусь з часом. Так як не хотів невмілими діями зіпсувати штика то вирішив поки на тому, що вийшло зупинитись. Про шпаклювання подібного штика з ножнами читав тут на форумі. Вийшло в людини дуже гарно. Шпаклювати трішки навчився. Подальші роботи зі штиком плануються дуже не скоро. Зараз не до нього. Сам розумію, що невмілими діями можу зіпсувати непоганого парника, як це вийшло в мене з каскою в сусідній темі. Дякую за думку і пораду.
     
    663 нравится это.
  10. 663

    663 ✠ Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Сообщения:
    7.598
    Адрес:
    Україна.
    Ножни можна зашпаклювати та покрасити. Штик краще залишити, до кращих часів.
     
    Ger.Dmitry нравится это.