Высказывания форумчан :)

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Adi, 12 май 2009.

  1. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    робіть тему зі скаргою в ЧС
     
    Cybermaster нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Ретрактор #2 North American Rescue з 1 грн В наявності є два ретрактори , другий продається окреми...
      57 грн.
    2. (в наличии 33 шт.)
      Pill-pack (упаковка таблеток, пігулок, англ.) – індивідуальна разова доза медичних препаратів, прийм...
      100 грн.
    3. (в наличии 29 шт.)
      Тампонада Celox термін придатності 2030рік
      400 грн.
    4. (в наличии 43 шт.)
      Парацетамол, 10 пігулок в пакеті. Якщо треба більше і в одному пакеті, купляйте необхідну кількість...
      25 грн.
    5. (в наличии 49 шт.)
      Картка TCCC заснована на рекомендаціях Спільного комітету з питань травматизму Міністерства оборони...
      27 грн.
  3. bigfoot

    bigfoot Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.266
    Адрес:
    Прикарпаття
    Дамо йому час подумати над своєю поведінкою:)...
     
    консерватор нравится это.
  4. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.068
    Адрес:
    Лісостеп
    Проголосував за "Ціна". Чи треба було за "Сколько стоит?" :confused:
     
    Cybermaster и bigfoot нравится это.
  5. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    а мужики то і незнають(с)
    чахокбілі.jpg
     
    Volynyaka, Wilhelm Kleist, likantrop и 7 другим нравится это.
  6. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Надіюся що м'яч шкіряний , а не гумовий чи з дермантину . Бо тільки картоплю попсуєте тою гумою .
     
    Cybermaster, рональд и Баварець нравится это.
  7. bigfoot

    bigfoot Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.266
    Адрес:
    Прикарпаття
    Чахохбілі? З м'ячем?... Це часом не воно?

    чахохбили.png
     
    Cybermaster, Wiking730, Русла Н и 4 другим нравится это.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    то вже не до мене. хоча звертаючи увагу на те що картопля з мячом то мабуть таки з шкіри але шкіри молодого дермантіну
     
    Veter-59, Баварець и casio нравится это.
  9. Баварець

    Баварець Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    3.299
    Адрес:
    Лембергщина
    Уникальные продавцы есть у нас на форуме...

    Брюки в расцветке "вулденд" (США) обозвал брюками в расцветке ДМП (Великобритания) и выставил на продажу в "Кителя и брюки Бундесвера"...
    :eek::smile_15:
    3 в 1.JPG

    Посмотрел и другие темы продавца...
    Оказывается, что немцы в Бундесвере носят коммерческие смоки в расцветке ДПМ от Web-tex.
    3 в 1.2.JPG
     
    Последнее редактирование: 30 ноя 2014
  10. votaga

    votaga General-leutnant

    Сообщения:
    30.360
    Порадовало "Состояние отличное, с манжетами". Т.е. когда манжеты отваливается, это уже четверочку состояние:D
     
    Cybermaster и Баварець нравится это.
  11. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    145
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    268
    Сообщения:
    20.636
    Адрес:
    Украї́на
    Великий и могучий русский язык. рисунок.jpg
     
    casio, Armes, Cybermaster и 8 другим нравится это.
  12. Баварець

    Баварець Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    3.299
    Адрес:
    Лембергщина
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    знов голосувалка не канонична. не можна обрати обидва варіянти. тре вже ставити питання перед модераторами що голосувалка повинна бути такою щоб обрати декілько варіянтів бо цене вибори депутатів і вибір повинен бути. отакоєот
     
    Cybermaster, casio и Баварець нравится это.
  14. votaga

    votaga General-leutnant

    Сообщения:
    30.360
    Пойду проголосую за "может".
    Вот еще вариант голосовалки:
    насос.jpg
     
    SERGHLEO, BenUA, Cybermaster и 7 другим нравится это.
  15. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    а посилання де?:smile_5:
     
    likantrop и votaga нравится это.
  16. Баварець

    Баварець Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    3.299
    Адрес:
    Лембергщина
    консерватор и votaga нравится это.
  17. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    likantrop, Cybermaster и Баварець нравится это.
  18. Вольф

    Вольф СД

    Сообщения:
    3.972
    Баварець и Cybermaster нравится это.
  19. bigfoot

    bigfoot Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.266
    Адрес:
    Прикарпаття
  20. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    треба дивитись який результат більший і голосувати за менший. щоб рахунок зрівнявся.
     
    Баварець, Cybermaster и bigfoot нравится это.
  21. Баварець

    Баварець Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    3.299
    Адрес:
    Лембергщина
    casio, Cybermaster и консерватор нравится это.
  22. Cybermaster

    Cybermaster Oberst Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    6.457
    Адрес:
    Киев
    некто Аццкий Капарь заходил на форум в субботу крайний раз.
    Именно тогда, когда зарегистрировался ветеранс.
     
    консерватор нравится это.
  23. Баварець

    Баварець Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    3.299
    Адрес:
    Лембергщина
    Прошу простить, но я не могу уловить связь между этими событиями...
     
  24. Cybermaster

    Cybermaster Oberst Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    6.457
    Адрес:
    Киев
    Ну, у меня есть подозрения о клоноводстве и троллинге)
     
    casio, Kabar_Navy, консерватор и ещё 1-му нравится это.
  25. Desperado

    Desperado General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    172
    Сообщения:
    8.395
    Адрес:
    Ukraine
    Доповню))))
     

    Изображения:

    прррр.JPG
  26. Баварець

    Баварець Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    3.299
    Адрес:
    Лембергщина
    Камрад, то вже було...
    #568

    За сьогодні то чудо ще не одну тему такого типу наплодило.
     
    Cybermaster и Yako нравится это.