ВОПРОС!

Тема у розділі 'Озброєння та техніка', створена користувачем Luft, 12 лис 2008.

  1. Luft

    Luft Feldwebel

    Повідомлення:
    1.190
    Адреса:
    Ukraine, Donetsk
    От чего задвига? Сам что-то не врублюсь!
    С уважением
     

    Images:

    задвига.jpg
    задвига1.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Заглушка пістолетного грота знаходиться в хорошому стані.
      400 грн.
    2. З болота.Розбирали там Хорьх 901(Kfz17), то думаю що його.
      500 грн.
    3. Німецький домкрат, під реставрацію або на запчастини.
      200 грн.
    4. Штангенциркуль RAXA непоганий стан, все на фото.
      1249 грн.
    5. Ящик з Т-34 командирський, непоганий стан. Ящик з сім"ї ветерана танкіста. Все на фото.
      1500 грн.
  3. Данил

    Данил Obergefreiter

    Повідомлення:
    667
    Адреса:
    Донецк
    Не уверен,но думаю
    -явно пулемет
    -скорее всего станковый,для ручного великовато.(мб MG 08) или что-то типа того.
    -скобка вызывает ассоциации с Максимом.Скорее всего немецкий аналог
     
  4. wadimych

    wadimych Obergefreiter

    Повідомлення:
    172
    Адреса:
    Россия
    браунинг
     
  5. ДяДя ВаДя

    ДяДя ВаДя Obergefreiter

    Повідомлення:
    949
    Адреса:
    Крым г.Евпатория
    +1 Придерживаюсь!!!
     
  6. wadimych

    wadimych Obergefreiter

    Повідомлення:
    172
    Адреса:
    Россия
    Браунинг 1919
     
  7. Luft

    Luft Feldwebel

    Повідомлення:
    1.190
    Адреса:
    Ukraine, Donetsk
    Всем спасибо, это действительно браунинг!
    С уважением.
     
  8. Karl Strecker

    Karl Strecker Oberschütze

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Україна
    MG08 и есть немецкий аналог максимки;)