ВОПРОС!

Тема у розділі 'Озброєння та техніка', створена користувачем Luft, 12 лис 2008.

  1. Luft

    Luft Feldwebel

    Повідомлення:
    1.190
    Адреса:
    Ukraine, Donetsk
    От чего задвига? Сам что-то не врублюсь!
    С уважением
     

    Images:

    задвига.jpg
    задвига1.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Штангенциркуль RAXA непоганий стан, все на фото.
      1249 грн.
    2. З болота.Розбирали там Хорьх 901(Kfz17), то думаю що його.
      500 грн.
    3. Заглушка пістолетного грота знаходиться в хорошому стані.
      400 грн.
    4. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
    5. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
  3. Данил

    Данил Obergefreiter

    Повідомлення:
    667
    Адреса:
    Донецк
    Не уверен,но думаю
    -явно пулемет
    -скорее всего станковый,для ручного великовато.(мб MG 08) или что-то типа того.
    -скобка вызывает ассоциации с Максимом.Скорее всего немецкий аналог
     
  4. wadimych

    wadimych Obergefreiter

    Повідомлення:
    172
    Адреса:
    Россия
    браунинг
     
  5. ДяДя ВаДя

    ДяДя ВаДя Obergefreiter

    Повідомлення:
    949
    Адреса:
    Крым г.Евпатория
    +1 Придерживаюсь!!!
     
  6. wadimych

    wadimych Obergefreiter

    Повідомлення:
    172
    Адреса:
    Россия
    Браунинг 1919
     
  7. Luft

    Luft Feldwebel

    Повідомлення:
    1.190
    Адреса:
    Ukraine, Donetsk
    Всем спасибо, это действительно браунинг!
    С уважением.
     
  8. Karl Strecker

    Karl Strecker Oberschütze

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Україна
    MG08 и есть немецкий аналог максимки;)