Шукаю напарника- Західна Україна.

Тема в разделе "Шукаю напарника", создана пользователем zilkin, 29 дек 2008.

  1. Trolol0

    Trolol0 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    125
    Треба буде якось організувати шашличок, зібратись, познайомитись :smile_16::beer:
     
    pxlob нравится это.
    1. (в наличии 5 шт.)
      Совок лопатка тм Fiskars нова пластикова відмінно для пошуку на пляжі. Ціна за 1 шт.
      300 грн.
    2. Сумка, использовал как сумку для находок. Крепкий материал. Хороший крепкий ремень. Удобная. Ещё дол...
      205 грн.
    3. Продаю власний кабель від мого металодетектора Minelab Manticore. Кабель абсолютно новий, жодного ра...
      1699 грн.
    4. (в наличии 4 шт.)
      Новая тарелка. Прочный пластик. Диаметр 38 см Пересыл на покупателе
      450 грн.
    5. Нова набедренна кобура для піна
      400 грн.
  2. Юрко Шалений

    Юрко Шалений Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    583
    Адрес:
    Лемберг
    Давайте наступних вихідних
     
  3. Trolol0

    Trolol0 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    125
    Я за, але думаю варто списатись перед вихідними
     
  4. Юрко Шалений

    Юрко Шалений Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    583
    Адрес:
    Лемберг
    Треба народ запросити,пояснити,що з собою брати вирішити шашлично-горілчане питання.
     
  5. ВолодяМ

    ВолодяМ Schütze

    Сообщения:
    43
    Адрес:
    Украина
  6. Угломир

    Угломир Schütze

    Сообщения:
    40
    Отинія)
     
  7. Андр-маг

    Андр-маг Obergefreiter

    Сообщения:
    159
    Адрес:
    Запад
    Шукаю напарника в Чернівцях, мд, лопата, і транспорт є, подробиці в лічку)
     
  8. Pilotsu

    Pilotsu Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Сообщения:
    176
    Тернопіль.Шукаю колег по копу.Є МД і не великий досвід (один сезон)
     
  9. Андр-маг

    Андр-маг Obergefreiter

    Сообщения:
    159
    Адрес:
    Запад
    Добрий день я не проти, тобто ви живете в тернопілі,що саме копаєте?
     
  10. Pilotsu

    Pilotsu Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Сообщения:
    176
    Все цікавить.Війна,поселення.
     
  11. romeo.

    romeo. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    29
    Сообщения:
    523
    доброго дня. можу підключитись по тернопільщині. досвід невеликий. але бажання є.
     
  12. black stalker88

    black stalker88 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    60
    я на кишлаку )
     
  13. Dacenko-80

    Dacenko-80 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    33
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    71
    Сообщения:
    1.172
    та вже якось погодка нельотна... Закинув все в довгий ящик і чекаю весни :cool:
     
  14. black stalker88

    black stalker88 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    60
    я от зара хочу піти пошастати раптом повезе
     
  15. black stalker88

    black stalker88 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    60
    Мені цікаво чи Вовченці повністю обшарені че ще є щось ?
     
  16. Dacenko-80

    Dacenko-80 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    33
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    71
    Сообщения:
    1.172
    Ямок там достатньо. Чесно кажучи для мене це не більше ніж спосіб провести вільний час на свіжому повітрі, тому не сильно переймаюся тим, що за 2-3 місяці так нічого толкового і не знайшов. Гільзи-кулі-снаряди... впринципі все.
    А чи обшарені Вовчинці - важко мені сказати, так як немаю з чим порівнювати. Всюди куди не їздив однакова ситуація. Може то так і має бути. А може я шукаю погано - не знаю :oops:
     
  17. black stalker88

    black stalker88 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    60
    я йду троха біля автобазару пошастаю заодно і прилад освою бо купив недавно
     
  18. Костя Капущак

    Костя Капущак Stabsgefreiter

    Сообщения:
    359
    привіт, ави звідки?
     
  19. Dacenko-80

    Dacenko-80 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    33
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    71
    Сообщения:
    1.172
    Це район заводу Родон (бувший Позитрон), Івано-Франківськ.
     
    IgorSatok нравится это.
  20. Paraskiva

    Paraskiva Gefreiter

    Сообщения:
    52
    Адрес:
    Украина Ужгород
    Ищу соискателей из Ужгорода, в скором времени переду туда на ПМЖ!
     
  21. Костя Капущак

    Костя Капущак Stabsgefreiter

    Сообщения:
    359
    аааа
     
  22. франко

    франко Stabsgefreiter

    Сообщения:
    1.488
    Адрес:
    Ucrania Lvov
    а біля радіозаводу на Пасічній ніхто не копав ?
     
  23. Dacenko-80

    Dacenko-80 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    33
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    71
    Сообщения:
    1.172
    Та то ж зона міста - купа побутового заліза. Як там копати? Хіба шо Демянів лаз... І то дачники вже понаносили туди свого "краму" :)
     
    франко нравится это.
  24. франко

    франко Stabsgefreiter

    Сообщения:
    1.488
    Адрес:
    Ucrania Lvov
    тфу .я мав на увазі Демянів лаз .
     
  25. Dacenko-80

    Dacenko-80 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    33
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    71
    Сообщения:
    1.172
    Там можна. В наших краях фактично тільки ПСВ була. Ямницька битва. Битва була не з малих, тому можна сміло лазити по всім полям-лісам від Вовчинців до Павлівки і далі в Чорний ліс.
     
    франко нравится это.